Jump to content

PSYCHEDELIC TRANCE


Zagrivuk

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest Ace Of Spades

Danas sam nabavio nesto mnoho dobro Psychotrip i Zion Linguist.

Od ovih drugih imam samo jednu pesmu remix super beast-a od Rob Zombie-a.

 

Jel zna neko jos neke psy obrade metal pesama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima za sve izvodjace,al ajde objasni mi kao prvo karte se samo prodaju preko interneta,nerelano je da se na jednom festivalu nadju tako jaka imena,pod tri Cult koji svira na tasu je kao potvrdjen i za taj phantom fest,onda nema nikakve reklame nigde za taj festival,a kao peto sajt festivala ne radi vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima za sve izvodjace,al ajde objasni mi kao prvo karte se samo prodaju preko interneta,nerelano je da se na jednom festivalu nadju tako jaka imena,pod tri Cult koji svira na tasu je kao potvrdjen i za taj phantom fest,onda nema nikakve reklame nigde za taj festival,a kao peto sajt festivala ne radi vise.

 

Ma nemam pojma, tako pise, verovatno si u pravu :confused: :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem da su Infected Mushroom rasturili sinoc,parti je bio prosto fantastican,prostor kod desptot kapije je prosto fenoemnalan za vece zurke,ozvucenje bilo ekstra,ljudi preko 5000,sam nastup infecteda odlican radili su live 2 sata a plus su jos imali i gitaristu koji je odlican,sve u svemu super sam se proveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bilo fenomenalno sve, ali mi reci jedno, jel baš 100% sve bilo live? Pošto sam bio skroz napred i u jednom trenutku mi se učinilo da gitarista uopšte nije priključen na pojačalo (video sam drugi kraj kabla?) i to me malko smorilo... A i malo se nerealno gubio u nekim trenucima (kapiram skroz prikladno za klasične "trensere", bez uvrede ikome :D ). Ne pamtim kad sam video toliko crnih naočara noću, al' ono, bio sam tamo zbog odlične muzike i nastupa pa sam gledao da ne obraćam previše pažnju :cool: :cool: :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bilo fenomenalno sve, ali mi reci jedno, jel baš 100% sve bilo live? Pošto sam bio skroz napred i u jednom trenutku mi se učinilo da gitarista uopšte nije priključen na pojačalo (video sam drugi kraj kabla?) i to me malko smorilo... A i malo se nerealno gubio u nekim trenucima (kapiram skroz prikladno za klasične "trensere", bez uvrede ikome ). Ne pamtim kad sam video toliko crnih naočara noću, al' ono, bio sam tamo zbog odlične muzike i nastupa pa sam gledao da ne obraćam previše pažnju

 

Pa pazi i ja mislim da je bilo malo laziranja,recimo Duvdev celavi je celo vreme samo pevao a nije nista radio za elektronikom a nemoguce je sve one zvuke praviti samo na klavijaturama,a sto se tice gitare mislim da tu nije bilo laziranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alt Ctrl, Andromeda, Audiotec, Black n White, Cosma, Cosmic Tone, Cosmosis, CPU, Domestic, Etnica, Penta, Wizzy Noise, dark Nebula, Nexus, Iron Madness, Shift, Joti, Melicia, Painkiller, Power Source, Zen mechanics, prometheus, X&I.............. a jooooooooj shto wolim trance :meshuggah:

 

ps. pisse se Psychedelic.

Edited by dreaminion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...