Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

aaaaaaaa eno ga debeli Stole na slici icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

upisah se od smeha..... icon_smile.gificon_smile.gif evo suze mi krecu! icon_smile.gificon_smile.gif

a tek gitara.... pa veslo lepse izgleda!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ali Djoleta bole k**ac sada ima bas od basiste Dream-a... icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirits Rideth

user posted image

 

 

savršena gitara za mene.... imam odličan sound na njoj sve.... glaso sam za jacksona rr... ljepo izgleda , samo to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirits Rideth
Ova gitara je skroz kul!!! Zanima me koliko kosta i tako to, posto treba da kupim novu gitaru ovih dana... icon_mrgreen.gif

Imaš esp kh-202 ltd.... - za 600 eura - odlična gitara serijska proizvodnja sa pasivnim pickupovima

 

a imaš i esp kh-2 - za 1800 eura - ručno rađena, esp aktivni pickupi i neckthru

 

KH-202 je odlična gitara za tu lovu, fakat bolje nema.... a iovak ta sranja aktivni pickupovi trebaju bateriju tak da ono ak nemaš para za svaki dan novu bateriju, to definitivno nemoj uzet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima bolje gitare za te pare icon_wink.gif

 

user posted image

 

U pitanju je Ibanez EDR470EX

 

Evo i specifikacija...

 

• Wizard II neck

• Luthite body

• Large frets

• Edge Pro II bridge

• IBZ by EMG® (H) neck pu

• IBZ by EMG® (S) mid pu

• IBZ by EMG® (H) bridge pu

 

E sad prednost ove gitare u odnosu na onog EMG-a je to sto pored najbrutalnijeg metala mozes da sviras i neke "lagane" stvari...i da ima neuporedivo bolji tremolo sistem icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirits Rideth

Pa što fali Flyoid Roseu - double locked..... sve u svemu esp je puno ljepša gitara... barem za mene laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne fali nista...daleko od toga...ali je ovaj Ibanezov Edge dosta bolji...to je u principu isto kao standardni floyd samo unaprednjen...a da je lep ovaj ESP (ne EMG kako sam gore napisao icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) to stoji...ali to je ipak stvar ukusa icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirits Rideth
Ne fali nista...daleko od toga...ali je ovaj Ibanezov Edge dosta bolji...to je u principu isto kao standardni floyd samo unaprednjen...a da je lep ovaj ESP (ne EMG kako sam gore napisao icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) to stoji...ali to je ipak stvar ukusa icon_da.gif

a ne znam imam averziju prema ibanezima.... naime imam rgt 2020 i totalno je u kurcu... a košta jako wallbash.gif ... znam da se to može desiti sa bilo kojom gitarom ali ono......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...