Jump to content

Prljavo Kazalište


Vlaja Buraz

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da su to budalastine, iskreni sam ljubitelj muzike PK-a i svih njihovih fantasticnih pesama.

Cini mi se da je PK odblo da svira sa srpskim bendovima u sloveniji na leto, tamo su bili Bajaga i instruktori, Riblja Corba itd....mada sta je sve corba "propoveda " u svojim "SRB" pesmama protiv hrvata ni ne cudi me.

Mislim cinjenica je da se mrznja stvara mrznjom, a mi smo glup narod i nikada to necemo shvatiti.... :mrtav:

 

btw evo linka ko nema album "zlatne godine" http://rapidshare.com/files/3703171/1985_2...ne_20godine.rar

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
obozavam PK od albuma "Zlatn godine" pa na ovamo.

"Tu noc kad si se udavala", "Moj bijeli labude", "Na badnje vece", "Ma kog me boga za tebe pitaju" su fenomenalne pesme.

slazem se i dodajem Kise jesenje, Iz nekih starih razloga i Mi plesemo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Tihomir Fileš izjavio da novi album još nije snimljen ali je u fazi završetka. Koncert povodom 30godina prljavog kazalista održati će se 23.5.2008 ili 12.6.2008 koncert će biti u Zagrebu a točna lokacija je još nepoznata.

 

 

tutututututuu :veseli:

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma svima vama koji to kazete mogu samo rec:

 

Sto sad ljubav

ma sto sad ljubav

ima s tim

kad te vise ne volim

kad te vise ne volim

 

Ma ne placem, mama,

ne rade to muskarcine o ne

sve je to od dima,

ma kakve emocije

i to sto ne jedem, mama,

to je stvar linije

i sama znas

da ne trpim savjete

 

Sto sad ljubav,

ma sto sad ljubav

ima s tim

kad te vise ne volim

 

Ne zovi mama, ne zovi doktora

jer nema lijeka protiv tog otrova

ma dobro mama,

preboljet cu ja to

samo pusti nek svira

glasno rock 'n' roll

 

Sto sad ljubav,

ma sto sad ljubav

ima s tim

kad te vise ne volim

XD

 

Verovatno omiljena nasa rock pesma!!!

A njihova balada, moj lijepi labude...

 

Inace poznajem momke. Moja mama je isla sa pevacem u osnovnu

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ipak idem!......zajebo sam sve varijante doceka u bg-u, sve ortake,bleje, kucne zurke, trg, klubove....zabole me....kazu ortaci da sam poludeo skroz :):)....i da sam najveci ex-yu rock fan na svetu :)

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko solo su svirali....neka nebitna predgrupa nisam je ni slusao..najbolja nova godina do sad :rockdevil: .....jedino sam se previse napio :ph34r:

 

dosao u 13h u Zagreb....blejao setao pio....Ozujsko je taaaaaaaaako dobro :rockdevil: ..u vozu za Karlovac vec cirke za medalju.....tamo se prosetao i zabo u neki kafic gde sam blejao i pricao s nekim matorcem.....koji me je iscascavao za sve pare......zapili se i zakasnio na koncert :) .......matori doneo onda kantu nekog do yaya vina probismo se mi u prvi red sa sve kantom pevac se smejao :) .....koncert bio fenomenalan toliko sam se drao glas mi prso.....na "Sve je lako kad si mlad" poludeo sam skroz na Marini potpuna euforija u publici za kraj "Uzalud vam trud sviraci" ....posle koncerta vec odvaljen upadam u pricu s nekim ljudima koji su me culi da nemam voz do pola 6 pozvali da idem s njima u neki klub na zurku.....fora je sto sam vec potrosio lovu pa sam pio na njihov racun pitaj boga koliko sam ja popio sinoc......i speed dobio takodje :D.....

 

stigao na zeleznicku u 5 voz u pola 6 ja zaspao i budim se u pola 9 :)

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko solo su svirali....neka nebitna predgrupa nisam je ni slusao..najbolja nova godina do sad :rockdevil: .....jedino sam se previse napio :ph34r:

 

dosao u 13h u Zagreb....blejao setao pio....Ozujsko je taaaaaaaaako dobro :rockdevil: ..u vozu za Karlovac vec cirke za medalju.....tamo se prosetao i zabo u neki kafic gde sam blejao i pricao s nekim matorcem.....koji me je iscascavao za sve pare......zapili se i zakasnio na koncert :) .......matori doneo onda kantu nekog do yaya vina probismo se mi u prvi red sa sve kantom pevac se smejao :) .....koncert bio fenomenalan toliko sam se drao glas mi prso.....na "Sve je lako kad si mlad" poludeo sam skroz na Marini potpuna euforija u publici za kraj "Uzalud vam trud sviraci" ....posle koncerta vec odvaljen upadam u pricu s nekim ljudima koji su me culi da nemam voz do pola 6 pozvali da idem s njima u neki klub na zurku.....fora je sto sam vec potrosio lovu pa sam pio na njihov racun pitaj boga koliko sam ja popio sinoc......i speed dobio takodje :D.....

 

stigao na zeleznicku u 5 voz u pola 6 ja zaspao i budim se u pola 9 :)

 

 

Svaka cast matori, bas mi je drago sto ti je bilo toliko do jaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

slucajno otvorim temu i vidim najjaci potpis na svetu, Don't Stop Me Now :mrgreen::pivopije:

 

hvala :lol: .....jedna od najacih pesama

 

svirali su na certu onu stvar od Novih fosilla "za dobra stara vremena" :muzicar: .....

 

nesto se smaram i ispisao sam domace koncerte na kojima sam bio u 2007-oj.......mnogo :)

 

 

Hladno pivo X3

Neno Belan X3

Crvena Jabuka X2

Film X2

Laibach X2

Darko Rundek X2

Beogradski sindikat X2

Indexi i prijatelji

Block Out

Bajaga

Riblja corba

Prljavo kazaliste

Van Gogh

Yu Grupa

Ortodox Celts

Partibrejkers

Vatreni poljubac

Dado Topic

Vlatko Stefanovski

So Sabi

Deca losih muzicara

Psihomodo pop

 

koncerti godine - Hladno pivo Skoplje.....Prljavo kazaliste....Neno Belan

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEROJ ULICE SA DOCEKA....ja sam onaj s belom kapuljacom u prvom redu :):)

 

HEROJ ULICE

 

nov-4.jpg

 

 

ahhhhahaha kako sam nasao ovu sliku ja sam onaj jedini koji stoji na sipci sa belom kapuljacom a ono pored je "kanta vina" :):):)

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...