Jump to content

Ministry


Recommended Posts

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ispalih se i ja za Sziget...... Gotovo je, necu vise nikad moci da vidim Ministry uzivooooooo.........bjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......... (udarac prave glave o zid)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ispalih se i ja za Sziget...... Gotovo je, necu vise nikad moci da vidim Ministry uzivooooooo.........bjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......... (udarac prave glave o zid)....

Delim tvoju tugu...

 

Elem, nadam se da cje da prave oproshtajnu turneju pa da ih vidim... A mozhda budu pravili josh 2 turneje poshto je ova proshla bila posvecjena Houses of the Mole...

 

ps. ovako se udara glavom o zid na forumu: wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam ga nikada cuo da je rekao da nece snimati nikada vise...uglavnom je odlagao ploce zbog narkomanije i samoubistva ali skoro 100% sam siguran da ce ovo biti poslednji album...ali ne brinite uvek cemo imati revolting cockse,lard....steta sto mi se nesvidja ni jedan side projecta Al-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam iz pouzdanog izvora da je Ministry mogao da bude i u BGu u oktobru, ali iz razloga koji glasi NE BI MOGLI DA NAPUNE HALU SPORTOVA nisu bili odobreni..... Nas narod je stvarno cudan.....

Da se pridruzim sa udaranjem glavom u zid. : wallbash.gif . Pa to je strashno.icon_cry.gif 1500 nije nishta, realno( to je manje od 20 evra).icon_rolleyes.gif

Da zahvalimo Mitrovicu &kompaniji za to shto ne bi napunili Halu Sportova. icon_mad.gif Ali zashto ne bi mogli negde drugde? icon_confused.gif Neki manji prostor,dakako... icon_mrtav.gif

Edited by ExhaustedDoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Juce je bio prilicno cudan dan za mene...prilicno mi je zao sto sam nikada nisam spreman u ovakvim situacijama ali jebiga...

 

Pricao sam juce sa paul ravenom preko neta...sigurno se pitate kako...pa lepo ima lik svoj myspace,dobro svako ovih dana ima myspace..ali on ga stvarno posecuje svakodnevno...pogledam mu profil kad ono moram da sam mu u prijateljima...posaljem mu request stize pm ko je ovo?...ja mu objasnim da sam fan bendova u kojima je on svirao i da ga veoma postujem kao basistu....kaze on hvala brate sto postuje sto ga postujem...posalje mi reklame za neke nove pedale koje on sponzorise i pozdravi me...pitam ga ja da li ima nesto novo u planovima...rece mi da radi na novom projektu...teska industrial metalcina sa versovima i refrenima...agresivna pop muzika od toga bolje ne moze...molim boga da mu uspe posto ce biti extra...pitam ga sta ima oko ministry-a kaze ide ovih dana u el paso da snima bass deonice...takodje mi je rekao da Al razmislja o ideji da ovo bude dupli cd posto ce ipak biti poslednji...sta je cool i Tommy Victor (prong,ministry) ima svoj myspace ali on se nije kacio par dana pa ne odgovara na request...valjda ce da se pojavi ovih dana...njega cu tek da smaram ipak mi je on jedan od omiljenih gitaristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

on je cist vec par godina...sto se ne moze reci za ravena koja je ja mislim najveca narkomancina danasnjice...ali on to radi umereno :)

 

i drugo vest za poslednji album nije uopste nova...ali da ce to najverovatnije biti dupli cd jeste...jeste li znali da takodje objavljuje jos samo jedan revolting cocks album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iju! Ogresio si se!! Mislim da je Al otkrio Slayera iz '86 sa zakasnjenjem od 20 godina. Pesme su ravne i zivo sranje sa nakucanim tupa-tupa idijotskim ritmom, skoro isto sranje ko i Rio Grande Blood. Zna se sta je Big Sexy Land kao i sta je The Land of Rape and Honey. Ne gresi dusu o ova MTV smetja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...