Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Završila poodavno Complete Idiot's Guide to Feng Shui. Obimna knjiga ali vrlo lijepo i jednostavno objašnjava čitavu stvar, na kraju svake strane ima neka zanimljiva činjenica, osim toga na kraju je dat način izrade horoskopa, istočnog naravno. Počela sam od Junga "Sjećanja, snovi, razmišljanja" ali nikako da nastavim, jer sam dobila "Alisu u zemlji čuda" i na srpskom i u originalnom engl. uzdanju, pa ne znam šta ću prije. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@harmony_ i Byk:

zapisi iz podzemlja i zapisi iz mrtvog doma su dve knjige, ne jedna.

 

smara me da pisem sta citam...

 

moze li mi ko preporuciti neku knjigu vezanu za (zen) budizam?

Hvala.

 

Kada je budizam uopste u pitanju Hese je zaista prava stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitaj od Albaharija Mamac,odlicna knjiga...

a trenutno citam ZOVEM SE DINA-HERBJERG VASMU,u fazonu procitala sam prvu glavu pa jos uvek ne znam sta da ocekujem...

jao, ja sam gledala istoimeni fil, FANTASTICAN JE! nadam se da je i knjiga takva, posto nameravam da je prrocitam.

kazi obavezno dal valja, kad je procitas, naravno icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hese?! Jeste da sam od njega procitala samo Demijana, ali nekako mi ne lici na budizam...mozda u nekoj drugoj knjizi...

Hvala na preporuci  icon_mrgreen.gif

Hmm Demijan, ne lici? Kako ne lici? Pa u Demijanu imas neku vrstu zapadnjackog shvatanja budizma. - Abraksas - Bog dobra i zla (Jin i Jang) postujes i jedno i drugo jer je svijet nezamisliv bez jedno od to dvoje.

 

Kao dan i noc, crno i bijelo, nebo i zemlja, muskarac i zena, potir i...

Edited by Byk

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Aj napisi kako ti se svidja kad zavrsis sa citanjem...

procitala sam je vec...super je knjiga..mislim devojka koja je napisala knjigu nije samo neka prazna depresivna osoba,dosta ej pametna i lepo pise...nije prazna i glupa americka knjiga o tinejdzerima narkosima i depresivcima..preporucujem je... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...