Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

@*drunken_butterfly* iako je ,ipak,malo ozbiljnija knjiga,nasheg,jelte,omrzenog "spisatelja",ja ti ipak preporucujem kantu za povracanje posle toga...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif nemoj taaaako, nije on losh, mada, nisam neki fan... mozhda deluje isprazno, al' kad pogledash ima tu neke filozofije... ne one koja se misli, one koja se zhivi, jer to shto on pishe ljudi upravo zhive. jesi chitala mozhda projekat bukovski? to je zbirka kratkih pricha nekih domacjih pisaca, ima i njegove... ja nemam pojma kako i gde da nabavim to, a zanima me...

 

btw, meni se definitivno najvishe svidja ples sitnih demona. tad je bio klinac i bio je panker icon_cool.gif ovu su svi neshto hvalili, ali ipak... ona prva mi je bolja. ili drazha, to be precise. icon_mrgreen.gif

 

p.s. a sad cju da chitam ep o gilgameshu. ooo. unsure.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif nemoj taaaako, nije on losh, mada, nisam neki fan... mozhda deluje isprazno, al' kad pogledash ima tu neke filozofije... ne one koja se misli, one koja se zhivi, jer to shto on pishe ljudi upravo zhive. jesi chitala mozhda projekat bukovski? to je zbirka kratkih pricha nekih domacjih pisaca, ima i njegove... ja nemam pojma kako i gde da nabavim to, a zanima me...

 

btw, meni se definitivno najvishe svidja ples sitnih demona. tad je bio klinac i bio je panker icon_cool.gif  ovu su svi neshto hvalili, ali ipak... ona prva mi je bolja. ili drazha, to be precise. icon_mrgreen.gif

 

p.s. a sad cju da chitam ep o gilgameshu. ooo. unsure.gif

citala sam projekat bukowski,i njegova prica je najzalosnija...sto je najgore,moglo je tu dosta da se razradi stvari,ali on je samo krenuo sa opisom i tu stao...sto je jos jedam pokazatelj da neumorno zudi za kopiranjem bukowkog i jos nekih drugih pisaca,potpuno radeci ono sto nije poenta istih...

on je jedan jako isfrustrirani mladi covek,koji pritom ne zna da pishe,sto sam mu i rekla...vazno je da je ispljuvao sve moguce pisce..al,avaj,svakoj budali u ovoj zemlji dodje svojih zlatnih 5 min,I guess

no,necemo vishe o njemu...

 

icon_mrtav.gif

Edited by Siouxsie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...