Jump to content

Ministry


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Elem, jel gledao iko SPHINCHTOUR '96 ? Ono je zlo od koncerta, kakva energija, deda Jorgensen se drzi kao lud icon_mrgreen.gif

deda Jourgensen NIJE NORMALAN!!! Taman kada je zashao u pedesete godine, treba da postepeno smeskshava zvuk i sve to... A ON PANK-ROCK ALBUM... HAHAHAHA... icon_smile.gif ne znam dal` ga drma mid-life crisis, no on je nikad produktivniji!

 

Treba da izadje i novi Revolting Cocks album!!! Vec ga je zavrshio... U ishchekivanju sam... musik19.gif

 

 

 

PS. laugh.gif nemogu da verujem da je bilo na avatnguard-u... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ih gledao prosle jeseni u cincinnati-ju ... svirali su preko dva i po sata ... razbijanje ... svirali su sa Thrill Kill Kult a usput je Jourgensenu to vece bio rodjendan pa je bilo udri brigu na veselje ... imali su tipa koji je izasao u odelu sa maskom g. bush-a ... Alien ga je posteno izbubetao tokom prve pesme ... za treci bis su svirali So What kao i Jesus Built My Hot Rod 12" mix koji trajao nekih 9 minuta ... take a bow my son !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ih gledao prosle jeseni u cincinnati-ju ... svirali su preko dva i po sata ... razbijanje ... svirali su sa Thrill Kill Kult a usput je Jourgensenu to vece bio rodjendan pa je bilo udri brigu na veselje ... imali su tipa koji je izasao u odelu sa maskom g. bush-a ... Alien ga je posteno izbubetao tokom prve pesme ... za treci bis su svirali So What kao i Jesus Built My Hot Rod 12" mix koji trajao nekih 9 minuta ... take a bow my son !

Sta reci...

Blago tebi;)

Sad ih treba videti posto je "W" dobio izbore osecam da ce AL da se maksimalno izd*ka... laugh.gif

Inace poslednja dva albuma su ok...mada je Houses Of The Molé stvarno kidanje;)

Ostaje samo da se zahvalimo familiji Bush sto su nam podarili takve albume kao sto su Psalm 69 i Houses Of The Molé...ako vec mora da bude smak sveta bar cemo imati uz sta da divljamo mrred.gifviolent.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest حسين

 

Twitch je najbolji album, svakako. Filth Pig posle njega.

 

 

 

 

Psalm69 je nekako oduvek bio komanski album...

 

Houses of the mole je krajnje neukusan. (ono, Slipknot '89)...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...