Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

JOJ ŠTO JE BILO LEPO MISLIM DA SAM KOMOTNO MOGLA DA UMREM SINOĆ....OĆU JOOOŠŠ icon_cry.gif

hm....ti si bila juce na onoj strani gde se sedi pri sredini u svetlim farmerkama juce? mislim da sam te prepoznao(sa avatara) icon_mrgreen.gif

 

Po mojim prognozama u Bugarskoj će biti pitanje života il smrti

definitivno icon_da.gificon_smile.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pustili su DVD, samo par pesama, ali taaaaaaaaaako je dobro zvucalo. prva je bila burn icon_rockdevil.gif

meni je zao samo sto nije bilo Don't fade away...

 

samo da bude onog koncerta u bugarskoj i dajem sve pare, telo, zivot (koji mogu da uzmu posle koncerta) i aaaaaaaa biggreens.gif

 

ja nisam videla saru kej sad.gif

 

i shipka!!!!!!!!! wub.gifwub.gifmhihi.gifmhihi.gif e da sam imala alkohola u krvi... icon_smile.gifmhihi.gif

 

mene je pola veceri podsecalo na svirke prorocka icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam videla saru kej sad.gif

Videla si je,pokazala sam ti devojku...reklasam ti da lici na Jokanovicku icon_da.gif

 

mene je pola veceri podsecalo na svirke prorocka

vala bas,samo je Srki falio icon_smile.gif

 

Meni je bilo extra,pogotovu pred kraj...i pustili su mi cak DVA puta Lepog Jovu wub.gif i kako sam odlepila na "is this love" icon_redface.gif ...I "Sailing Ships" mi je isto bio cool,ovo je prvi put da sam cula originalnu verziju,do sada sam znala samo onu sa Starkersa...I za kraj U2 i Scorpionsi...ma ne znam vise ni sta da kazem,ovo je bilo jedno od NAJ EXTRA veceri IKADA u KST-u icon_rockdevil.gif

 

i shipka!!!!!!!!!

eh,dzabe su sve one ribe cepale pi**u na sipci,Mihajlo je bio bolji od svih njih zajedno mhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pretendress: ne secam se sad.gif jesi sigurna da si meni rekla? icon_smile.gif

ja sam se odusevila kad sam videla nekog drugog icon_smile.gif

 

e da, mihajlo je bio ubedljivo najjebozovnija riba tamo mhihi.gif kako smo samo uhvatili on i ja jadnog ogija u sendvich i izvatali ga icon_smile.gif

 

@veronika: jel bilo... khm khm... nesto??? mhihi.gif

 

sledeci put idemo na shipku sigurno ako me opijes... svi znamo za moju ljubav prema sipkama wub.gificon_smile.gif absinth je sve rekao icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh na koliko stvari treba da odgovorim!

 

Bilo je prelepo! wub.gificon_sad.gif Ne znam kako im je palo na pamet da puste now you're gone i looking for jednu za drugom, pa ain't no love bla bla, pa the show must go on icon_cry.gif ne izdrzah icon_cry.gif

Jedino me je nerviralo sto je bilo dosta toga sto nije bilo ws i sto gomila pesama nije bila. no.gif

Ispunise mi na kraju too many tears. Dvoumila sam se izmedju toga i don't fade away. icon_cry.gif

I onaj U2 me ubi. icon_cry.gif

Glas mi je otisao, jutros nisam mogla da pricam. no.gif

Ponosna sam na sebe sto sam iskulirala cirku, jer bih se sigurno raspala tamo. icon_cry.gif

Jedva cekam koncert! biggreens.gif Ceo dan slusam starkerse - SMRT! icon_cry.gif

absinth + biljana = sipka icon_smile.gif

 

@Bibili - Mislim da sam videla onog preslatkog rokera sto smo ga videle pre godinu dana na LTBR-u! wub.gif Savrsenstvo! wub.gif

Prelep ti je potpis! icon_cry.gifwub.gif

 

Bilo je puno ljudi sa jako lepim ws majicama! wub.gif

 

Drago mi je sto sam usla na samom pocetku i ostala do samog kraja.

Bedak sto nisu vise pustali taj live still of a night, onaj burn je jebao kevu! icon_rockdevil.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи синоћ...

 

The Cure - Lovecats

Мизар - Амфилохиј

Bauhaus - She`s in Parties

Joy Division - Shadowplay

The Sisters of Mercy - Nine while Nine

 

мислим,шта рећи

 

још кад у клубу сфасује ,,Should I Stay or Should I Go"

 

још је маса остала код куће због Божића(читај напокон петком довољно простора),дакле...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide mi se u kst , ali takodje zelim da iskuliram sa alkoholom, a to u kstu ne moze... pa cu verovatno pokusati da ne dolazim neko vreme. taman ce ispiti pa eto... sad.gif

 

 

Ista situacija kod mene. Samo sto nije alkohol problem. KST ce me vidjati jednom mesecno (na 90im) i kada se smiluju da naprave domacicu 80ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo programa za Srpsku novu godinu:

 

PETAK 13.1.

SRPSKA NOVA GODINA u KSTu

 

Dupli program,

u klubu Mouse J sa specijalnim izborom muzike za ovu priliku

no ipak u pop rock fazonu, sa dosta domace muzike, vesela varijanta, ali i sve ostalo sto ide,

 

u busicu, KARAOKE (i to i domace i strane, i metal (ko se jos seca METAL KARAOKA) ali i svi ostali pravci, nabavicemo sto vise pesama pa da birate), i sve to na video beamu, da svi vide,

prijavljivanje za karaoke u toku veceri, a ako ima neko posebnu neku zelju

moze da se prijavi nedelju dana ranije (u petak) ne bi li nasli i tu pesmu. Ostatak programa zatvara DDT sa izborom domace muzike i sl.

 

Cene karata - standardne (100 din) i nece ih biti u pretprodaji, stoga dodjite ranije jer ce broj biti ogranicen. Ulaz od 22.30.

 

Ostale cene ce biti standardne KST-ove, znaci nema lazi nema prevare.

 

Znaci, bice dobar provod, pa dodjite!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...