Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Zavrsila sam, pre par sati, sa citanjem Pljacke Velike Piramide - Ketrin Roberts.

Ona je napisala 7 knjiga o, jelte, 7 svetskih cuda i ovo je prva u nizu. Nisam kupila komplet na Sajmu (kad je popust bio jezivo dobar) jer mi se nije cinila kao mnogo zanimljiva literatura, ali ovaj I deo je fenomenalno napisan, sa jako dobrim i neocekivanim zapletom.

Jedva cekam da uzmem ostale delove (iz biblioteke icon_smile.gif ).

 

Dotad, opet sam pocela da citam Trejsi Sevalije - Foling Ejndzls, valjda cu sad stici do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah ja sam konacno nasla svoju novu narkomaniju: Robert Ludlum (molim odredjene osobe da ne komentarisu moj post, pogotovo ne na odredjeni nacin) tako da sto se ne nadje na srpskom citace se na engleskom (uh to mi se bas i ne dopada) a osim lepih stvari za citanje, naravno tu je uvek i strucna literatura: Nauka o prevodjenju i Jezik i lingvistika ...

 

btw Majstor i Margarita je fantasticna knjiga, jedna od retkih koju sam procitala vise puta, a mogla bih i opet icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amin Maluf - Ubilachki Identiteti

 

Neverovatno

 

Ogoljujuci do srzi pojam identiteta u svim njegovim dimenzijama i navodeci primere raznih identitetskih konflikata da bi obelodanio svu njihovu apsurdnost,ukazuje nam na njegovu perverznu stranu,kja neizbezno vodi u mrznju,u ubilachko ludilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, a ja citam Jezik i lingvistika, jer mi je trenutno nestalo droze icon_cry.gif ali nadam se da ce se i to promeniti za dan dva ... apostoji sansa da uskoro sebe opskrbim sa izvesnom povecom dozom tako da me nece dan videti icon_rockdevil.gif

veliki pozdrav fanovima Ludlama! wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...