Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Pffff, ubi mi zhelju za chitanjem  Shalim se, ovo je prva 'stvar' koju chitam od njega i za sad mi je skroz Ok ...

sitnicharnica kod srecne ruke je bolja, meni.

mudrost moje tetke: treba prochitati i loshu knjigu, kako cesh drugachije znati koja je dobra. (aleluja!)

 

veshtice, ja sam dete, daj malo poblize koje su u pitanju bajke, mozda znam.

 

jednome zmaju dosadi da ziv

jer mu je zivot bio strashno siv

u sivome dvorcu pokraj sive rek

tavorio je svoj zmajevski vek

tek jednoga dana stao je na ob

odluchen da vishe ne zivi kao rob

te skochi u reku i vec tome sl

a nije znao uopshte da pl

 

fotograf dodje i namesti blend

zmaj reche THE i to beshe END.

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

veshtice, ja sam dete, daj malo poblize koje su u pitanju bajke, mozda znam.

 

jednome zmaju dosadi da ziv

jer mu je zivot bio strashno siv

u sivome dvorcu pokraj sive rek

tavorio je svoj zmajevski vek

tek jednoga dana stao je na ob

odluchen da vishe ne zivi kao rob

te skochi u reku i vec tome sl

a nije znao uopshte da pl

 

fotograf dodje i namesti blend

zmaj reche THE i to beshe END.

icon_mrgreen.gif

Uf, sad cu ti kazati cega se onako slabo secam… Bese bajka I zvase se Tri labuda. Ta tri labuda bila su tri rodjena brata koje je jedna zla vestica ( ph34r.gif ) pretvorila u ta stvorenja zato sto je bila jako losa I nije imala pametnija posla (ovo ti je moje sadasnje tumacenje, ne znam kako drugacije da ispricam…). I posle se pojavljuju neke devojke koje treba da skinu cini sa njih I taaaakooooo.

Onda je bila jedna bajka o nekom coveku koji je kao malo dete odveden od svoje porodice (ne mogu da se setim na koji nacin I iz kog razloga). I tako je on lutao svetom godinama, odrastao, postao covek I tako to, ali nije zaboravio da ima svoju pravu porodicu. I jednoga dana odluci da poseti svoje najblize (a tako najudaljenije) rodjake. Dodje on na vrata njihove (svoje kuce) I pita da li oni znaju tog I tog coveka (pri cemu on kaze svoje ime). I posle toga kaze da je on ta osoba, ali mu nisu poverovali sve dok nije pokazao neki beleg u obliku pasulja koji je imao (negde, ne znam tacno) na svom telu…I taaakooo su ziiiiiveliiiii srecno do kraja zivoootaaaa on I njeeeegovaaaaa porodiiiiicaaa…

 

 

Ako ti to nesto znaci, kniga je bele boje, na prednjoj korici je naslikan neki dvorac…I znam da 99% nije od brace Grim… Toga se secam, malo je, znam, ali citala sam je daaavnooo…Znam da sam je uzela iz biblioteke u bloku 70 I da je verovatno jos uvek tamo drze, ali sobzirom da je bibliotekarka koja tamo radi prijateljica moje mame – malo mi je gluuuuuupoooo da idem da je pitam za knjigu… icon_redface.gif

 

Napregnucu vijuge ovih dana pa cu se setiti jos koje bajke…sad mi je samo ovo doslo na pamet…valjda sam izlapela…godine,jebiga… wallbash.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...