Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

darijuse razocarao si! Ja sam ocekivao da ces se pojavis sa nekim ultra lepim Les Paul-om kad ti iskaces sa tako folirantskom gitarom da je to neverovatno.... a i slozio bi se sa loodeekood-om: gitara je eventualno kic icon_wink.gif

pa ja sam i rekao da je moj lp lepsi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sad se,posto ste me svi tako lepo isprozivali(odn. moj ukus...sto mu dodje isto...),vratite se vasim "lepim" kukama i kukicama od ajbaneza i ostalih plugova...za ta sranja bi trebalo izdavati oruzane listove...pa u vitrine a ne u kofer...

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

pozeru jedan sestozicani! icon_razz.gif

 

 

darijus: sta je falilo onim lepim lp-ovima koje sam ja postovo ili jos lepsem PRS-u?! icon_smile.gif

 

Sa PRS-om na kraj sveta! icon_smile.gif

 

to sto je ovaj lik koji je pokrenuo temu izabrao najruznije gitare, to je druga stvar icon_smile.gif)

 

inace ovaj tvoj izbor meni deluje podjednako idijotski kao i oni bc richevi i tome slicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bre pozer , jebote lepa je dzitra , bez obzira sto je sestica.....

Dobro je, nisam mislio ozbiljno icon_wink.gif Nema potrebe za teskim recima (puput bre i slicnih... icon_wink.gif)

 

inace meni se nesvidja oblik (a i finish nije bas najsrecniji icon_wink.gif al dobro icon_wink.gif

sve dok nije kbx icon_razz.gif ili neki bc richov n-touglasti bas icon_smile.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je, nisam mislio ozbiljno icon_wink.gif Nema potrebe za teskim recima (puput bre i slicnih... icon_wink.gif)

 

inace meni se nesvidja oblik (a i finish nije bas najsrecniji icon_wink.gif al dobro icon_wink.gif

sve dok nije kbx icon_razz.gif ili neki bc richov n-touglasti bas icon_smile.gif)

Meni se malo nesvidja sto je neck-trought ali brate da imam takav bass tacno bi me boleo q***c i za to i za finish.....i za bilo sta, u stvari verovatno bih bio do jaja srecan biggrin.gif

 

user posted image

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust
user posted image

 

ph34r.gif

Sta je ovo brate , svemirski brod , ruzna je ko kurac ali mogu da zamislim kako zvuci , mada sam i po pitanju toga skeptican ali ruzna je za medalju .

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust

Ovaj bas uopste nije ruzan u odnosu na "Eagle JJ Stage Blade"... icon_wink.gif

Kakav li je te taj onda ... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.giflaugh.gif

Edited by spiritual holocaust

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...