Jump to content

PSYCHEDELIC TRANCE


Zagrivuk

Recommended Posts

U subotu opet dobra trance zurka u sumi. ;)

 

 

O.M. Community PREDSTAVLJA:

 

NASTAVAK SERIJALA

~LOAD SAVE DELETE PARTY~

 

with

 

ECTIMA / TESSERACT STUDIO, GEOMAGNETIC TV, live!

 

 

03.JUL 2009.

HAJDUČKA ČESMA / KOŠUTNJAK / BELGRADE / SERBIA

 

 

 

Ectima' bio:

 

Ectima is a progressive tech trance project created by Dalibor Delic (aka Flegma) and Nikola Kozic (aka Zyce). The dynamic duo started their collaboration in the year 2004. . Aside from signed Iono Music, Zyce and Flegma releasing tracks for Spin Twist reccords,Blue Tunes records, Millenium records, YSE...

 

This sensational project has put their best inspiration together for truly original debute album 'NO WAY OUT'released for Geomagnetic TV (USA).Consisting of 10 tracks of pure 'technotic' madness, infused with hard basslines, twisted electric leads and complex fx works, all arranged in extraordinary way which is constantly developing into new and original sound forms that represent a true innovation. Constant sound-shifting, dynamic breaks and changes of rhythmic patterns will definitely cause some hard sonic explosions and weird seismic activities. Hypnotic progression will take you into intelligently structured labyrinth of sounds. While listening to it over and over, it takes you deeper and deeper, until you finally realize that there is no way out...

 

Ectima allready tested the dance floors all over Europe (Russia, Germany, Austria, Greece,

Croatia, Macedonia...),while preparing second album (Ground Defence) for TesseracTstudio records in 2010.

 

 

Line up:

 

ECTIMA / TESSERACT, GEOMAGNETIC TV, live!

ALEK / O.M. COMMUNITY

MANDA / O.M. COMMUNITY

BOGY / SATTWA, O.M. COMMUNITY

 

 

 

VISUALS, 3D & DECO BY O.M. COMMUNITY

 

 

free camping

secure area

free parking

 

Leave No Trace party (eco friendly)

Keep it Psychedelic!

 

 

dark/prog/tech/ambient + najbolja org kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je kvalitetna psihodelija, a ne to elektro djubre koje se slusa kod nas.

 

Psy trance je muzika za "dizele", shabane, ljude sa nizhim stepenom inteligencije, i ljude koji jednostavno vole da eksperimentishu sa raznim drogama.

 

K'o shto bi rekao gospodin Henry...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izadji.

 

oni su mi tako sabanski projekat, od pocetka bili.

fulj on iz fuj on, cak i sa progresiv elementima

Nisam ja njih postavio kao nesto savrseno, vec samo da bi coveku predstavio nove srpske psychedelic projekte.

Sa druge strane, dosao je ovamo da se proserava, tako da sam dzabe postovao. :)

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je kvalitetna psihodelija, a ne to elektro djubre koje se slusa kod nas.

 

Psy trance je muzika za "dizele", shabane, ljude sa nizhim stepenom inteligencije, i ljude koji jednostavno vole da eksperimentishu sa raznim drogama.

 

K'o shto bi rekao gospodin Henry...

 

 

 

Kot drma droge :icon_question:

 

 

 

^^Mare, kapiram. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psy trance je muzika za "dizele", shabane, ljude sa nizhim stepenom inteligencije, i ljude koji jednostavno vole da eksperimentishu sa raznim drogama.

 

Nope.

Msm, transe zurke su za dizle shabane i tako te drogere. (uglavnoM) mad gotivim trens zurke gde se mrsti samo 30 % populacije. Izmedju 30 % i 50 % populacije kad se mrsti mogu da podnesem, a kad se mrsti iznad 50 % mene tamo nema.

 

al smatram da je trens kulj muzika. Nego mi srbi seljaci ko seljaci. Trbuhom za kruhom.

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je kvalitetna psihodelija, a ne to elektro djubre koje se slusa kod nas.

 

Psy trance je muzika za "dizele", shabane, ljude sa nizhim stepenom inteligencije, i ljude koji jednostavno vole da eksperimentishu sa raznim drogama.

 

K'o shto bi rekao gospodin Henry...

 

 

Moraš bolje da se potrudiš ako misliš da ljudima promeniš mišljenje. Ja nisam niti ''dizel'' niti ''shaban'', niti se gudram, a po gotovu nisam tip sa nižim stepenom inteligencije (pritom imam 27 godina što govori i o bogatom muzičkom iskustvu) ali volim trance jer je muzika u pitanju, pa bih te stoga zamolio da ne sernjaš.

Došao si mi na ovu temu kao prodavac Kirbya na vrata kao najkompetentnija ličnost po pitanju muzike.

Jebe mi se za rockabilly, jebe mi se i za tebe, kao i za tog tvog Henrya samo zato što ti je loš marketing.

Zapravo, jebe mi se i za čitav ovaj siroti forum pun prepametne dečurlije, dece koja sve znaju... Sve osim da poštuju tuđe mišljenje.

E pa, deco, ako ne znate to da poštujete, ne znate ništa o životu, a kamo li o muzici. Nazad kod tate u krilo na vaspitanje.

I da: Scratch my balls.

 

 

Bravo, Marie! :pivopije:

Edited by Yebiggah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ljudi vi pricate o ovome kao da je ovo zaista muzika. Dajte sidjite na zemlju i priznajte daje to samo obicna buka. Nikakav smisao dok se ne sine neki kser, ds ili neka sintetika.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...