Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Momak, ovo je njena autobiografija, i uopste nije za podrugljiv ton.

To je prije svega knjiga koja je morala da se proda. Stoga ta neka sentimentalnost i stresan zivot Jenne Jameson itd su obicne gluposti koje prodaju knjigu. Koliko joj je zivot tezak vjerovatno se sjeti svaki put kada je salete 3 nabrijana nigera.

Edited by Xaoc55

Share this post


Link to post
Share on other sites

У, симпластично. Прочитала си? Препоручујеш?

 

definitivno :da: i to mi je jedna od omiljenih :) ovaj put sam je na Sajmu i kupila zato sto je bila jeftinija nego proslih godina, pa eto, da je procitam jos jednom :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Јован Дучић, Верујем у Бога и Српство

- Српски добровољци

- Слободан Јарчевић, Бивши Срби

 

Све је ово наравно са сајма књига.

Edited by Синбад мрплвц

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најзад читам Ану Карењину на руском. Обожавам како Толстој пише, тако да ми је ово прави рај, после оне ужасне Господе Головјових (нисам читала напорнију књигу у последње време) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

I čitaš 3 knjige istovremeno? Ne znam da li ti je neko rekao da je to jedna vrlo glupa stvar.

 

Zbog čega, sto ti ne mozeš više od jedne da čitaš...?

Onda nemoj ni da studiraš...i tu se pretpostavljam ne uči iz više nego jedne knjige. :confused:

 

I da, čitam sve tri knjige istovremeno, položim ih jednu pored druge i čitam istovremeno...

strašno... :no:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine, ja završila faks :razz:

 

Mislila sam da čitaš sve tri knjige u slobodno vrijeme, a ne jer ti obaveza nalaže.

 

Zavrsio sam ja sa faksom naravno...čitam knjige u slobodno vreme. 2-3, nebitno mi je uopste, ako mi se čita, pročitaću je.

Remarka sam baš danas završio...

Uvek čitam, jer mi trebaju ideje, inspiracija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda nemoj ni da studiraš...i tu se pretpostavljam ne uči iz više nego jedne knjige. :confused:

To su ti babe i žabe. Kad učiš za ispit, sve knjige su ti iz iste oblasti, bila to jedna knjiga ili 30 komada. Bar je bilo tako kad sam ja spremao ispite...

 

Nego, kako ti to čitaš? Dosadi ti jedna knjiga pa pročitaš poglavlje druge, a onda pred spavanje par strana treće? Logika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...