Jump to content

Recommended Posts

  • 2 months later...

evo slika s ozzfesta..

 

http://img524.imageshack.us/my.php?image=img1720jx4.jpg

 

 

http://img101.imageshack.us/my.php?image=img1721ey6.jpg

 

 

iskreno, mrzilo me gurati se tamo u onu pogibiju u prve redove.. sutka je trajala od starta do kraja.. bend me prijatno iznenadio, razbili su..

tonac im je jebo znanje sa mikrofonijom i tupim basovima, ali cijenim da su oni njemu poslije svirke jebali mater. onakav zvuk nisu ni Draconic imali u cvijetu svoje karijere, tamo kad su krecali po KST-u.

i pored toga, vidi se da su tehnicki stvarno dobri, pjevac razbija, generalno imam pozitivan utisak. nadam se stvarno da nisu zaboravili nadegeneciti tonca. lik je debil, upropastio im je ozzfest.

inace, svirali su na drugoj, manjoj bini.

 

http://img180.imageshack.us/my.php?image=img1723bx3.jpg - u sred svirke, raja je dobila naredjenje da napravi trkacku sutku oko stanice za tehnicare, koja je bila preko puta bine.. to je tek bilo, spasavaj se ko moze.

 

 

 

svirali jos i behemoth, 3 inchez of blood, daath, lordi, static x, lamb of god, ozzy naravno itd..

slika ima jos - na temama pomenutih bendova..

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se zove circle pit inace ;)

 

 

 

da, znam - nego ono.. napises circle pit, pa prevodis.. pa to spikanje na engleskom nervira :)

 

 

bez zajebancije, kad sumiram utiske.. skroz dobar bend uzivo. strasna energija, nastup, kontakt s publikom..

mozak mi je bio prokuvo od vrucine i ne mogu tacno da se sjetim ali mislim da je pjevac odvaljivao neke izjave tipa - if guy next to you find himself on the ground, don`t just pick up his wallet, but his ass too :)

 

 

da sam se ja pitala, ja bi ih stavila na mejn stejdz, zajedno sa static x.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, znam - nego ono.. napises circle pit, pa prevodis.. pa to spikanje na engleskom nervira :)

:):):)

bez zajebancije, kad sumiram utiske.. skroz dobar bend uzivo. strasna energija, nastup, kontakt s publikom..

mozak mi je bio prokuvo od vrucine i ne mogu tacno da se sjetim ali mislim da je pjevac odvaljivao neke izjave tipa - if guy next to you find himself on the ground, don`t just pick up his wallet, but his ass too :)

jaooo bre cuti, nemoj da me teras u jos veci bedak sto nisam isao na koncert u budimpesti... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
Dobri su za teretanu. :da:

 

hahahahahaha fuckin ne verujem

i ja isto pushtam kad work-out-ujem XD

 

znachi:

this is now

proven

perseverance

live for this

uou're never alone

i novi hit

hollow ground

 

ja sam uz this is now ostavio duvan :)

Edited by =Steamroller=

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest blackcat

hatebreed je dobar bend koliko sam ja zakljucio slusajuci neke njihove stwari.ako i jesu hc poslednji album zasluzuje postovanje...respect :rockdevil:

hatebreed je super bend-cista definicija new school hardcore-a,samo su i oni malo pukli sa ovim universalom...i nove pesme su bezveze...

 

a ti sto si poceo temu,ne jedi govna mnogo za poison the well,jer su oni bendcina-ubica,pojma nemas ni ko su,ni sta su,ni kolko dugo sviraju-i gde su sve svirali...znaci pricao sam sa njima u Peshti i kao likovi su 101% hardcore,prema tome -ne sernjaj mnogo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Steam, ne lupetaj za naziv, deset puta je bolji nego od doticnih bendova sa metalcore-a (tipa Bullet For My Valentine, As I Lay dying isl.)

Razumem da ne volis Hell yeah, ali brate, superjoint ritual :no:

 

@Pony dont be an internet hater :rolleyes:

 

P.S. Kingdom mi je bolji od testosteronskog Hatebreed-a.

 

P.P.S. AKo niste poslusali proverite Ice Pick Jasta i Danny Diablo kolaboracija (naziv im barem nije emo :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...