Jump to content

Alister


genius

Recommended Posts

naravno da nema,ali ima loveee.Zezam se.Ma ko to jos u zemlji Srbiji moze ocekivati da zaradi od muzike?!Jedino ako pevas po birtijama kod cika Pere...

Sad but true icon_da.gif ...Ali chika owns One records icon_da.gif , ima para od love samo tako icon_smile.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da izdace album za One records,ali cisto sumlam da ce

videti bilo kakvu lovu.

Ljudi oni su daleko od komercijale!!!

 

Jasno icon_rockdevil.gif .

 

 

A ti Vucko dodji bre nekad u grad,ko da si se ozenio.

See you on the other side......

 

A ti, shta se zajebavash, uchi icon_mrgreen.gif .

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej face ne seri tamo nego uchi,lepo ti covek kaze!

ALISTEROV novi album ubija koliko je dobar!Samo THRASH RIFCINE KOJE ULAZE POD KOZU!Cuo sam ceo album,tj demo i ostao sam bez texta,a nemoj neko da je pomislio da je ovo shlihtanje jer mi je pola likova iz alistera familija tako da ...!

A moj ujka Wolfy dolazi u grad samo kad je neciji rodjendan ili sahrana jer tu ima piva za dzabe laugh.gif

salim se ujko!

poz za sve! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao Mali Ujkini! Kad vas budem dovatio!!!

Evo nekih zvanicnih informacija:

Novi album Alistera ce se snimati avgusta ove godine u "Paradox" studiju. Na njemu ce se nalaziti 9 pesama + 1 instrumental + 1 bonus. Radni naziv albuma (a najverovatnije i pravi) je WHERE ANGELS BLEED. Alister je promenio bubnjara, tako da je umesto Marka Stosica u bend dosao Ivan Dulic (Stillborn, ex-Evil Santa, ex-Lost). Ali, bubnjeve na novom albumu ce snimiti definitivno najbolji bubnjar nase zemlje DAMIR ADZIC (Alogia, Psychoparadox). Premijera na radiju 202 ce biti krajem avgusta. Prvi sledeci nastup Alistera je na Hitu 202 u nedelju 20. maja. Pozdrav!

Edited by ALISTER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej face ne seri tamo nego uchi,lepo ti covek kaze!

ALISTEROV novi album ubija koliko je dobar!Samo THRASH RIFCINE KOJE ULAZE POD KOZU!Cuo sam ceo album,tj demo i ostao sam bez texta,a nemoj neko da je pomislio da je ovo shlihtanje jer mi je pola likova iz alistera familija tako da ...!

A moj ujka Wolfy dolazi u grad samo kad je neciji rodjendan ili sahrana jer tu ima piva za dzabe laugh.gif

salim se ujko!

poz za sve! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Hehe...

 

Jedva chekam ovaj novi album...vrovatno je jasno da su mi omiljeni nash bend icon_mrgreen.gif ...

 

BTW, vi JAGODINCI ste svi nekako povezani, rodbinski uglavnom...Eh, doci cu i ja preko leta u Jagodinu, zet mi je odatle icon_mrgreen.gif .

 

Vidimo se ph34r.gifpivopije.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se Alisteri veoma dopadaju pozdravljam iskreno njihov dosadasnji rad icon_smile.gif)

Nadam se da ce nov album biti jos bolji od prethodnog icon_smile.gif) sve najbolje

Imam samo jednu malu sugestiju pevac bi morao malo da poradi na svom engleskom pesme bi lepse zvucale ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...