Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

imam dosta knjiga od "Pesica i sinova"

kao npr.:

"Slovenski Bogovi"

"Sloveni,sinovi Peruna"

"Velesova Knjiga"

"Jovanje"

"Optuzujem cutanje"

 

itd. itd. i ozbiljno na svakoj imaju oni znakovi icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Krvavocrveni Baron" - Kim Njumen

Nastavak knjige "Anno Dracula"

Strasno dobar vampirski roman. Takodje je parodiranje istorije prikazivanjem mrznje izmedju ljudi i vampira vampire. Mnoooooooooooooooogo dobra knjiga. Vredi procitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Krvavocrveni Baron" - Kim Njumen

Nastavak knjige "Anno Dracula"

Strasno dobar vampirski roman. Takodje je parodiranje istorije prikazivanjem mrznje izmedju ljudi i vampira vampire. Mnoooooooooooooooogo dobra knjiga. Vredi procitati.

Jedno 5 puta sam pocinjala da ga citam (i uvek sam stizala do istog dela) i nikako da ga procitam icon_confused.gif

Nesto mi nije toliko zanimljiv kao prethodni deo.

 

Inace, pocela sam (opet) da citam "Jenki na dvoru kralja Artura" -

Mark Tven

Na komican nacin je opisana srednjevekovna Engleska i legenda o kralju Arturu.

Zanimljivooo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi Antihrista po mom mišljenju to je njegovo najbolje delo. A da, sad čitam knjigu:

Vladimir Aleksejevič Istarhov - Udarac Ruskih Bogova (hvala Stribogu za knjigu)

Ako nekom treba nek ostavi mail da mu pošaljem.

Btw. Knjiga je na srpskom i ima 227 stranica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Necete verovati sta mi se skoro desilo ulazim ja u neku prodavnicu knjiga i pitam "Jel imate neku knjigu o Slovenskoj mitologiji" kaze prodavac nemamo dok sam izlaio cujem neki zenski glas "kakvu bre mitologiji" "Ma pusti ga bre neki sektas" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mmm...

Umberto Eko- Ime ruze, doduse zavrsila pre par dana... pa se bacila na Coraline- Neil Geiman-a, i to zavrsila i sad citam opet Nil Geiman-a- Americki bogovi... a kad zavrsim ovu, planiram da obnovim F. Bemana- Kamen Moci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devičanski plavo od Trejsi Ševalije, njena prva knjiga,neću da kažem najbolja jer su i druge dve podjednako interesantne kao i ova...šta da kažem FENOMENALNO! icon_wink.gif tako jednostavno,a tako interesantno napisano,jednostavno knjigu bi pojeli.... icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...