Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Може појашњење, не знам на шта мислиш?

 

Прочитах Човека од мрамора / Човека од гвожђа за вече. Ужасно потресан роман о комунистичком режиму у Пољској, борби покрета Леха Валенсе, исценираним успесима полетних пролетера, судбини милиона људи и непролазном постојању нечега што се у том историјском тренутку називало Партијом, данас демократијом, а сутра ко зна како.

Edited by Куруз брате

Share this post


Link to post
Share on other sites

pročitaj sva tri dela of the pink crucifix.

henry miller ftw. ili kako se već zove. :haha:

Укапирао сам, књига нема предговор, па сам сконтао о чему причаш тек кад сам случајно видео дно једне страница до корица.

 

Елем, баталио сам Нексус, није то за мене. Нигде радње, нигде смисла, а то ме замара. Тако сам и Голи ручак оставио после десетак страница.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Укапирао сам, књига нема предговор, па сам сконтао о чему причаш тек кад сам случајно видео дно једне страница до корица.

 

Елем, баталио сам Нексус, није то за мене. Нигде радње, нигде смисла, а то ме замара. Тако сам и Голи ручак оставио после десетак страница.

 

nisam iznenađena tvojom odlukom, ni što se tiče millera ni što se tiče golog ručka.

mislim, ja sam pročitlaa i jedno i drugo, ali me ne čudi što ti nećeš.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuu to kolega tebra!

 

ja bih preporucio Geomorfologija-Predrag zigujem asistentkinje Manojlovic

 

i Geografija Srbije i Crne Gore-Mila sedite kolega,kako nema mesta Pavlovic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:ph34r:

 

Ako doguram do trece godine, uzecu u obzir  :smile:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Овде се прича о разним стварима... Шта све нисам прочитала, могла бих до недеље да причам, хехе... Сада читам "Светлост Запада" од Николе Моравчевића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par dana sam kupio Karen Armstrong - Buddha (2001) i Lobsang Rampa - Ti Zauvek. Zanimljive knjizice koje se procitaju za dan-dva. :da: U prvoj je sazeto i lepo napisano o zivotu Sidarte Gautame a u drugoj se prica o magicnom svetu istoka, duhovnoj strukturi coveka i duhovnoj spoznaji.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...