Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Ja sada naporedo citam Reci o Svecoveku od Vladike Nikolaja (na neki nacin to je Nikolajevo potkopavanje Niceovog Natcoveka) i Veliki Lov od Roberta Dzordana. Lov i nije nesto, mislim, klasicna knjizica od Dzordana al' mi greota da je ne procitam kad sam vec procitao prvi deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa LORDS OF CHAOS (rise of black metal underground) citam vec drugi put.....

jedina knjiga o istoriji black metala objasnjava u detaljima unistene zapaljene crkve, ubijenog pedera, samoubistvo Dead-a i naravno glupe avanture naseg prijatelja Varg-a, preporucujem ovu knjigu svim ljudima koji oce da nauce o lepoj istoriji nase omiljene muzike......Hail Norway

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa LORDS OF CHAOS (rise of black metal underground) citam vec drugi put.....

jedina knjiga o istoriji black metala objasnjava u detaljima unistene zapaljene crkve, ubijenog pedera, samoubistvo Dead-a i naravno glupe avanture naseg prijatelja Varg-a, preporucujem ovu knjigu svim ljudima koji oce da nauce o lepoj istoriji nase omiljene muzike......Hail Norway

Koliko sam ja citala...dosta ljudi koji se pojavljuju u toj knjizi su kasnije opovrgli dosta delova...Recimo Varg,Snorre,Samoth itd...

Ali u svakom slucaju treba je procitati...Sto da ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja citala...dosta ljudi koji se pojavljuju u toj knjizi su kasnije opovrgli dosta delova...Recimo Varg,Snorre,Samoth itd...

Ali u svakom slucaju treba je procitati...Sto da ne.

to je verovatno zato sto se svi boje da nisu nesto pogresno rekli zato sto ih moze kostati kasnije, i moraju da gledaju iza leda do kraja zivota.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...