Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

s2010002ra4.jpg

 

s2010005nw1.jpg

 

 

U prvoj slici sam postavio aparat na monitor cini mi se, pa mi nije uhvatio glavu i kraj gitare, eto jos jedne slike

 

 

Aj, ko mi kaze kako se zove model i ko proizvodi gitaru, poklanjam mu je hahahahaha

 

 

 

Ne mogu da verujem da RR vodi... V oblik sa donjim krakom kracim... Meni je ta gitara odvratna :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hofner

 

Nije.

 

 

 

Ja glasao za Stealth, al verovatno sam pristrasan jer je Chuck svirao tu gitaru, pa mi sad drago svaki put kad je vidim...

 

Od tih egzoticnih oblika, svidjaju mi se B.C.Rich Beast, Jackson Warrior, Gibson Explorer, B.C.Rich Ironbird, Stealth najvise... e u materinu ja nabroja 5 komada :D

 

E, da, onaj oblik Rickenbacker 4003 bas gitare mi je isto zakon

 

cek cek... e da, Dean Razorback mi se isto svidja...

 

 

A kad smo vec kod basa sa Explorer oblikom, svira takav bas Jack Owen u Estuary-ju :)

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

s2010005nw1.jpg

 

 

U prvoj slici sam postavio aparat na monitor cini mi se, pa mi nije uhvatio glavu i kraj gitare, eto jos jedne slike

 

 

Aj, ko mi kaze kako se zove model i ko proizvodi gitaru, poklanjam mu je hahahahaha

Mislim da ti je to neki Steinberger...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije Steinbeger, nego Hohner po Steinbergerovoj licenci. Dakle, jeste Steinberger, kopija :)

Nisam cak siguran kako se zove model, trebalo bi da se zove G2

 

Gitara je '88 godiste inace, nije bas nego elektricna sestozicana, i rodio sam mecku da joj nadjem zice otkad sam je uzeo od caleta. Zice sam joj nasao tek posto sam kupio drugu gitaru i onda sam ovu spustio u B da se izdrkavam, malo God of Emptiness i to hehehehehe

 

I ovaj model se ne pravi vise sigurno, ali cini mi se da sam video negde dve verzije ove gitare u necijoj ponudi, potpuno isti oblik kao ova, ali jedna je imala floyd, a druga nije imala floyd nego je imala na kobilici prekidac kojim se menja stim, tipa, skljocnes jednom, on otpusti zice za poluton, vrlo zanimljiva stvar... bas me interesuje koliko ostaje u stimu posle zajebancija sa tim

 

I ovaj kalasnjikov je nesto najjace sto sam video hahahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...