Jump to content

Koji solo vas neodoljivo podseca na narodnjak?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Jel gledao ko Acu Lukasa & band u zadnjim grand showovima? Jebote, bubnjar izgleda ko da svira Death tribute, klavijaturista ko da je u norveškom black bendu itd.

Zlaja izgleda ko da svira Death tribute?!

 

Možda je Aca Lukas okupio ekipu koja izgleda kao neki predrkani metalci koji sviraju narodnjake preko kurca, ali veruj mi, znam sve te likove (osim klavijaturiste) i mogu ti reći da je njima u srcu narodno i da im iz dupeta viri praziluk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Fight fire with fire - Metallica ...... mozda je vec neko pisao, ali neda mi se citati sve iz pocetka..... nema veceg narodnjaka, znate na koji dio mislim. Kolce pravo. :)

Potpuno si u pravu!!!

 

Dodao bih još uvodni solo u Annihilator - Never, Neverland... to je tek narodnjak - crnjak.

 

Power Metal izbegavam, ali verujem da ti bendovi imaju gomilu veselih folk solaža!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Zlaja izgleda ko da svira Death tribute?!

 

Možda je Aca Lukas okupio ekipu koja izgleda kao neki predrkani metalci koji sviraju narodnjake preko kurca, ali veruj mi, znam sve te likove (osim klavijaturiste) i mogu ti reći da je njima u srcu narodno i da im iz dupeta viri praziluk.

 

 

ja na koju god svadbu da odem ta ekipa tuče narodnjake - a bili su kul tipovi :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fight fire with fire - Metallica ...... mozda je vec neko pisao, ali neda mi se citati sve iz pocetka..... nema veceg narodnjaka, znate na koji dio mislim. Kolce pravo. :)

 

 

 

EEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE

 

 

KOJI SI CAR!

 

I to onaj drugi deo soloa?

 

Stvarno nije bash kolce al tu je...

 

 

 

 

 

OnTopic

 

Meni ubedljivo najveci narodnjak koji sam cuo u metalu uopste (al nije solo)

Je drugi deo uvoda Trooper-a od Maiden-a!

Evo cak i sad zivopisno zamishljam nekog lika kako harmonikom sa kezom na licu i drmanjem glave u napred svira taj deo!

:) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Krisiun - Crosses Toward Hell

 

Obozavam Krisiun, ali me ova solaza toliko podseca na neku harmoniku da to nije normalno

 

I Blasphemy od Morbida (sa Lord Of All Feavers and Plagues), ali je vrh solaza.

 

Da se zna, ja volim ove bendove, nije pljuvanje, samo mi je smesno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja sam mislio da je uvod zapravo od nightwish-a posto sam gledao samo verziju sa nightwish-om haha lol

I izgledalo je prilicno kao da sviraju taj masniji deo, a onda ide taping... :)

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je ovaj topik :) nego jel neko od vas pomislio zašto je arapska skala toliko korišćena u metalu. meni je to uvek bila zanimljiva pojava, i kad sam god pitao neke gitariste otkud to toliko nisu imali prestavu o tome sem zato što zvuči egzotično, mračno ili epski.

 

možda bi mogo od toga da se napravi zaseban topik, samo što sam malo prso s mozgom pa ne mogu da sročim... :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...