Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Guest HEFEST
v for vendeta - alan mur

nula i nishta - danil harms

nuspojave - vudi alen

 

 

Film po prvoj knjizi je sranje i prica skoro nula. Za Vudija bih na slepo rekao da je ok.

 

Alijenista - Kejleb Kar

Skrivena Kamera - Zoran Zivkovic

Matica Zemlja - Artur Klark

Tocak Vremena - Robert Jordan - ocekujem zeljno sledeci deo. Valjda cu poziveti da procitam do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Extra kombinacija :rockdevil:

 

 

Meni se Ime Ruze ne svidja previse za razliku od filma (sto me iznenadilo). Ako vec hocu da se igram detektiva onda je tu Agata Kristi. Preporucio bih ti jednu knjigu koja ce ti se svideti i mislim da se zove Osmica. Proverio sam na netu i nisam siguran posto je knjiga koju sam ja citao imala na naslovnoj strani sahovsku tablu sa svim figurama. Citao sam je pre par godina i mogu ti reci da je knjiga stvarno must za svakog iole ozbiljnijeg citaoca. Pojavljuju se Bah i Njutn kao pravi akteri i sve to predivno upakovano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se Ime Ruze ne svidja previse za razliku od filma (sto me iznenadilo). Ako vec hocu da se igram detektiva onda je tu Agata Kristi. Preporucio bih ti jednu knjigu koja ce ti se svideti i mislim da se zove Osmica. Proverio sam na netu i nisam siguran posto je knjiga koju sam ja citao imala na naslovnoj strani sahovsku tablu sa svim figurama. Citao sam je pre par godina i mogu ti reci da je knjiga stvarno must za svakog iole ozbiljnijeg citaoca. Pojavljuju se Bah i Njutn kao pravi akteri i sve to predivno upakovano.

 

Nisam ni znala da postoji film...

Chitala sam bash dosta knjiga od Agate i na kraju se i izvezbala da otkrivam ubice :) . Mada nisam tu Osmicu, naci cu je...

Inache, Skrivena kamera mi je prva knjiga od Zivkovica koju sam chitala i fenomenalna je. Ako nisi chitao, uzmi posle od njega Chetvrti krug. Pojavljuju se i Stiven Hoking i Sherlok Holms! Mnogo je dobra knjiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, "Hobit" je kao delo napisan tako da je Tolkin uglavnom ciljao na decu kao na glavnu publiku, ali je u principu fina knjizica i dobar uvod u samog "Gospodara".

 

Pa onda i nema svrhe citati,posto sam "Gospodare..." vec procitala ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Nisam ni znala da postoji film...

Chitala sam bash dosta knjiga od Agate i na kraju se i izvezbala da otkrivam ubice :) . Mada nisam tu Osmicu, naci cu je...

Inache, Skrivena kamera mi je prva knjiga od Zivkovica koju sam chitala i fenomenalna je. Ako nisi chitao, uzmi posle od njega Chetvrti krug. Pojavljuju se i Stiven Hoking i Sherlok Holms! Mnogo je dobra knjiga.

 

 

Film je sa Son Konerijem i to bas dobar. Osmica nije od Agate i vise je kao neka fantasticna misterija. Ovo je prva Zivkoviceva knjiga koju citam (jer su u Laguni rasprodali Nemoguce price).

 

Stiven Hoking je bas omiljeni lik kod modernih pisaca fantastike. Den Simons je cak izmislio Hokingov pogon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film je sa Son Konerijem i to bas dobar. Osmica nije od Agate i vise je kao neka fantasticna misterija. Ovo je prva Zivkoviceva knjiga koju citam (jer su u Laguni rasprodali Nemoguce price).

 

Stiven Hoking je bas omiljeni lik kod modernih pisaca fantastike. Den Simons je cak izmislio Hokingov pogon.

 

Aha, a znash li ko je pisao tu Osmicu? Da, dobre su i Nemoguce priche. Postoje i Nemoguce priche 2, ali ih nisam chitala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pojma nemam gdje da postavim ovo pitanje, ne mogu da nađem topic o Bukovskom

 

zanima me koji je engleski naziv za njegov roman Bludni sin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...