Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

To je sve individualno, a i obichno ne izlazim do 5-6 nego do 2-3. Uvek sacekam prvo da se otreznim pa ulazim u kucu. icon_smile.gif

E,sestro,sad ga pretera!!! Sta ces da radis sa 20,ako se sa 14 prvo treznis,pa onda furas kuci??? Ja to ni sad ne radim,iako skoro stalno kad izadjem cirkam.Znas,zensko si,ipak treba da sama sebi odredis neke granice,a ne da se ponasas kao neka divljakusa...Nisam ti keva pa da ti popujem,ali zapitaj se malo...na cemu ces biti kroz par godina??na horsu,ili cemu vec?

a,uostalom,zapitaj se malo...cim ti tvoji daju da izlazis do 2-3,znaci da imaju poverenja u tebe,a zamisli da te vide u mortus stanju!!Sta bi se onda desilo....sestro,shvati da ne zivis u filmu...ovo je ipak realnost...

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ne ponavljaju se. Meni je jednom zaredjao:

Curse you all men od Emperora, pa Blood drenched execution od Cannibala, pa Dead by dawn od Deicide a posle je bio Marduk With Satan and wictorious weapons. Samo treba biti ljubazan i Dušan ti sve pusti!

I Bane pusta icon_biggrin.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif !

 

Sledeci petak koji budem radio videcu da grunem par lepih stvari ...naravno naci ce se neka i za tebe...neki Emperorcic icon_biggrin.gif (Inace Cannibale sam ja pustio onda:P )...

 

gledamo se verovatno sledeci petak orangelistening.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='16. 4. 2004, 01:08'] icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Eto, da se zna icon_smile.gificon_smile.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_smile.gificon_smile.gif !!!!

 

Inace za jednu osobu ovde - pivopije.gif (prepoznace se)

Izvini Bane ali moja MORA biti zadnja, navikla sam icon_smile.gif :

 

DOĐITE SVI U KST JER BANE PUŠTA MUZIKU! ON JE SUPER I PUŠTA IMPALED NAZARENE! BANE KONZA! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,sestro,sad ga pretera!!! Sta ces da radis sa 20,ako se sa 14 prvo treznis,pa onda furas kuci??? Ja to ni sad ne radim,iako skoro stalno kad izadjem cirkam.Znas,zensko si,ipak treba da sama sebi odredis neke granice,a ne da se ponasas kao neka divljakusa...Nisam ti keva pa da ti popujem,ali zapitaj se malo...na cemu ces biti kroz par godina??na horsu,ili cemu vec?

a,uostalom,zapitaj se malo...cim ti tvoji daju da izlazis do 2-3,znaci da imaju poverenja u tebe,a zamisli da te vide u mortus stanju!!Sta bi se onda desilo....sestro,shvati da ne zivis u filmu...ovo je ipak realnost...

poz

Kad budem imala 20 verovatno necu imati jetru, tako da necu ni pijanciti. Ne konzumiram droge icon_uhoh.gif .

 

Ja sam svojom odgovornoshcu zasluzila poverenje roditelja tako da me zabole... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Stripper_Boy

Ja sam se vazda zalagao da se ponovo otvori to divno mesto. Cest sam posetilac, najvise sam voleo Gothic night, ali ukinuse, mamu im njihovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...