Jump to content

Ministry


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Posto je Meshuggah najavila turneju sa Ministryem kao njihovu poslednju svetsku turneju ( Ministrijeva ) a josh sam i od devojke cuo da je Al rekao da vishe nece raditi sa Ministrijem nego oce da bude DJ.

 

E ovo je sa Meshuggah Official Myspace :

 

"MESHUGGAH WILL RETURN TO NORTH AMERICA IN 2008 IN SUPPORT OF THEIR UPCOMING RELEASE, obZen

 

Meshuggah will be on Ministry's FINAL world tour."

 

I kada dolaze u BG ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Industrial se ponekad zna pribliziti death metalu i mislim da je to veoma zahvalna kombinacija...

 

napokon da netko kuži da ima nešto deatha u industrialu, jer svaki put kad netko od pjevača priozvede grim voice to je djelić death metala, a da ne govorim o karakterističnim rifovima death metala koji se ponekad koriste u industrialu...

Nema baš nešto novo samo da najbliži grad u kojme pjevaju je New York, pa kome se ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

napokon da netko kuži da ima nešto deatha u industrialu, jer svaki put kad netko od pjevača priozvede grim voice to je djelić death metala, a da ne govorim o karakterističnim rifovima death metala koji se ponekad koriste u industrialu...

Nema baš nešto novo samo da najbliži grad u kojme pjevaju je New York, pa kome se ide...

 

ne lupaj. Industrial postoji od 1975. godine i uvek je bilo neljudskih krika a rifovi u Nu-industrial vodama vise lice na hardcore rifove sa pocetka osamdesetih. Death metal nema dodirnih tacaka sa industrialom. Ima, ali samo ljudima koji pod industrialom smatraju Rammstein i Rob Zombija.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mhm..razocarenje zajebano ovo..moram priznati poslednjih mesec dana mi je mnogo drago sto ministry zavrshava sa radom..postaje previshe ovo..ne lichi vishe na ministry vec na neku putujucu metal atrakciju al peva na 3-4 pesme sve ostalo drugi likovi...wonderful world mi se dopao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...