Jump to content

PSYCHEDELIC TRANCE


Zagrivuk

Recommended Posts

Posto nema druge teme o elektronskoj muzici evo napisacu ovde review za nastup Laurenta Garniera juce na kalisu iako nema veze sa tranceom:

 

Nesto najbolje sto sam doziveo u skorije vreme,najbolji live ikada nemam reci odusevljen sam Garnier i ekipa radili 2 sata,stvarno fenomenalan nastup,sta svega nije bilo ukombinovano u Garnierovoj muzici od Jazza,Techna,bluesa,drum & Bassa,housea ma ludilo totalno,lik je totalni pozitivac vidi se da covek uziva u onome sta radi,ostali deo ekipe saksofonista i klavijaturista su pravi profesionalci.Sto se tice ostalih stvari ljudi bilo taman nije uopste bila guzva po mojoj proceni oko 2000 ljudi.Ozvucenje bilo sasvim dobro,vizuelni efekti su bili vrh,sve u svemu totalno uzivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate slatki....necu nikad oprostiti sebi sto sam propustila mali milion puta Astral projection,i Hallucinogen!!!!Kad god dodju,imam neka preca posla....A zelja mi je da ih vidim i da se izludujeeeem! :veseli:

Edited by Dementia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate slatki....necu nikad oprostiti sebi sto sam propustila mali milion puta Astral projection,i Hallucinogen!!!!Kad god dodju,imam neka preca posla....A zelja mi je da ih vidim i da se izludujeeeem! :veseli:

 

 

tako sam i ja pre razmissljala ...

 

otiDi jednom. Makar sama.

 

videccesh ....shwaticcesh ... :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate slatki....necu nikad oprostiti sebi sto sam propustila mali milion puta Astral projection,i Hallucinogen!!!!Kad god dodju,imam neka preca posla....A zelja mi je da ih vidim i da se izludujeeeem! :veseli:

 

Astral se totalno ofushario u poslednjih par godina. Prva pojavljivanja su im bila extra!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim progressive ali vise progressive house nego progressive psytrance,dark pa sta znam ne volim preterano mnogo udara u glavu jedino gotivim Pentu i Xenomorpha,Full on smorio totalno mnogo losih izdanja sve lici jedno na drugo tako da po meni Goa je neprevazidjena i da psyambient je bas do jaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja volim progressive ali vise progressive house nego progressive psytrance,dark pa sta znam ne volim preterano mnogo udara u glavu jedino gotivim Pentu i Xenomorpha,Full on smorio totalno mnogo losih izdanja sve lici jedno na drugo tako da po meni Goa je neprevazidjena i da psyambient je bas do jaja

 

pokusaj sa astral projection

Share this post


Link to post
Share on other sites

auu Sale ..

 

 

ne znam shta da ti kazhem [ sem>>] :violent: .. salim se haha ..

 

nego, psyambient ne postoji ...

 

kako wolisah Pentu a ne wolish dark :(

 

za fullon je tachno, ali uwek se izbunari neshto dobro.

 

Prog house je meni bljak . ko mjuza za modne rewije shto rece moja ortakinja jednom ..

 

no

 

uqsi su razliciti.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вреди ли 1200 Micrograms?

 

Pre je vredeo sad je sranje.

 

nego, psyambient ne postoji ...

 

Postoji http://en.wikipedia.org/wiki/Psybient

 

 

kako wolisah Pentu a ne wolish dark

 

Pa eto ne znam on mi je bas kvalitetan,ovo ostalo od darka sto sam imao prilke da cujem sve mi isto,kucanje u mozak evo bas sam danas skinuo onu kompilaciju Goblins gathering i uopste mi se ne svidja.

 

Prog house je meni bljak . ko mjuza za modne rewije shto rece moja ortakinja jednom ..

 

E svako ima svoje misljenje,nego jer volis da slusas Uplifting i vocal trance(Euro trance) znaci tipa Above & Beyond,Paul Oakenfold,Paul van Dyk i tako to ja to najvise volim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...