Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

opet Pavic- Predeo slikan cajem icon_cool.gif

citao sam hazarski recnik-knjiga jke da poludis,nadam se da predeo slikan cajem nije isto takva,mada je azarski recnik veoma dobra knjiga samo zajebana.

uzmes lepo leksikon nepoznatih reci pored tebe i citas i na svakoj stranici pogledas dva puta sta znaci neka rec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi preporuci najbolju knjigu Artura Klarka, da ne kupujem bilo koju.

Uuuu njemu su sve knjige dobre... koju god da uzmes, neces pogresiti! biggrin.gif

Meni se recimo (pored svih Odiseja naravno) najvise svidela Grad i zvezde... biggrin.gif ...pa onda Pad Meseceve prasine, Kraj detinjstva... itd...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma gde... uzmi "Generation П"... to je Begbede probao da iskopira

ne slazhem se... iako je tema slichna, ima skroz drugu poentu... prochitao sam sve prevedene peljevinove knjige i sve su skroz drugachije od 399 koji vishe vuche na sex i grad i tako tu laku literaturu...

 

ali po stilu pisanja (marke, nabrajanje nameshtaja, odetje, grupni sex...) je rip americhkog psiha 1oo%...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prochitala stepskog vuka konachno... koje sranje. dobro sam se podsetila zashto chitam fantaziju. isfurstrirana budala.

 

i tonija parsonsa -lol- sve za moju malu i chovek i dechak. ko da gledam film sa hju grantom biggreens.gif a poshto se lozim na hju granta i nije mi loshe bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ode i 7.put Adamsov Vodic

najjaca knjiga

sad se bacam na Kinga i barim likove iz biblioteke da trebuju Zivkovica od Lagune

uz naravno chitkanje onih txta sa compa

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm...trenutno 'davinchiev kod'-den braun...

e ali ljudi knjiga je do jaja ko god da je nije prochitao obavezno da je prochita...

jel' imash ti to? mislim... svoju? aj donesi sa sve cd-ovima da chitam dok sam na moru icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...