Jump to content

Recommended Posts

• Replies 6.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Знао сам да се ово спрема још кад сам видео да је Леми постовао на Науци пре годину дана.

Ovaj book koji trenutno čitam je najbolji ikada.   Zove se The Book Of Souls.       hahahahaha, baš sam vas prešao, hehe, ostanite sa mnom imam još opakih forica.       Poyyy

Pa kada bih ja slusao profesore nikada nista sto valja ne bih ni procitao skoro. Sa njima sam vodio bespostednu borbu kroz celo skolovanje i pobedio naravno. Sve to citao sa 7 godina i zato kazem da j

Mit 20 veka od Rozenberga papreno sam je platio ali mi nije zao i ne ne moras da budes naci da bi je citao,jako je zanimljiva i obiluje sa jako jako zanimljivim informacijama.

• Downvote 1

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kormak Makarti - Nema Zemlje Za Starce

Verovatno su svi odgledali film Braće Koen, ali bih toplo preporučio i knjigu, nisam baš blizu kraja, ali za sada sam i više nego zadovoljan, jer se vidi da su se oni potrudili da budu što verodostojniji knjizi. I u neku ruku manje mi je teža od njegovog Puta, koja sadrži obimne količine patosa. I još jedna simpatična stvar nevezano za tekst, ladno su omašili ime autora na omotu, prekrstili ga u Kormark, dok unutar knjige piše normalno. To je baš veliki propust. :haha:

• Upvote 1

Sad pređi na "Krvavi meridijan". Tamo patosa nema.

Kormak Makarti - Nema Zemlje Za Starce

Verovatno su svi odgledali film Braće Koen, ali bih toplo preporučio i knjigu, nisam baš blizu kraja, ali za sada sam i više nego zadovoljan, jer se vidi da su se oni potrudili da budu što verodostojniji knjizi. I u neku ruku manje mi je teža od njegovog Puta, koja sadrži obimne količine patosa. I još jedna simpatična stvar nevezano za tekst, ladno su omašili ime autora na omotu, prekrstili ga u Kormark, dok unutar knjige piše normalno. To je baš veliki propust. :haha:

Čisto remek-delo. Potpuno neshvatljivo kako je napisana tad kad je napisana. Nikad mu se više ni slična stvar nije omakla.

Tek sam 30-40 strana pregurao, ali već sam se utopio u priču i pisanje.

Omiljeni citat za sada "Better sleep with a sober cannibal than a drunken Christian."

Edited by Angelystor

Ne bih se složio.

Ovog puta ću ipak s većinom:

https://www.goodreads.com/author/show/4178.Cormac_McCarthy?from_search=true

Nije to loše, ali neupopredivo slabije od tri navedene.

Tek sam 30-40 strana pregurao, ali već sam se utopio u priču i pisanje.

Omiljeni citat za sada "Better sleep with a sober cannibal than a drunken Christian."

Ludilo tek dolazi.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...