Jump to content

Alister


genius

Recommended Posts

Daj, nadji nekog da nam organizuje samostalni koncert, pa da dovucemo i ove barabe i Infest.

NAravno da trcimo, najbolji koncert u dosadasnjoj karijeri nam je bio u Nisu. Ocekujem u subotu jos bolje, nemo' da me razocarate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, nadji nekog da nam organizuje samostalni koncert, pa da dovucemo i ove barabe i Infest.

NAravno da trcimo, najbolji koncert u dosadasnjoj karijeri nam je bio u Nisu. Ocekujem u subotu jos bolje, nemo' da me razocarate.

Kog da nadjem? Rado bi ja, i ti to znash, ali k***c :mad: ja nisam kriva da ako ocesh nekom da ovde organizujesh samostalni koncert morash ili da platish divnu cenu u keshu, ili divnu cenu u j***nju! :mad::mad::mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rado, ali ih je teshko navatati, a i djavola bi doshli zbog mene :mad: jedini koji bi dosho je gazda YettY-ja, ali je jeti 1x1m, tako da je skoro beskorisno :icon_ne: odrzavaju nekad svirke, ali malo ljudi moze da stane. Mada je Alister kad je svirao svirao u 17tici. Kako ste doshli do nje?

Edited by poison

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

KLUB DNK, Jagodina

 

ALISTER

 

Gosti:

HEARTLESS (Glam/Hair Metal)

WARTEX (Thrash Metal)

 

Ulaz: 120 dinara

 

Alister ce u nedelju, 04. marta, nastupiti u jagodinskom klubu DNK. Cena ulaza je 120 dinara. Kao gosti nastupice jagodinski bendovi Heartless (Glam/Hair Metal) i Wartex (Thrash Metal). Pocetak je tacno u 21h, i zbog ogranicenja vremena rada kluba nece biti kasnjenja. Takodje, zbog ogranicenog kapaciteta kluba, broj ulaznica ce biti limitiran! Alister obecava 90 minuta odlicne svirke, nakon dve godine od poslednjeg nastupa u rodnom gradu. Vidimo se!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Koroleva Volchica
Od 40-ak stepeni i kolicine kiseonika! Jos kad na to dodas sutku u vecini pesama i Zorana bez milos', dobijas dobitnu kombinaciju + 100 i kusur ljudi u samom klubu (bio si i video si).

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 40-ak stepeni i kolicine kiseonika! Jos kad na to dodas sutku u vecini pesama i Zorana bez milos', dobijas dobitnu kombinaciju + 100 i kusur ljudi u samom klubu (bio si i video si).

Zaboravio sam na ludaka, a to nikako nije smelo da se desi. On je tu verovatno i najbitniji faktor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...