Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

ja sam uzeo da citam "Bratstvo runa" knjiga je skroz dobra,nisu losa dela ni od Stiven-a Presfilda

 

 

presfild je sasvim okej. prilicno plasticno opisuje, ali ima veoma zanimljiv pristup istorijskoj tematici, a i veoma zanimljivo prica price. ja sam na 50oj strani njegove "ognjene kapije" rekla: "pih, ovoga ima na jos samo 250 strana!". preporucujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рабле - Гарганута и Пантагруел

Стерн- Тристрам Шенди

Целокупног Шекспира ( Тренутно Сан летње ноћи )

Ариосто - Бијесни Роландо

 

и за себе ван тога

 

Џојс - Даблинци

Црњански - Есеји

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hari G. Frankfurt-O Proseravanju

 

mala knjizica, skoro kao prica, upravo pocinjem a najvarovtnije zavrsavam za 20 min posto ima 30 str :) medjutim fali par stranica ovde, pa ako neko moze pdf ove knjige da mi dobavi bio bih mu zahvalan, naziv na engloeskom glasi

On Bullshit - Harry G. Frankfurt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Trenutno citam Morski Jastreb od Rafaela Sabatinija. Vec duzi niz godina pokusavam da nadjem nesto od njega da kupim, ali to je bila nemoguca misija. Spremio sam meze i pice da na pravi nacin uzivam u ovom velikanu knjizevnosti.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantna tematika, vidjećeš... Nisam mnogo pročitala, pa da mogu da ulazim dublje... Radi se o 18-godišnjoj djevojčici kojoj je poginula čitava porodica u avionskoj nesreći. Po savjetu psihologa, nevoljno kreće da piše dnevnik u kome opisuje načine na koje planira da se ubije... Međutim! :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...