Jump to content

Lamb Of God


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

meni je najjache kad su drugi put doshli u new england na neki valjda hc metal festival ili tako neshto, pa kad pricha rendi da su se proshli put napili i tukli i kao ovo ono i da se onda jedan od gitarista usrao u gace! :lol: ne secam se koji, e ali sve jedno onda je on skinuo pantalone i otishli su do shume i bacili te lone, znachi to je bilo prvi put kad su bili tu, a drugi put dolazi rendi i snima ga lik sa kamerom kao fora "bler shit project" ulaze u tu neku shumu i nadju te lone shto je lik bacio pre godinu-dve... :lol: :lol:

 

 

sacrament je extra kao i skoro svi ostali albumi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazio sam ovu temu po forumu i nisam je nasao.... Avaj, mislim da im je ovde mesto, jer uvek sviraju sa nekim Nu bendom (Slipkbot, Chimaira, Mudvayne..), pa da vidim: misljenja, komentari??

Ja mislim da razbijaju i da su veoma zabavni!! ;):bend::muzicar::azal::opusteno::zuba:

ja ne mislim da su bash nu metal bend, ali nema veze... pre neki core

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je najjache kad su drugi put doshli u new england na neki valjda hc metal festival ili tako neshto, pa kad pricha rendi da su se proshli put napili i tukli i kao ovo ono i da se onda jedan od gitarista usrao u gace! :lol: ne secam se koji, e ali sve jedno onda je on skinuo pantalone i otishli su do shume i bacili te lone, znachi to je bilo prvi put kad su bili tu, a drugi put dolazi rendi i snima ga lik sa kamerom kao fora "bler shit project" ulaze u tu neku shumu i nadju te lone shto je lik bacio pre godinu-dve... :lol: :lol:

sacrament je extra kao i skoro svi ostali albumi... :)

 

 

to je sa prvog DVD-a, willie se usrao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

totalno nisu do jaja, totalno kopiraju i gay su(na jedan totalno despicable i ne-ok nacin :) )

i produkcija a svim albumima osim onog koji je devin odradio im je neopisivo odvratna

glupi nalozeni ameri

 

dnevna doza dobrocjudne pljuvacine s moje strane :pivopije:

 

jebiga, i'm just not feeeeling it, y'know, nekako mi nisu real, i to vazi za ama bas sve nove metal bendove koji dolaze i amerike

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde nadje Fear Factory i Ministry? A i Panteru, van poslednjeg albuma?

 

Podseti me to na Pissing Razors, ciji savrseni opis je stvarno bio da je tacno na pola puta izmedju Pantere i Fear Factory :)

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako na ministry me podseca zbog vokala u nekim pesmama....Fear factory dupla i ovi cudni prekidi...a pantera za groove...mada dobro ne mora pantera...moze bilo koji drugi groove band...ali poenta je da nisu bas toliko originalni...inace ne mojte da mislite da ne volim ovaj bend sasvim suprutno..

 

ako vec hocete originalan metal bend (sa duplom :))u danasnje vreme idite nabavite gojiru...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gojira nije nimalo originalan bend

 

u stvari, danas ima tako malo originalnih bendova koji sviraju neke tradicionalne metal forme

kad se kaze da je neki bend originalan, skoro uvijek se misli na to da imaju neke nestandardne uplive i kojekakve specijalne efekte u svojoj muzici, ali rijetko postoji neka prava inovacija u njihovom zvuku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...