Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lado je ja mislim kandaska kompanija, radi high-end gitare if ajm not mistejkn.

yup...

 

"Joe Kovacic is the President and founder of Lado Musical Inc. He learned his guitar-building craft in Zagreb, Croatia, gained experience in Austria, Germany, and finally reached North America where he remains "untouchable" when it comes to quality, craftsmanship and value. eEach Lado ..instrument is a unique masterpiece; sculpted with the ..level of quality and .artistry Joe Kovacic is well known for. His experience in guitar building is obvious with each and every Lado instrument he has created. With more than 30 years of hands-on design and production, he has followed the ups and downs and trends of the music industry, in step with the latest technology and continues to remain ahead of his time."

 

 

 

 

i jos jedna...

user posted image

Edited by Electric_Eye

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

* combination mahogany, ebony and purpleheart body

* hard maple top

* maple neck through

* Floyd Rose tremolo

* EMG pickups

* six strings

* 24 frets

* black hardware

 

The current model - B1 is priced at $10,000 plus shipping and is currently available for purchase,

Mslim da podatci govore sami za sebe, a narocito cena!! icon_da.gif

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

TI BRE NISI KRSTEN icon_smile.gif

Karakteristike su joj smejurija ...

* combination mahogany, ebony and purpleheart body

* hard maple top

* maple neck through

* Floyd Rose tremolo

* EMG pickups

* six strings

* 24 frets

* black hardware

 

The current model - B1 is priced at $10,000 plus shipping and is currently available for purchase,

Mslim da podatci govore sami za sebe, a narocito cena!! 

 

plakao sam od smeha dok sam ovo citao icon_smile.gif boze ...

 

to sto je isecena u pentagram obliCju i sto je

nasljapan neki bedni artwork ne znaci da gitara

treba da kosta 10 soma ... ovo ce samo budala

da kupi (citaj: tr00 bleker)

 

bem ti srcu sta ima da se kupi za 10 000 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno nisam!!Artwork jeste bedan ali sta fali karakteristikama i obliku? Jeste da imas jacksona po totalno nizim cenama sa istim karakteristikama, ali ne tog i takvog oblika! A mislim da ce je kupiti onaj ko ima para!Niko nikog tu ne bije po usima da kupi tu gitaru! To sto se ona sad pojavila i niko od poznatijih metalaca je ne svira ne znaci da je sranje! Isto bi to rekao i za B.C. Rich warlock-a da je nije Backie svirao i da se tek sad pojavila zar ne?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Features

Made in the USA

 

Hand-airbrushed rusted metal finish (entire guitar)

 

Tribute crest on headstock

 

Dimebag Traction knobs

 

Pearl Razor Inlay

 

Floyd Rose tremolo

 

Dimebucker treble pickup

 

Dimarzio rhythm pickup

 

Grover tuners

 

Black hardware

 

Certificate of authenticity

 

Hardshell case included

 

Dimebag Tribute photo suitable for framing

 

Dimebag signature replica

 

Set-neck construction

 

user posted image

Kosta oko 3.500$ i ima ih 333 u prodaji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas pagane puca mi kurac za ta vesla , cepanke ...

nazovi ih kako hocesh ... mozda zvuci bolje od

recimo nekog astera ili squiera icon_smile.gif

 

ako poznati metalac svira neku gitaru da li to znaci da

je ta gitara obavezno dobra ????????????????????????

 

@blackbite

 

bolje da su umesto Grovera stavili Locking Sperzel

i da je gitara neck-thru a ne set-neck ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da su umesto Grovera stavili Locking Sperzel

i da je gitara neck-thru a ne set-neck ...

Jes bolje al sta ces. Ovo mu je post mortem tribute ako se nevaram, a i kojice joj locking sprezel kad ima fljojd . Ima isti model istih karakteristika sa drugacijim artom, po ceni malo jace od 1000$ , onu sam ionako stavio samo radi poredjenja sa onim cudom. Enivej smatram da gitara kakva god da je ne bi trebalo da je iznad 2000$ (osim neki boles' custom). U svakom slucaju uvek bih pre svirao nekog strata nego sikiru, zna se sta je udobno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas pagane puca mi kurac za ta vesla , cepanke ...

nazovi ih kako hocesh ... mozda zvuci bolje od

recimo nekog astera ili squiera icon_smile.gif

 

ako poznati metalac svira neku gitaru da li to znaci da

je ta gitara obavezno dobra ????????????????????????

 

@blackbite

 

bolje da su umesto Grovera stavili Locking Sperzel

i da je gitara neck-thru a ne set-neck ...

Ne znaci ali gomila debila odmah ceni gitaru po tome, razumes sta hocu da kazem? Ono vecina idiota konta blackie, benton ili ko vec svira b.c rich-a i to je automatski do jaja gitara ! To je totalno pogresno! no.gif A sta po tebi nije cepanica ili kako ih vec zoves? Nisam ja rekao da je najbolja nego najlepsa sto i jes' naziv ove teme zar ne?!

 

Upravo sam govorio o ovome sto je blackbite postovao! Neko ce kupiti tu gitaru i reci "vau ala je dooobra!" samo zato sto je dimebag svirao! Na cemu bi inace dean zaradjivao da nije dimebag svirao tu gitaru icon_smile.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam govorio o ovome sto je blackbite postovao! Neko ce kupiti tu gitaru i reci "vau ala je dooobra!" samo zato sto je dimebag svirao! Na cemu bi inace dean zaradjivao da nije dimebag svirao tu gitaru icon_smile.gificon_da.gif

Upravo sam govorio o ovome sto je blackbite postovao! Neko ce kupiti tu gitaru i reci "vau ala je dooobra!" samo zato sto je dimebag svirao! Na cemu bi inace dean zaradjivao da nije dimebag svirao tu gitaru 

Upravo to, ali jos gori sindrom npr. on svira bc ironbird pa kupe najjeftiniju verziju od 200e i ta gitara kao ubija. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja izjava icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Ma pavle i stratokaster su smorili, al bolje i to nego satanisticki kurci. icon_mrgreen.gif

jeste da su smorili ali sve najbolje stvari su odsvirane na njima.

mada sam ja vise pristalica SG-a,moram da kazem da je LP ipak zakon

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste da su smorili ali sve najbolje stvari su odsvirane na njima.

mada sam ja vise pristalica SG-a,moram da kazem da je LP ipak zakon

Nijedna stvar Metallice, Pantere, Slayera, Deatha, Sabbata, SOADa, a mislim i AC/DCa i Kissa ( icon_smile.gif ) nije odsvirana na njima, tako da... Mislim imaju zakon zvuk i sve to (u stvari LP, strat ne bas) ali ono gore je bila prenabudzena izjava...

 

Stanisticki kurac je najbolji kurac icon_rockdevil.gif

icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pavle i stratokaster su smorili, al bolje i to nego satanisticki kurci.  icon_mrgreen.gif

Oooo jebote!!! Sam si rekao da se lozis na Beast-a.I sam znas da su "satanisticki kurci" lepsi od smarackih klasika(LP,Strat).To su mnooogo dosadne gitare. icon_mrgreen.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif Prodaj ti onu tvoju i daj kupuj nekog Platinum Beast-a!!! icon_da.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_da.gificon_da.gifmusik19.gifmusik19.gif

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...