Jump to content

Recommended Posts

@FromTheMIndOfASickPeople-e brate to si u pravu al nemoj da zaboravish da vecina aktuelnih bendova i nije cist hc vec metalcore odn. new school (bar ja tako mislim iako volim gomilu takvih bendova mislim da se ne mogu svrstati iskljucivo u hc jer su vishe meshavina)

unision,minor threat,biohazard-RESPECT icon_mrgreen.gif

Edited by angela287

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

generalno gledano meni su svi albumi isti... shto kaze ortak kad bi uzeo sve albume da preslusham mogao bih da nadjem 20 istih... :D ali to uopshte ne mora da znachi da je hatebreed sranje!!! :da: meni su oni do jaja mocni i skoro svaki album je extra!!! i na svakom ima 2-3 koje odskachu a ostale su sasvim prosechne, ali ne loshe!!! :) :) :)

 

 

meni je najjacha "i will be heard" :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se sa gore pomenutim konstatacijama..Ako stvarno uzmete da preslusate Hatebreed albume,shvaticete da se ipak dovoljno razlikuju.E sad,ono sto se non stop ponavlja jeste taj njihov prepoznatljiv,malo nabod,stil sto je ok,iako ume malo da smori.Po meni,do sada njihov najbolji album jeste Perseverance jer se najvise razlikuje od svih,a i muzicki je najbolje osmisljen.Moram priznati da mi je Rise Of Brutality mozda najslabiji jer se oseca snazan uticaj fazona koji je poceo da se rasplamsava poprilicno vec krajem 2004.Albumu Supremacy malo fali ideja,ali ipak zvuci kao "klasicniji" Hatebreed sto je dobro.Za sada moji favoriti sa tog albuma su Defeatist,Horrors Of Self i Give Wings To My Triumph

Edited by Lhabia

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro,jesi u pravu. meni najvishe liche satisfaction is a death of desire i perceverance. al' u sushtini svaki album ima svoj fazon a ipak je to i dalje hatebreed shto je dobro jer to automatski znachi da je bend fomirao svoj prepoznatljiv zvuk.

Edited by angela287

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako stvarno uzmete da preslusate Hatebreed albume,shvaticete da se ipak dovoljno razlikuju.

 

neznam shta ti znachi to da stvarno preslushate... ja sam svaki album vukao u telefonu po najmanje dve nedelje svaki i svaki dan kad god krenem negde slusham hatebreed... i tako vec 2-3 meseca... po nekad dobro nadje se mesta i za lamb of god, ali to nema veze sa prichom... :) elem niko nije ni rekao da su sve pesme stvarno iste, nego da su skoro sve na isti fazon, ali i da se pored toga svaki album razlikuje od prethodnog... kao i svaka pesma od druge pesme... ja ne zelim time da kazem da je HB sranje, nego eto to je moja konstatacija, ili shta god... hehe... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Poslednji album je njesra.Hatebreed je bio nekada do jaja, a sada ga svaki drugi lik kojeg upoznam slusha!E,pun mi je kurac!

 

Poslednji album nije sranje. Ima jako dobrih pesama. A to sto su se probili, ne znaci da su se prodali, muzika je i dalje zestoka. Naravno da ih sada mnogi slusaju, procuo se kvalitet, ja bi voleo da ih slusa jos vise ljudi. Tvoj stav je potuno pogresan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Hatebreed je bio nekada do jaja, a sada ga svaki drugi lik kojeg upoznam slusha!

 

E ako je ovo merilo kvaliteta,onda u picku materinu sve.Kakav bullshit od izjave.

 

 

Novi album je prejeben...definitivno nije na prvo slusanje,evo proslo je sigurno 6 meseci kako ga imam,i sve ga vise i vise slusam.

 

NEVER LET IT DIE! :rockdevil:

 

Nego,da li neko zna gde se mogu skinuti ove dve bonus pesme sa "Supremacy"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na linku,ljudina si. :pivopije:

 

Pa,nisu nista posebno pesme...ne cudi sto su bonusi.Dobre su,ali nista preterano posebno.Dosta su thrash-erske,obe imaju jebacki intro.

 

Znam da je "New Hate Rising" sa "Masters Of Horror II",ali je i na limited edition-u "Supremacy",kao bonus pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...