Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Pravi iluzionista nikad ne otkriva svoje tajne. ph34r.gif

Inace, maska mi nije bila potpuna posto je falila krv. Krv sam ostavio u kaputu na garderobi, a kad sam hteo posle nekog vremena da je uzmem i razmazem po sebi, jebeni LIHVARI sa garderobe (ili barem oni koji su smislili to) su hteli da mi uzmu dodatnih 50 dinara (!!!!) da bih uzeo nesto iz svog kaputa!!!!! Nisam hteo da popustim tim beskicmenjacima i ostadoh da se setam ne-krvav. A bilo bi mnogo bolje sa krvlju. sad.gif

 

Bloooooood!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi iluzionista nikad ne otkriva svoje tajne. ph34r.gif

Inace, maska mi nije bila potpuna posto je falila krv. Krv sam ostavio u kaputu na garderobi, a kad sam hteo posle nekog vremena da je uzmem i razmazem po sebi, jebeni LIHVARI sa garderobe (ili barem oni koji su smislili to) su hteli da mi uzmu dodatnih 50 dinara (!!!!) da bih uzeo nesto iz svog kaputa!!!!! Nisam hteo da popustim tim beskicmenjacima i ostadoh da se setam ne-krvav. A bilo bi mnogo bolje sa krvlju. sad.gif

 

Bloooooood!

A bash sam pomislila kako ti josh samo krv fali... icon_da.gif

Da si se setio pa da trazish od neke devojke neki crveni karmin... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

5.1 Whitesnake night......mislim da sam sve rekao......

PREdivno.... wub.gif Jedva chekam... Pa posle koncert na leto... wub.gif

Moram da uzmem sledeci put u KST-u onaj plakat za to veche...

 

 

Nego, vecheras-nocas... Zaista lep provod, muzika delom odlichna, a delom jako smor... 6474748 puta je ishla Metallica, Maideni.... I u klubu i u hodniku. Pa ono ponavljanje pesama... Znam da je Bane rekao da ljudi traze to i unutra i u klubu, ali ipak treba da postoji neka razlika u vrsti muzike, pa do toga ne bi ni doshlo... Chak je i Diorama(!) pushtena i u klubu i u hodniku... icon_confused.gif

Za divno chudo nije bila nevidjena guzva u klubu i uopshte u KST-u, a bila je odlichna ekipa ljudi... icon_da.gifpivopije.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...