Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Pa ja mozda ne mogu da ti objasnim,al' moderator (da,koji moderator? icon_smile.gif ) mozda moze icon_da.gif

I ne pametujem,samo sam pitao...

Koga knjige ne zanimaju, stvarno ne znam sta onda trazi ovde... icon_rolleyes.gif

I, da, pametujes i uporan si u tome da se zatvori tema, koja je btw jedna od boljih. `Ajde, iskuliraj...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sluajno sam (gledajuci druge topic-e) video i ovaj,a znam da je pre nekog vremena bio topic (diskusija) o tome da se ovo zatvori (koju je moderator ovde pokrenuo,sa namerom da se ovo cudo eventualno zatvori),pa sam se samo pitao zapitao/zacudio da ovo jos nije obrisano ( icon_twisted.gif )/zatvoreno (povodom tog predhodnog topic-a moderatora).

 

I time sto sam uporan ne dokazujem da pametujem i da 'zarko' zelim da se ova tema zatvori (tema me ne interesuje toliko,niti imam nekog posebnog motiva da se zatvori),nego to radim da bi odgovario na vasa prozivanja/kritike/pitanja i sl. koja su upucena meni.

Pre bih rekao da vi meni pametujete...

 

A to za 'iskuliranje'...OK,no frx,samo mi dajte link (u vezi one diskusije) ili neko objasnjenje moderatora (pretpostavljam da se nalazi na toj diskusiji) i no problem icon_biggrin.gifmusik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc sedim sa oratcima i jedan od njih prica kako ga neki lik nervira.. ja se nadrkam i kazem "kakva picka sto mu nisi jebo kevu!!"

drugi ortak me pogleda zacudjeno i kaze "brate otkad si ti tako nasilan"

ja onda skapiram i kazem "izvini brate, citam Trejnspoting pa sam nadrkan!"

jebote kako je dobra knjiga icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sajam knjiga 25-31.10! biggreens.gif

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! biggreens.gif

Samo da mi ne upadne neki posao tad pa da ne mogu da kampujem tamo.

Moram da stedim, moram da stedim...fuck...moram da imam sta da stedim.

Edited by Livia

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........isto odushevljenje...divnoooo..

kontamd a apsolutno uvek idem sa caletom na sajam knjiga,jer na kraju uvek kupim oko 1 ...a on uvek ima dodatnog kesha,tako da..jej,...

 

da,jel' chitao neko "Tajni zhivot pchela"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...