Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Mislim da kroz celu srednju nisam dve lektire sastavio,citao sam sizee,i hvatao profesorku na patetiku :)

Ej,zene...

I eto,sada kud god se okrenem iskoci neki klasik koji sam preskocio,pa nadoknadjujem.

Slatko mi je,nekako,jebemliga.

 

meni je ovo prva lektira koju citam.do sad sam se uvek vadio na interpretaciju

Edited by Amon-Ra

Share this post


Link to post
Share on other sites

lolol xD

 

pohvala za praceta i za hazarski ;)

 

 

ja citam post office, bukovskog... osvezenje u ove stare dane :D

a pre toga osvezila zivotinjsku farmu... i smucio mi se zivot od istinitosti i iskrenosti i jebene NEPROMENJENOSTI situacije... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram kako neko može da čita dve knjige u isto vreme... What's the point?

 

Ok je dok čitaš jednu knjigu iz beletristike, a druga je stručna literatura. To već nekako i može da se podnese.

 

Pa ja cesto citam vise knjiga, recimo neku za skolu neku za svoju dusu. Ili neku zavrsavam sa drugom pocinjem...

Elem. Milorad Pavic - Hazarski recnik

 

Kad smo već kod Pavića => "Unikat"

 

Ja chitam sto knjiga odjednom,i to vishe od pola s' kompa.Kad god dodjem ovde na temu ne znam sta da pisem pre ;) Procitam poglavlje-dva,pa uhvatim drugu,pa desetu,pa se vratim na drugu,pa opet...

Evo sad trenutno bogati otac siromasni otac neka pop ekonomija,ZEN PRICE izbor i prevod Vladislav Bajac Beograd,CS Hyatt - Sex Magic Tantra and Tarot,ove pomenute par postova pre,i pitaj kurac koliko josh zaboravljam.

Specijalizacija je za insekte.

Juz it or luz it.

 

Počni da prepričavaš. :pivopije:

 

cica gorio za jebenu skolu.

 

Odlična lektira. Jedna od onih "must read", iako svaka lektira spada u tu kategoriju, što zbog ocena, što jer lektira zaslužuje da bude pročitana. :)

 

Mislim da kroz celu srednju nisam dve lektire sastavio,citao sam sizee,i hvatao profesorku na patetiku :)

Ej,zene...

I eto,sada kud god se okrenem iskoci neki klasik koji sam preskocio,pa nadoknadjujem.

Slatko mi je,nekako,jebemliga.

 

Hahaha... Najjače bilo, kad mi na kraju 4. godine profesorka rekla da sam izgradio sopstveni stil pisanja. Mislim, stil. :D

 

meni je ovo prva lektira koju citam.do sad sam se uvek vadio na interpretaciju

 

Dobra stara interpretacija. Staviš je ispod klupe, kopaš po njoj, i začuješ kreštavi glas profesorke "Izlazi napolje!" :D

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

lolol xD

 

pohvala za praceta i za hazarski ;)

 

 

ja citam post office, bukovskog... osvezenje u ove stare dane :D

a pre toga osvezila zivotinjsku farmu... i smucio mi se zivot od istinitosti i iskrenosti i jebene NEPROMENJENOSTI situacije... :ph34r:

 

Bez frustracije. Pa ja vidim obrazce koji se ponavljaju citajuci Majn Kampf.

Razmisljaj o internet pirateriji,Barouzu,Ničeu i duhovnoj anarhiji.

 

E,da,znate li koji je jedini način za bavljenje politikom?

Na sve četiri.

Ili sa sve četiri u vis :)

 

 

 

 

Edited by хеллонертх

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja citam post office, bukovskog... osvezenje u ove stare dane :D

a pre toga osvezila zivotinjsku farmu... i smucio mi se zivot od istinitosti i iskrenosti i jebene NEPROMENJENOSTI situacije... :ph34r:

 

obe ove knjige mi spadaju u drazhe...posebno farma...

trenutno chitam Ime Ruzhe i Hari Potera (sedmi deo xD) u isto vreme i fino mi ide:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forest Gamp

 

Knjiga se tako razlikuje od filma da je to neverovatno! To kao da su dve razlicite price! Jedino zajednicko je to sto se on zove forest gamp i sto je debil. Sve ostalo je drugacije. Ali mi se za sada vise svidja knjiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolazio sam veceras pored kontejnera i videh nekoliko knjiga nabacanih pored...I jedna od njih je bila lenjinovo detinjstvo,lektira za 7mi razred, iz 1971 godine...Zanimljivo izgleda,garant je teska propaganda ali poceh je citati i nije toliko losa,pa se nadam da cu uspeti da je isticam do kraja s obzirom da nisam neki obozavatelj knjiga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod kontejnera:

Hitching rides, hopping trains, dumpstering, squatting, shoplifting, contriving receipt scams, the narrator defines for himself what life should be about.

Pale se na ovo neki anarhisti u mom komsiluku.

 

http://scavengeuk.mine.nu/evasion/evasion_complete_book.pdf

Edited by хеллонертх

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...