Jump to content

Najlepša gitara


Koja je najlepsa gitara?  

262 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
BigNotBan napravi i meni jednu SIKIRU!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif Trebace mi! icon_mrgreen.gif

Ta ideja je u potpunosti otpala, jer sam saznao da je gitara od nehrđajućeg čelika, a kovanje mi ne ide, ali za par dana ćete vidjeti gitaru koju sam u potpunosti sam izradio, s tim da sam kupio neke magnete sa urala i tijelo i vrat napravio u staroj srednjoj školi na CNC mašini, ali sam ipak sam napravio biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta ideja je u potpunosti otpala, jer sam saznao da je gitara od nehrđajućeg čelika, a kovanje mi ne ide, ali za par dana ćete vidjeti gitaru koju sam u potpunosti sam izradio, s tim da sam kupio neke magnete sa urala i tijelo i vrat napravio u staroj srednjoj školi na CNC mašini, ali sam ipak sam napravio biggrin.gif

pa valja li sto? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa valja li sto? icon_confused.gif

Sada farbam, pa...

 

Do sledeće sedmice će biti gotova, pa ću poslati sliku.

 

Definitivno nije najljepša, ali je dosta precizno izrađena, jer sam, kao što sam već pomenuo radio na CNC mašini, ali, sam profulao jednu koordinatu, pa je gitara malo nakrivo, al vidićete. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, da podjelim svojih ruku djelo sa ostatkom svijeta.

 

Nisam baš zadovoljan, jer sam naknadno primjetio da sam fulao poziciju 15 praga na fretboard, a svi znaju šta to znači, ali evo.

 

Boja je crna mat, jer iskreno i ne volim visok sjaj.

 

user posted image

Edited by BigNotBen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, da podjelim svojih ruku djelo sa ostatkom svijeta.

 

Nisam baš zadovoljan, jer sam naknadno primjetio da sam fulao poziciju 15 praga na fretboard, a svi znaju šta to znači, ali evo.

 

Boja je crna mat, jer iskreno i ne volim visok sjaj.

 

user posted image

sta jel ti taj 15-ti prag malo veci (shiri?)

 

poz! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada farbam, pa...

 

Do sledeće sedmice će biti gotova, pa ću poslati sliku.

 

Definitivno nije najljepša, ali je dosta precizno izrađena, jer sam, kao što sam već pomenuo radio na CNC mašini, ali, sam profulao jednu koordinatu, pa je gitara malo nakrivo, al vidićete. icon_wink.gif

u svakom slucaju, za rucno pravljenu, dobro izglea, samo joj je malo malo telo?

 

nastavi, ima potencijala u tebi! icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne citiram:

 

Mustaine1: 15 prag je skoro 1 čitav mm širi i to sada ne mogu ispraviti.

Mustaine2: Tijelo jeste malo, ali nisam imao veći komed drveta i hvala icon_redface.gif

Marko...: Valjda se odnosi na men; sa alatom sam dobar, al nisam starac, nemoj tako. Veći dio gitare sa, radio u staroj školi, tako da je taj dio relativno lako i btzo prošao, a iako kod kuće imam dosta alata koriistio sam samo turpije, šmirgla papir (600-2000) i stege.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='3. 12. 2004, 22:34'] Kako stojish sa alatom starce icon_biggrin.gif ?!?!

 

Oce Mirko da postane Ninetov segrt icon_smile.gif

brate, mora da je nekakva telepatija u pitarnju... bash kada sam gledao ovu temu sam razmisljao o tome kako je Mirko pitao Nineta, da li mu treba pomocnik ili sl... kao ucio bi se preko raspusta! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='4. 12. 2004, 11:33'] Starac je komsija icon_smile.gif vidim da si ti dobar sa alatom cim si ovo sklopio icon_da.gifpivopije.gif

 

Mirkovo skolovanje zavrsava u maju tako da ponuda za Nineta nije za "preko raspusta" icon_biggrin.gif

konkretizuj, sta te zanima egzatkno!? icon_smile.gif

 

a nisam znao za Mirka!

 

pa sta ce da radi, da svira, ili ce da radi u trafici?!? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Mogu da razumem ljude koji pljuju ibanez jer stvarno umeju da naprave grozne krsheve. Svi jeftiniji modeli koje sam svirao su toliko loshi da je za ne poverovati.

 

Ali... kad hoce da rade onda stvarno rade kako treba.

Ja sam sebi prisvojio jednog RG570 i prezadovoljan sam. Gitara je tako profi uradjena da je stvarno 2 puta bolja od svih ibaneza koji se danas prodaju po nasim radnjama. Bar od svih koje sam ja probao.

 

made in japan

super wizard neck (ni wizard, ni wizard II, vec ultra tanak i voskiran super wizard vrat sa bubinga straftom)

edge floyd

 

marty, izgleda je istina ta prica o edge pro 2, naleteo sam na nekoliko likova tu i tamo koji se bas zale.

 

Istina je da ibanez jako shara, nedavno sam probao JEM-a koji je po narudzbi stigao iz USA. Jebo te, pa moj 570 je STVARNO bolje izradjen!! To me je bas zacudilo, jer sam preko probao JEMove koji su apsolutni san snova i teraju na balavljenje cim ih uzmes u ruku.

 

bottom line je: NEMOJTE narucivati ibaneze na nevidjeno, probajte ih licno da se nebi zajebali. Svirao sam i dva 370DX-a koji su stvarno potpuno drugacije gitare, dok naprimer svaki jackson bude skoro isti.

 

blah blah icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...