Jump to content

Alister


genius

Recommended Posts

:pivopije:

 

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Nek' je živ i zdrav mali pišonja. :D

 

 

Hahaaaa čestitamo! :]

 

 

Честитике и од мене. Мада, нисам знао ни за први пут.

 

Hvala ljudi, u Igorovo ime!

Pa, ko je blizu i moze, neka svrati u subotu u Talir, pa da uz svirku proslavimo zajedno!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Posle duzeg vremena, vesti iz Alister tabora.

Najbitnija vest je da smo konacno zavrsili snimanje albuma (koji, jel'te, jos uvek nema naziv ), i trenutno smo u zavrsnoj fazi produciranja istog.

 

Jos bitnije je da cemo 29. avgusta (subota) odrzati otvoreno preslusavanje albuma u Jagodini, u klubu Strawberry Celts, sa pocetkom od 21h, a pre preslusavanja albuma ce biti prikazan i polucasovni dokumentarac o snimanju albuma, kao i par intervjua sa clanovima benda. Takodje, delicemo i promo diskove, a na prezentaciji cete moci da vidite i kompletan artwork novog albuma za koji je zaduzen nas prijatelj Slobicus Doomicus, kao i druge njegove radove. Ulaz je besplatan, a pozvani ste svi!

 

Takodje, 29. avgusta ce biti postavljen i novi website na adresi www.alistermetal.net, potpuno redizajniran i uskladu sa novim albumom.

 

Sto se tice albuma, na njemu ce se naci 13 potpuno novih pesama, kao i jedan bonus, pesma "Vecni" koju ste vec imali prilike da cujete na nasoj MySpace stranici, kao i na live nastupima.

Nove pesme ce verovatno iznenaditi neke, ako ne i mnoge. Kao sto smo vec napomenuli, svi tekstovi na albumu su na srpskom jeziku, a same pesme su dosta kompleksnije i melodicnije nego ikada.

 

Promo disk ce sadrzati dve pesme: "Da li znas sta je bol?" i "Gavran". Obe pesme ce biti online vec 25. avgusta, "Da li znas sta je bol?" ce biti postavljena na nasu MySpace stranicu, a "Gavran" ce biti ekskluzivno postavljen na MySpace stranicu Serbian Metal Portala.

 

Za kraj, evo i naslovne strane Alister Promo diska

 

promo2009.jpg

 

Vidimo se 29. u Jagodini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo mojih utisaka posle nekoliko preslusavanja promo diska:

 

1. Dovoljno me je zainteresovao i drzao mi paznju da ga preslusam vise puta zaredom, sto znaci da su pesme kompleksne, slojevite i da "traze" da se slusaju. Pogotovo ako se uzme u obzir cinjenica da vec dugo ne slusam metal.

 

2. Iako je meni licno bliskiji fazon [stil] koji ste imali na albumu "Memories and Dreams" primetan je veliki napredak u pogledu aranziranja pesama, takodje i u odnosu na "Where Angels Bleed". Isto vazi i za produkciju, Vucko svaka cast!

 

3. Novi solo gitarista se, koliko mogu da primetim, odlicno uklopio.

 

4. Sto se vokala tice iako mi se [ponovo] malo vise svidja nacin pevanja na M&D, ovde su pesme [i tekstovi na srpskom] jednostavno trazile drugacije pevanje a Igor je pokazao da ima odlican i veoma raznovrstan vokal i da se odlicno snalazi u svim stilovima.

 

5. Generalno primecujem jedno opste sazrevanje citavog benda i tek ocekujem velika dela.

 

I svaka pohvala za organizaciju promocije i odradjen dvd, trebalo bi i da se drugi ugledaju[mo].

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogotovo ako se uzme u obzir cinjenica da vec dugo ne slusam metal.

 

E moj ti,nemas pojma koliko si zastranio... :-)))Goticarke te nacisto upropastise!

 

Promocija je bila primer kako se ozbiljno radi,primer velikog prijateljstva i postovanja izmedju normalnih ljudi i pokazano je odzivom da mi seljaci iz Jagodinu imamo itekako jaku scenu i oko 200-300 fanova metala i prijatelja koji su spremni da podrze ovakve dogadjaje.

Sto se tice novog albuma prezadovoljan sam,preporucujem svima da obrate paznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima koji su prisustvovali preslusavanju albuma, ucinili ste da vece bude jedno od najlepsih u nasim zivotima!

Ljudi iznad su napisali sve sto je bitno, i sto je bilo znacajno u datom trenutku!

 

Evo i premijere filmica prikazanog na preslusavanju:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=avBro1Xjtig

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9aKGnIFOD2M

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svakog cetvrtka Hard'N'Heavy vece u kafe klubu "Kelts" u Jagodini sa pocetkom u 21h.Emitovanje metal i hardcore spotova i koncerata preko video bima!Mp3 je proslost!Dobrodosli!

Dodatne informacije naknadno,prvi cetvrtak je prvi Oktobar i ulaz je slobodan!

Odabir i redosled video zapisa svakog cetvrtka by Mr.Hate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakog cetvrtka Hard'N'Heavy vece u kafe klubu "Kelts" u Jagodini sa pocetkom u 21h.Emitovanje metal i hardcore spotova i koncerata preko video bima!Mp3 je proslost!Dobrodosli!

Dodatne informacije naknadno,prvi cetvrtak je prvi Oktobar i ulaz je slobodan!

Odabir i redosled video zapisa svakog cetvrtka by Mr.Hate.

 

 

Ne spamuj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne spamuj :)

 

 

Pa moram drugare tresere ovako da obavestim kad se ne vidjamo vec neko vreme zbog obaveza.Eto prilike da se opet skupimo i prozezamo uz dobru cepachinu.

A ti bre darkeru,ce dodjes ti za banane i breskve,pasce brijanje! :-)))A tek za onu bodi majicu sto si mi doneo,lele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...