Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne, vidi, ranije sam se primao da pustam kosu i te gluposti...

Sad, postoji vise razloga sto to ne radim. Prvo, slabija je nego ranije, :(:) a i vraski mi dobro stoji friz po vojnicki...

 

E sad, to put that shit aside, volim i ostale muzicke zanrove, ali bukvalno (skoro) sve.

Mislim da svaki ima svoje dobre i lose predstavnike...

 

I mislim da ti je gitara kul, s tim sto bih ja mesto te roze boje stavio narandzastu... ispala bi bolje (bar po mom misljenju)...

 

Tolko.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se ovdje skupilo šup... književnih kritičara. :mrgreen:

 

7883409.jpg

 

Mislim, gitara je čisti relikt iz '80-ih, prosto je simpatična ta kič kombinacija drečavo zeleno-roza, a i grafika je zanimljiva.

Dosta više gitara sa savršenim šarama drveta. :)

Zanimljivo bi bilo vidjeti kako bi izgledalo da se ubace crni magneti i potenciometri. Sad ću da otvorim Paint pa čačkam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ja nista rekao protiv richie-a, ali stvarno mi se ne svidja ta gitara ( valjda smem da imam svoje misljenje! )!

mislim da ne koristi tu gitaru odavno, sada uglavnom fura strat i tele.

 

 

 

e da kotzen na nemackom znaci povracati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Па мој Фендер џез бас из 1963. Још ми стоји први комплет жица. Штета што су ми отказали бубрези па морам да је продам.

 

Hej!

Hteo sam samo da ti napisem da mi je uvek bila bezveze muzika koju sviras, ali ti iskreno zelim da istrajes u borbi protiv bolesti bubrega, makar morao da prodajes svoj bas za (po meni) male novce. Nadam se da ce se naci neko imalo ozbiljan da ti pomogne, a za sebe priusti dobar i kvalitetan instrument.

Mada su na ovom forumu uglavnom ljudi koji vole da pipkaju prstima aktivnu elektroniku i raznorazne procesore, a pravo prangijanje najlonskom trzalicom ih "smara" i obezbedjuje im otekline po prstima.

Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...