Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

POZDRAV,,,UKOLIKO JE NEKO ZAINTERESOVAN ZA MOJU PRVU KNJIGU-NENAD STAKIC-LJUTE RAKIJASKE PESME-NOVOSADSKA BIZARNA POEZIJA SA PUNO ILUSTRACIJA I MISFITS HOROR OMOTOM NEKA MI SALJE P.MESSAGE////

 

 

 

J :pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

 

 

ODGOVARAM SVIMA,,,,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

SVOJ MASI KOJA VOLI PRAVI UNDERGROUND,EDGAR ALAN POA ,,,,,MAJSTORSKE CRTEZE , PREKO MEJLA SALJEM NESTO ,,,,

 

 

SVI LJUBITELJI KNJIZEVNOSTI SALJITE MI MESSAGE I MEJL ,,,ODGOVARAM SVIMA,,,,

 

 

MOZDA SU TO NEKI RADOVI,,MOZDA JE I NEKA KNJIGA,,MOZDA JE DEO NEOBJAVLJENE KNJIGE ......

 

 

PROVERITE........ :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja citam Parfem :da: i za sad mi se dopada... ali i dalje citam sociologiju, haha :D

 

Čitao sam tu knjigu pre par godina, nije mi se dopala. Previše ide oko poente priče, a nikako da je ubode.

Sociologiju nisam još ni počeo da čitam, a ispit mi je sledeće nedelje (valjda).

 

Trenutno čitam:

Patriča Kornevil- Sve Što Ostaje,

Vasko Popa- Pesme (po ko zna koji put),

Herman Hesse- Narcij I Zlatousti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja konačno završila Hakslija. Kao što nekome rekoh, odlično ali ne i njegovo reprezentativno djelo. Must read!

Ja sam Vrata percepcije od Hakslija počinjala jedno pet puta da čitam i uvek me nešto prekine, pa zaboravim gde sam stala. :rolleyes: Čim završim Stouna, uzimam Hakslija definitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Vrata percepcije od Hakslija počinjala jedno pet puta da čitam i uvek me nešto prekine, pa zaboravim gde sam stala.

I koliko ima strana? Zanima me, jer je Buddha skinuo sa neta nešto što jedva ima 30 strana, pa me malo zbuni. U takvoj formi je više esej nego knjiga :D

 

imas prevedeno na srpski mozda?

O da! ;)

Eto Danilo, sreće tvoje! Moraću je sada i ja nekako nabaviti! Ako je nađeš na srp, najbolje bi bilo da se dogovorimo opet oko neke pošiljke :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...