Jump to content

Recommended Posts

ma jest to do jaja hc mozda najsvosjstveniji hc bend, ako ne ikada(da ne idem bas toliko daleko), ali u novijem nyhc-u...i jos sa mosh-metalom... ma icon_rockdevil.gif

 

a tool mi skinuo mrak po pitanju mnogo stvari. biggrin.gif Obozavam ga.

a i bubnjardzija sam pa se od mene valjda i ocekuje da prepoznam najboljeg bubnjara danasnjice u toj nekoj orijentaciji... musik19.gificon_rockdevil.gif

Tool stvarno skida mrak.

A Danny stvarno jebe mater za bubnjem.

 

U a Hatebreed je stvarno najaci da kazemo hc.

Najaci bend hc metala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Pa bas ne bih mogao da se slozim da je najbrutalniji... ustvari mozda tebi jeste...

Nisam rekao da je najbrutalniji,vec da je najbrutalniji album koji sam cuo u poslednjih par godina.Naravno da sam cuo kojekakve Cannibal Corpse,Deicide i gomiletine black/death bendova,ali oni po brutalnosti nisu ni blizu Hatebreed-u.Sirova energija,zvuk koji te tera da polomis sve oko sebe,adreanalin do krajnjih granica - to je brutalnost.Meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nisam rekao da je najbrutalniji,vec da je najbrutalniji album koji sam cuo u poslednjih par godina.Naravno da sam cuo kojekakve Cannibal Corpse,Deicide i gomiletine black/death bendova,ali oni po brutalnosti nisu ni blizu Hatebreed-u.Sirova energija,zvuk koji te tera da polomis sve oko sebe,adreanalin do krajnjih granica - to je brutalnost.Meni.

????

 

Malcice preterujes....

 

Evo,npr.Malevolent Creation sa albumom Warkult je 3x brutalniji...po mom misljenju!

 

Ja obozavam Hatebreed...Nisam bas odusevljena Rise-om,malo se ponavljaju,no ne kazem da je los...ali je vec cuto!Nisu bog-zna-kako agresivniji u odnosu na prethodni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Throwdown je extra jedan od meni najboljih bandova jedva cekam da cujem

novi album.

Poslusajte Full Blown Chaos to je band Wake the Demons je album godine.

I icepick (projekat Jamey i Denny Diabl-a iz Scarhead-a) hard core sa duplim vokalom extraaaaaaaa band,album izlazi u sredinom ovoga mjeseca.

Ima jos buno dobrih bandova,ali mi se neda nabrajati....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos nisam preslusao novi throwdown, ali mi se cini da nije bas "jebanje keve"....

Zvukom (produkcijom) su malo pokusali da se priblize ranijim radovima, ali im bas nije uspelo, koliko mi se ucinilo na blic preslusavanje...al'videcemo....

....dok se ponovo ne zamene vokal i gitarista nema prevelike vajde od njih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
????

 

Malcice preterujes....

 

Evo,npr.Malevolent Creation sa albumom Warkult je 3x brutalniji...po mom misljenju!

 

Ja obozavam Hatebreed...Nisam bas odusevljena Rise-om,malo se ponavljaju,no ne kazem da je los...ali je vec cuto!Nisu bog-zna-kako agresivniji u odnosu na prethodni...

Poenta je u tome da je za mene pojam brutalnosti muzika koja te tera da eksplodiras od zestine koja izlece iz zvucnika i energije koju ti prenosi bend.Kod mene to Hatebreed cini,a Malevolent Creation cini da ugasim muzicki uredjaj.Brutalno nije samo ekstra brzo odsvirano a da su podloga growl vokali,vec nesto drugo.

Ponavljaju se?Pa naravno.A zasto bi se menjali?Nema potrebe.Isto kao i npr. malopre pomenuti Malevolent Creation."Warcult" je tipicni milion puta prezvakani death metal album.Nista novo,nista inovativno,nista sto do sada nismo culi...ali zasto bi se menjali?Ako ljudi rade svoj posao odlicno,i ne zele nista da menjaju,neka rokaju! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Poenta je u tome da je za mene pojam brutalnosti muzika koja te tera da eksplodiras od zestine koja izlece iz zvucnika i energije koju ti prenosi bend.Kod mene to Hatebreed cini,a Malevolent Creation cini da ugasim muzicki uredjaj.Brutalno nije samo ekstra brzo odsvirano a da su podloga growl vokali,vec nesto drugo.

Ponavljaju se?Pa naravno.A zasto bi se menjali?Nema potrebe.Isto kao i npr. malopre pomenuti Malevolent Creation."Warcult" je tipicni milion puta prezvakani death metal album.Nista novo,nista inovativno,nista sto do sada nismo culi...ali zasto bi se menjali?Ako ljudi rade svoj posao odlicno,i ne zele nista da menjaju,neka rokaju! icon_da.gif

Tako je... plus, meni nabubri nesto dole i digne mi se...

 

Aj em hepi... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma Throwdown su pukli sa novim albumom

Slazem se na prvom mestu Hatebreed drugi definitivno Full Blown Chaos ljudi razvaljuju jako su brutalni i mocni meni trenutno omiljeni band.

Evo jos malo bandova ko voli hatebreed i throwdown...

Knuckledust,Clenched Fist,Strenght for A Reason,Cast Aside,100 Demons,Death Before Dishonor, Terror,Icepick(novi band Jamey Jaste)..

Ima toga jos punooo ali neda mi se pisati.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...