Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Totaln je u kurcu zbog toga stho mnogo kostaju , a zvuk se ne moze okarakterisati ocenom 0 vec -1 !!! Uzas od gitara ... Vrede 2 ili 3 modela ostalo je sranje ... Kobilica je dobra na EDR seriji , ali ja preferiram KAHLER !!!

Milion puta bolje gitare pravi CARVIN !!! Nije milion nego milijardu puta bolje ... To je neopisivo !!! Razocarao me je i Washburn !!! Sve su gori ... Fender je i dalje na starom mestu - prepoznatljiv STRAT zvuk i mekoca tona !!! Jackson - firma koja me odusevljava , nema potrebe davati neke komentare osim da strava zvuci , josh u kombinaciji sa jednim malim Yamaha pojacalom ... Dobijash zvuk kao Insahn !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisi malo preterao icon_rolleyes.gif ...na kojim Ibanez gitarama si ti svirao?...sto se tice Jackson-a ne budi smesan svi NE Americki Jackson-i su golo govno od gitara no.gif ...a USA modeli dosta kostaju i ne vrede toliko...po meni je ESP bolji (u toj kategoriji Heavy gitara)

Carvin je dojaja icon_da.gif ...A Fender je vise nego precenjen

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej nikako ne kupuj gitaru sa edge pro 2 bridgeom, jer posle godinu ipo dana mozes da ga bacis... jer pocne da rastimava gitaru i samim povlacenjem floyda ili "guranjem" on te izbacuje vise ili nize iz stima.... to mnogi ne znaju....

bolje nadji nekog sa edge pro... oni su bolji (moj gilbert recimo icon_wink.gif )...

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta gitara gore... marty sto si je prikazao je super ali joj je jedina falinka bas ovaj floyd o kome pricam... edge pro 2...

A znam te stari liscu sto se tebi ta djitra svidja..... neodoljivo podsecja na js-a... jeli orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si cuo to za taj Edge 2?...posto prvi put cujem za to a redovno visim na Harmony Central forumu i u "toku sam" sto se tice gitara i ostale opreme icon_confused.gif

Jebote, ja sam morao ranije da ceprkam da nadjem prethodnika Edge II... icon_wink.gif

 

http://www.regentguitars.co.uk/www.regentg...Series_829.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo vintage - ovo je kicerica. Najlepsa dzitra je Gibson CS-356...

nisam mislio staromodan-vintage relacija nego posto vidim da postujete neke kuke rek'o da malo stavim nesto sto se meni svidja...ovo je sve samo ne kicerica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam mislio staromodan-vintage relacija nego posto vidim da postujete neke kuke rek'o da malo stavim nesto sto se meni svidja...ovo je sve samo ne kicerica...

Provali stoptail (tremolo) i inlay (ono sto oblelezava pragove) pa mi reci da je ono za ozbiljnog muzicara... Sto mi je rek'o cale kada sam oslikao pickguard: "Ja sam mislio da si ti ozbiljan, a ne kao neki hipik!" icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provali stoptail (tremolo) i inlay (ono sto oblelezava pragove) pa mi reci da je ono za ozbiljnog muzicara... Sto mi je rek'o cale kada sam oslikao pickguard: "Ja sam mislio da si ti ozbiljan, a ne kao neki hipik!" icon_smile.gif

i dalje ne nazirem poentu price...to sto "obelezava" pragove je kao sto vidis sedef i jebeno dobro izgleda...ozbiljan muzicar i ne gleda sta svira vec sta izlazi iz te daske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

darijuse razocarao si! Ja sam ocekivao da ces se pojavis sa nekim ultra lepim Les Paul-om kad ti iskaces sa tako folirantskom gitarom da je to neverovatno.... a i slozio bi se sa loodeekood-om: gitara je eventualno kic icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirits Rideth

Ma Jacksoni su totalno gitare u kurcu.... fakat ne vrijede.... Esp mi je naj. metal gitara...

 

Fakat odlična gitara je Peavey Eddie Van Halen Wolfgang... fenomenalna je musik19.gif ... Ipak van halen se nebi bezveze prodao

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='17. 5. 2004, 19:19'] Zapravo u pitanju je šund icon_biggrin.gif

zapravo, napisao sam gitara je eventualno kic! To znasi da tesko moze da prodje pod kic al ajde ako nekom bas gori pod nogama... u suprotnom je sund icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje ne nazirem poentu price...to sto "obelezava" pragove je kao sto vidis sedef i jebeno dobro izgleda...ozbiljan muzicar i ne gleda sta svira vec sta izlazi iz te daske...

pa poenta je da je gitara ruzna! icon_wink.gif gitara je instrument i kao takva po definiciji mora da zraci elegancijom. ne znam cemu sluzi onaj inlay kada je nevidjeno ruzan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...