Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Kst je u principu smor. Ja tamo blejim konstantno non stop. Da ima osnovaca tamo-ima. Ali i ovi od 17,5 imaju dušu. Bez veze ja to sa indeksima. Ja ne idem na fax pa me puštaju da udjem. Nema to veze bre. Samo bih smenila Slovenca tamo. Nemam nista protiv njega ali repertoar mu je stravično loš. Treba da se vrate Bane i Dušan. Oni bar puste šta hoćeš. U principu, nemaš gde da izađeš danas... pa zato je bez veze ovo sve sa kst-om. Glupo je da ljudi od 17 godina sede kući zbog nečijeg debilizma. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nema dece sto pustaju klinke? no.gif

:suprised: ajd sad.....a,sta su po tebi "klinke"?vidis,i ti si nekad bio klinac icon_smile.gif ..

znas,i mi maloletna deca zelimo da se zabavljamo.....niste samo vi matorci centar sveta!!mada...ako cemo iskreno i ja kad odem u kst osecam se matoro,jer tamo stvarno ima "dece" i u odnosu na mene.... icon_biggrin.gif

i samo da znate da je DIVNO imati 17. godina i da se ja verovatno lepse osecam od vas....(matorih)..he,he... icon_razz.gif

ja sam jos uvek mala i ne moram da razmisljam o svim zivotnim sranjima,uzimam kintu od matoraca,zajebavam se,ne razmisljam da li cu nekog povrediti ili ne,a opet me pustaju i u KST i na mnoga druga mesta........i povrh svega,sto je najbitnije - LEPO MI JE - !!! evotigana.gif

mislite o tome.... icon_smile.gif

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kst je u principu smor. Ja tamo blejim konstantno non stop. Da ima osnovaca tamo-ima. Ali i ovi od 17,5 imaju dušu. Bez veze ja to sa indeksima. Ja ne idem na fax pa me puštaju da udjem. Nema to veze bre. Samo bih smenila Slovenca tamo. Nemam nista protiv njega ali repertoar mu je stravično loš. Treba da se vrate Bane i Dušan. Oni bar puste šta hoćeš. U principu, nemaš gde da izađeš danas... pa zato je bez veze ovo sve sa kst-om. Glupo je da ljudi od 17 godina sede kući zbog nečijeg debilizma. no.gif

Natasha......CAR SI !!! icon_wink.gif

Nemam reci za ovo sto si napisala.......

Hvala... icon_redface.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natasha......CAR SI !!! icon_wink.gif

Nemam reci za ovo sto si napisala.......

Hvala... icon_redface.gif

Hvala, hvala icon_redface.gif

Ma pustice te opusteno bre, zensko si... Bez brige. A i ja sam u istoj poziciji. I ja u julu punim 18 tek. Neću dozvoliti diskriminaciju nas. Klinke smo al nismo deca baš čim nas naši puštaju do 5 ujutro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kst je u principu smor. Ja tamo blejim konstantno non stop. Da ima osnovaca tamo-ima. Ali i ovi od 17,5 imaju dušu. Bez veze ja to sa indeksima. Ja ne idem na fax pa me puštaju da udjem. Nema to veze bre. Samo bih smenila Slovenca tamo. Nemam nista protiv njega ali repertoar mu je stravično loš. Treba da se vrate Bane i Dušan. Oni bar puste šta hoćeš. U principu, nemaš gde da izađeš danas... pa zato je bez veze ovo sve sa kst-om. Glupo je da ljudi od 17 godina sede kući zbog nečijeg debilizma. no.gif

Dusan i Bane su i dalje tu icon_wink.gif ...Radili smo sada KST STRIKE BACK, a radimo i na BACK 2 BACK. Naravno tu je i standard-petak hodnik. Ali, eto Igor se non stop gura tu posto mu se moze, ali videcemo i to da se sredi (posto ip[ak radi sada sam Guitar Needle...tj. bez Davida). Bane nece raditi inace ovaj Back 2 Back i ovaj petak zbog zdravstvenih problema pukeface.gif ...ali tu je Dusan, a ja cu vas maltretirati verovatno sledeci petak icon_biggrin.gif ...Vidimo se ppl....

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='14. 4. 2004, 23:27'] Dusan i Bane su i dalje tu icon_wink.gif ...Radili smo sada KST STRIKE BACK, a radimo i na BACK 2 BACK. Naravno tu je i standard-petak hodnik. Ali, eto Igor se non stop gura tu posto mu se moze, ali videcemo i to da se sredi (posto ip[ak radi sada sam Guitar Needle...tj. bez Davida). Bane nece raditi inace ovaj Back 2 Back i ovaj petak zbog zdravstvenih problema pukeface.gif ...ali tu je Dusan, a ja cu vas maltretirati verovatno sledeci petak icon_biggrin.gif ...Vidimo se ppl....

a jel to u petak??ovaj??

i sta jos ima zanimljivo??ima li sutra nesto lepo u gradu?neko do jaja desavanje?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio u nedelju uvece i bilo je relativno malo ljudi s obzirom na to da je raspust. Ja sam zavrsio fakultet i moram da podnosim molbu da bi me pustili na KST? Ja ionako svrnem jednom u 3 meseca pa mi ne pada na pamet da vadim neke clanske karte ili ne daj boze molbe icon_smile.gif Reshenje koje fensi deca nece prihvatiti, a za koje se ja zalazem, to je da KST radi od 10 do 2 i da moze da udje ko oce ...znaci bez otvaranja u ponoc i fajront u pola 4. Onda bi deca stigla kuci i sve bi bilo OK.

Pa ja ionako pricam da nije normalno da se sve zatvara u 22h ko u Madjarskoj, ali apsolutno NIJE normalno da koncerti i klubovi pocinju sa radom u ponoc... Mislim ono ljudi bi mogli i da spavaju negde izmedju izlazaka.... icon_da.gificon_cool.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala icon_redface.gif

Ma pustice te opusteno bre, zensko si... Bez brige. A i ja sam u istoj poziciji. I ja u julu punim 18 tek. Neću dozvoliti diskriminaciju nas. Klinke smo al nismo deca baš čim nas naši puštaju do 5 ujutro.

Hmmm pedofilija boles najmilija.... aj pomeri taj rodjendan josh jedno godinu dana, cisto da mi bude lepshe sa maloletnom zenom icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vam je ljudi za ponavljanje, jednom sam ubo 5 ( DA PET ) bendova po redu a od 5 bendova ubo sam 4 pesme....

 

Sonata - FullMoon, Stratovarius - Hunting High and Low, Rhapsody - Emerald Sword, Nightwish - Wishmaster i Blind Guardian ( rekoh ide Mirror Mirror a bila je Birght Eyez... ) A da tragedija bude veca naravno za pola sata do sat je isao i Dickinson - Tower, i naravno In Flames i odmah posle The Kovenant - Jihad ( sve ove pesme su super, ali moze isti bendovi nesto drugo, npr retko kada puste Slaying the dreamer od NW-a ili Nightfall od BG-a... ) A i ne mora uvek In Flames, pa odmah Jihad ili obrnuto...

A NE BI UBILO DA NEKAD PUSTE LOST HORIZON ILI CHILDREN OF BODOM .Znam da Slovenac valjda ne voli CoB, ali ljudi vole da ih cuju ( Ovo su mi rekli, tako da mozda nije tacna informacija da ih ne voli, ali budu max 2 a obicno samo 1 njihova pesma... I ne mora uvek da ide od Cradlea - Hallowed.. mogu nekad i Maiden ista stvar.... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala icon_redface.gif

Ma pustice te opusteno bre, zensko si... Bez brige. A i ja sam u istoj poziciji. I ja u julu punim 18 tek. Neću dozvoliti diskriminaciju nas. Klinke smo al nismo deca baš čim nas naši puštaju do 5 ujutro.

Hmmmmm... meni ovo nije jasno... znaci ja nisam dete zato sto me roditelji pustaju da izlazim do kad hocu, otprilike, iako imam 14 godina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:suprised: ajd sad.....a,sta su po tebi "klinke"?vidis,i ti si nekad bio klinac icon_smile.gif ..

znas,i mi maloletna deca zelimo da se zabavljamo.....niste samo vi matorci centar sveta!!mada...ako cemo iskreno i ja kad odem u kst osecam se matoro,jer tamo stvarno ima "dece" i u odnosu na mene.... icon_biggrin.gif

i samo da znate da je DIVNO imati 17. godina i da se ja verovatno lepse osecam od vas....(matorih)..he,he... icon_razz.gif

ja sam jos uvek mala i ne moram da razmisljam o svim zivotnim sranjima,uzimam kintu od matoraca,zajebavam se,ne razmisljam da li cu nekog povrediti ili ne,a opet me pustaju i u KST i na mnoga druga mesta........i povrh svega,sto je najbitnije - LEPO MI JE - !!! evotigana.gif

mislite o tome.... icon_smile.gif

poz!

Potpuno si u pravu, ja se isto osecam. Verovatno tako i oni misle pa hoce da nam uvedu sankcije makar na KST-a, cisto iz zavisti mhihi.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

:suprised: ajd sad.....a,sta su po tebi "klinke"?vidis,i ti si nekad bio klinac icon_smile.gif ..

znas,i mi maloletna deca zelimo da se zabavljamo.....niste samo vi matorci centar sveta!!mada...ako cemo iskreno i ja kad odem u kst osecam se matoro,jer tamo stvarno ima "dece" i u odnosu na mene.... icon_biggrin.gif 

i samo da znate da je DIVNO imati 17. godina i da se ja verovatno lepse osecam od vas....(matorih)..he,he... icon_razz.gif

ja sam jos uvek mala i ne moram da razmisljam o svim zivotnim sranjima,uzimam kintu od matoraca,zajebavam se,ne razmisljam da li cu nekog povrediti ili ne,a opet me pustaju i u KST  i na mnoga druga mesta........i povrh svega,sto je najbitnije - LEPO MI JE - !!! evotigana.gif

mislite o tome.... icon_smile.gif

poz!

Nikad nisam bila klinac,ali dobro. Mislila sam ako nece da puste klince, zbog cega pustaju klinke? Po cemu zensko sme da udje a musko ne? Uostalom zadnje 3-4 godine dolaze deca, pre toga nisi mogao da udjes bez licne karte

Edited by *Silent Angel*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmmm... meni ovo nije jasno... znaci ja nisam dete zato sto me roditelji pustaju da izlazim do kad hocu, otprilike, iako imam 14 godina?

Onda tvoji roditelji nisu pri cistoj pameti bas. Da sam ti ja majka, sedela bi ti meni kuci sa 14.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vam je ljudi za ponavljanje, jednom sam ubo 5 ( DA PET ) bendova po redu a od 5 bendova ubo sam 4 pesme....

 

Jeste, ne ponavljaju se. Meni je jednom zaredjao:

Curse you all men od Emperora, pa Blood drenched execution od Cannibala, pa Dead by dawn od Deicide a posle je bio Marduk With Satan and wictorious weapons. Samo treba biti ljubazan i Dušan ti sve pusti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...