Jump to content

Lamb Of God


Recommended Posts

Edne Palate nema sanse da ikad budu ubivene i nadmasene, previseie tu bilo konjskih snaga i sirove sile koae, buldozerski, mrvila sve pred sobom...a i bend bio na vrhuncu stvaralastva

 

Medzutim - potrudili su se da priblize tom stadiumu koliko godie moguce...svi utegnuti, rifovi na sve strane, Adler ebena masincina, prsti sve od energie, koa imie ponestaiala na prethodnim albumima...malo su zacinili sa nekim mirniim AIC momentima, klin pevanjem, cisto da ne bude sve na isti kalup...manje-vise, korektnoe to sve ispalo, nisam nezadovoljan

 

Iako mi opada interesovanje, kako se krai blizi (mozda zato sto sam u medzuvemenu, citao sporcke vesti na avangardi...treba izvrteti na miru jos edno 2x, da se stvori sira slika) - odje imate esalon letnjih hitova 2015-e, koi ce se vrteti u negoled...posle COF-a, album koi naivise pria moem uhu ove godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao već neki osećaj po ovim puštenim pesmama da će mi ovo biti najbolji album još od Ashes-a, jedino sam čuvao dozu zadrške za slučaj da su baš izabrali da puste najbolje stvari a ovamo ostanu filleri. međutim ne, svaka pesma redom me je razvalila preko labrnje samo tako, i posle nekoliko albuma na kojima su imali praznog hoda i pesama koje su bile tu tek da se popuni prostor, ovde je sve puna celina opet.

 

maksimalno su ubacili u onaj mod rifovanja i gruvčine bez usporavanja sem naravno u Overlord, ali ona je vrhunska baš takva kakva je i odlično seče album, tačno po polovini

 

gitarski rad me puno podseća na Palaces, masa rifova kao da je sa njega ispala, skroz su se izgleda vratili u taj mindset kad su ovo pisali i sjajno je kako su iskoristili sva sranja kojih se nakupilo prethodnih godina da ispale nešto ovakvo

 

udžbenik.

 

 

 

MY HANDS ARE PAINTED RED

MY HANDS ARE PAINTED REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED

 

jeza

 

 

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

albumčina

što kaže grobodan, nikada nisu snimili ovako nešto, i u najboljim danima nisu uspevali da održe nivo do kraja diska, o poslednjih par da i ne pričam.

baš iznenađenje.

 

za sada nešto najbolje u ovogodišnjem metalu koji nije blek. kao da slušam modernu metalika, megadet, panteru. oseća se metalna veličina na prvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neochekivano dobro. Vec 7-8 godina se vrte u krug, ovo im je leglo kao majka preko mrtvog sina. Chak sam spreman i na to da kazem da su mi dve najbolje pesme one u kojima ima najmanje dranja - "Overlord" i "Embers"

 

Ljepote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Japonac

 

1438166744_f.jpg

 

01. Still Echoes

02. Erase This

03. 512

04. Embers

05. Footprints

06. Overlord

07. Anthropoid

08. Engage The Fear Machine

09. Delusion Pandemic

10. Torches

 

Bonus Tracks:

 

11. Wine & Piss

12. Nightmare Seeker (The Little Red House)

 

Japanese Bonus Tracks:

 

13. Ruin (Recorded at "Rock am Ring" on June 7th 2015)

14. Still Echoes (Recorded at "Rock am Ring" on June 7th 2015)

 

http://www.mediaboom...ition-2015.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Поглдао сам овај "Ехои" видео. Хаха, ово је први пут од 2009. да сам пустио неку песму овог јадног бенда. Песма не може бити више генеричка и да хоће, "певач" све време као "гролује" и то јако тихо, гласније се чује када има ове шапут делове, досадни рифови, дупла-бас педала све време, као да слушам Hamerfall... А тек сценски наступ, само погледајте чланове на шта личе - гитариста лево ону 1/3 мајице да испадну сисе, басиста оседео (од досаде), певач носи црне чарапе и не уме да пева. Како и зашто ико слуша овај ужасни бенд.. Поменути Hamerfall макар има "Hearts on Fire". Ови су јадни у рангу "Атлантиде".

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...