Jump to content

Ministry


Recommended Posts

Daj ne zezaj covece...i ministry i revolting su extra u svakom periodu...stim sto stvarno revolting nikada nisam nesto gotivio (bar ne kao ministry) dok mi se ovaj novi ministry mnogo svidja...ali jebiga ukusi...hvala bogu volim da slusam i throbbing gristle i slayer tako mi je ovo savrsen mix :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je onda ok. Imam gomilu drugara koji nikada nisu slusali Slayera a sad kao, Ministry je izmislio novi zvuk sa ovim albumom.....uf, kad to cujem najezim se. Pa oni vise ni ne sviraju industrial vec trash metal. Ne znam, sto kazes, ukusi, ja vec skoro 13 godina slusam Ministre ali su mi sad vec toliko jeftini sa tim nu-metal rifovima da je to smesno. Nekad su bili stvarno inovativan bend. Pa onaj album "Psalm 69" (mrzi me da kucam TWTSODWTSE)...je stvarno zlo i naopako za ovo danas. Ne znam, meni se novi Ministry ne svidja. Nadam se samo da ce ovaj novi dupli biti malo mracniji i ozbiljniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 000...ne mozes ni u mamutu da ga nadjes...mada ima extra zadnji cover...najbolji cover prosle godine definitivno.

 

houses of the moles je meni najbolji ministryjev album posle psalma 69.Najvise me i podseca na psalm 69.RGB jeste mnogo agresivan i vuce na neke thrash/death/black grupe ali prateca ekipa objasnjava zvuk....drugo RGB ima par sasvim prosecnih pesama koje uopste ne lice na ministry (RGB,The Great Satan,Fear...,Yellow cake) i ostatak albuma koji me itekako podseca na ministry...da su sve na fazon prve polovine albuma davno bi batalio taj cd.

 

Prodaja albuma je prilicno nevazna sto se mene tice...realno da li sam ja kupio album,da li si ti kupio album...da li je uopste neko koga znas kupio album...ne.17k jeste malo...ali ministry je zaradio 10x vise para na ovoj turneji nego sa tim celim albumom...ipak su oni jos uvek headlineri svih vecih festivala.

 

I bice novi album odlican...retko kada Al omane....a jos su sada i tommy i raven u studiju a ne samo na turneji.

 

edit:

 

With Sympathy 40,000 +

Twicth 85,000 +

The Land of Rape and Honey 500,000 +

The Mind is a Terrible Thing to Taste 500,000 +

Psalm 69 1,000,000 +

Filth Pig 350,000 +

Dark Side of the Spoon 190,000+

Animositisomina 55,000 +

Houses of the Molé 40,000 +

Rio Grande Blood 20,000 +

 

nekako se sve vraca na isto :) (i ovo govno od sympathyja je prodalo vise nego ovaj zadnji)

 

da li je jos nekome cudno sto ministry skoro svake godine bude nominovan za gremi...

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma "The Grat Satan" je prvo izasla na "Rantology" cd-u i to je obrada od Pailheada. Ministry 2004-5-6 nije bio nominovan za Gremi. Jeste nevezano koliko ko je ko prodao albuma nama, ali njima nikako nije, jer oni zive od toga i ne rade po nekim firmama nesto sa strane. Ja bih jako bio zabrinut da sam na Alovom mestu. Ako izbaci novi Ministry i on se proda u 8,000 primeraka...... Be afraid, be very afraid...

Share this post


Link to post
Share on other sites

je si li siguran da je to obrada pailheda...mislim imam ceo pailhead nigde nisam na to naisao...drugo zar ta pesma nije napisana o busu...i zar nije malo agresivna za pailhead

 

Ministry Grammy Nominies

 

"Bad Blood" 1999

"The Great Satan" 2005

"Lieslieslies" in 2006.

 

mislio sam da su imali nesto i 2004 ali sam pogresio...jebiga gresi covek...ali ponovo underground bend na gremmy nagradama mi je i dalje cudno..pogotovo al koji se i ne pojavljuje na njima.

 

A zasto je ministry-ju vazna prodaja...da im je vazna prodaja ne bi pravili anti bush albume kada znaju da se to lose prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja imam i nekoliko Pailhead snimaka live gde ima dosta pesmica kojih nema na onom "No Bunny" EPju. I to bas dosta. U sustini je cela pesma preslikana i ubrzana, ali delovi, rifovi, sve je ostalo isto. Ta pesma je bila posvecena Bushu starijem, pa je Al uzeo za shodno da je ozivi i sa mladjim Bushom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto je ministry-ju vazna prodaja...da im je vazna prodaja ne bi pravili anti bush albume kada znaju da se to lose prodaje.

 

Pa i Psalm 69 je Anti B nastrojen, pa vidi cifru. :D

 

Nego, zanima me da li ste mislili na Cocktail Mixxx, kada ste

pominjali poslednji RevCo album ?

Remiksi sa Cocked & Loaded, početkom marta izlaze.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne...uradice jos jedan revolting cock.

 

Ali 1990 su bila druagacija vremena...tada je i metallica mogla da proda 19 miliona sada jedva sastavi milion...ali kao sto rekoh losa distribucija je u pitanju ipak je to megaforce a tiraz mu daje 13th planet koji je tek osnovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da su bila drugačija vremena, ali je i Ministry bio drugačiji.

Meni se RGB jednostavno ne dopada, mada i da je suprotno verovatno

ne bih kupio album, tako da ove cifre i ne uzimam kao nešto bitno.

 

13th Planet jeste nezavisna i artist-friendly etiketa, ali im Sony radi distribuciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

procureo pre par dana novi revolting cocks...ustavi remixi.

 

Revolting Cocks - Coctail Mixxx

 

to je remix celog poslednjeg albuma...onako...ima par stvarno dobrih remixa kao sto je npr. Prune Tang.

 

Nego...juce sam nabavio Lay Lady Lay singl...i na njemu ima non album track Paisley...znaci pesma za koju nisam znao i to iz filth pig perioda...jel cuo to neko ovde.

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro cekaj...da li si ti cuo originalnu lay lady lay i ministry-jevu...da ne znas da se radi o istoj pesmi nikada ne bi pogodio...znaci obrada je genijalna...potpuno su drugacije pesme...slobodno mogu da kazem da je to najbolja pesma ministry-a ikada iako nije napisana od njih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...