Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Јан Кристи - Звук Звери: Комплетна историја Хеви Метала :haha:

 

Видео данас у библиотеци, и морао сам да узмем. Мада, руку на срце, све лепо пише.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Net je preplavljen blogovima takve tematike, jako je zanimljivo posmatrati erotsku umetnost sirom sveta, od dalekog istoka pa do zapada, od srednjeg veka pa do pocetka 20. Svasta se tu moze videti. :haha:

 

 

Robert Anton Wilson - Prometheus Rising

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sam poceo i moram reci da sam odusevljen. Jako inteligentno, lik kombinuje sve moguce sisteme i filozofije u jednu celinu, a sve sa predgovorom koji je pisao Regardje. Mogu samo da je preporucim svima. Ja cu se sigurno vracati ovoj knjizi, mnogo je tu dobrog materijala za razmisljanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ефраим Кишон: "Код куће је најгоре"

Данас узео неку књигу о Филипу Вишњићу. Тврди повез,200 динара. Почео нешто мало,делује ок. Више од пола књиге су песме,тако да не може да не ваља.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, koincidencije li, i ja to čitam trenutno.Kako se tebi sviđa? Pročitao sam oko pola knjige za jedno popodne, ali, realno, može TP i bolje od ovoga. Čarobnjaci su počeli opasno da smaraju.

 

Tek sam poela da je čitam, nekih 20-tak strana. Pa nije mi loše za početak, slatko sam se nasmejala na par fora...videćemo kako će dalje da se razvija priča. Meni su najgotivnije veštice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...