Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

uvek kada sam trebala da citam lektiru - meni su se citale druge stvari... biggrin.gif

pa, stvarno.... taman imam jednu gomilicu ovde na stolu + josh dosta toga shto su mi razni ljudi rekli da cje mi dati da prochitam....

a da nas ne teraju da chitamo lektiru mozhda bi nam bila i zanimljiva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, stvarno.... taman imam jednu gomilicu ovde na stolu + josh dosta toga shto su mi razni ljudi rekli da cje mi dati da prochitam....

a da nas ne teraju da chitamo lektiru mozhda bi nam bila i zanimljiva....

i meni su se redjale gomilice, i pretvarale u gomile.... icon_biggrin.gif

 

ako sta mrzim- to je da me bilo ko tera na bilo sta...pogotovo na citanje lektire... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto u 99% slucajeva. Kako god ovo zvucalo, jedino mi nije bilo smor da citam Karenjinu (dobro, onaj deo na livadi ubija u pojam, ostalo je manje-vise ok) i Zlocin i kaznu. icon_da.gif Sta da se radi, Rusi imaju duge zime pa valjda tad nemaju preca posla nego da pisu izuzetno obimna dela, ali jbg...mora neko i to da radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto... pocnem jednu stranicu, i onda se izgubim i samo balavim za Lestatom... Keva hoce da mi oduzme Lestata dok ne popravim ocene u skoli icon_redface.gifph34r.gif

Dokle bre vise ti vampiri, jaooooooooooooo kakav smor, kako pametni pisci zaradju

na glupostima, iskreno to stavljam u rang sa Hari Smrdezom.

 

A mozda sam te i pogresno razumeo ili mozda balavis za ovim nasim lokalnim forumskim Vampir Lestatom icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ( e sad sta je od toga ja nemam pojma)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...