Jump to content

Recommended Posts

Guest Syrant

Opet moram da se vratim ovde, pričati o Ian Stuartu...

B.A.D, zašto si tako dvoličan...pričaš o 50 godina građenja komunizma (al' si odvalio, svaka ti ne dala), a ovamo ''slušao bi skrewdriver dok nisu bili nacisti''?

 

Eto ti ga, ''all skrewed up'', dobar album...samo zato što nema tih kvazi nacističkih detinjarija...za tebe.

 

Ložite se na nacizam, okej, nema frke...vaša stvar...pod tim nacizmom danas bi se rađali u koncentracionim logorima...Al' dobro, pricajmo o Skrewdriver-u...

 

Pitanje, ako je Ian Stuart bio dosledan svojim uverenjima, zašto je onda menjao textove pojedinih starijih pesama, iz običnih punk tema ka ekstremno desničarskim?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo ti primevale slobodno "go left" i nadam se da se nećemo na tom putu sresti! A ti Syrante,stvarno ne razumem za šta se ti zalažeš? Znam ja kad je i kako nastao socijalizam pa komunizam,marks ,engels ovo ono... ali 50 godina je trebalo kod nas pa da nas ujebe maksimalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oi! Primevale ja znam tebe. Ti si išao u moju srednju školu! Ajde nećemo da se prepiremo oko stvari u kojima se ne slažemo,ali nije fora da dolazite na ovakve topice samo zbog prepiranja :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Kao prvo ti primevale slobodno "go left" i nadam se da se nećemo na tom putu sresti! A ti Syrante,stvarno ne razumem za šta se ti zalažeš? Znam ja kad je i kako nastao socijalizam pa komunizam,marks ,engels ovo ono... ali 50 godina je trebalo kod nas pa da nas ujebe maksimalno

 

Da, vas mlađe generacije je neverovatno ujebao...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVA TEMA JE OTVORENA ZA PRIČANJE O IAN STUARTU I SKREWDRIVERU A NE ZA PREPIRANJA OKO NACIZMA I KOMUNIZMA!!! A VI KOMUNALCI ŠTA BRE VI ZNATE O KOMUNIZMU? ČOVEKU JE TREBALO MILIJARDU GODINA DA NASTANE OD MAJMUNA A KOMUNIZMU JE TREBALO 50 GODINA DA GA VRATI DO MAJMUNA. VOLEO BIH DA NADJEM NEKE NJEGOVE PESME IZ RANE FAZE DOK NISU POSTALI BAS NACISTI

 

Nisi mogao nista pametnije da smislis,nego iz "Profesionalca" hahahah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet moram da se vratim ovde, pričati o Ian Stuartu...

B.A.D, zašto si tako dvoličan...pričaš o 50 godina građenja komunizma (al' si odvalio, svaka ti ne dala), a ovamo ''slušao bi skrewdriver dok nisu bili nacisti''?

 

Eto ti ga, ''all skrewed up'', dobar album...samo zato što nema tih kvazi nacističkih detinjarija...za tebe.

 

Ložite se na nacizam, okej, nema frke...vaša stvar...pod tim nacizmom danas bi se rađali u koncentracionim logorima...Al' dobro, pricajmo o Skrewdriver-u...

 

Pitanje, ako je Ian Stuart bio dosledan svojim uverenjima, zašto je onda menjao textove pojedinih starijih pesama, iz običnih punk tema ka ekstremno desničarskim?

 

Covek je mozda zainteresovan za rane radove Skrewdrivera..Zasto ga odmah napadas?

 

Ian je u samom startu bio nacionalista..On je na taj svoj nacionalizam i patriotizam nadogradio NS sto je potpuno prirodna stvar( ne i vama skojevcima :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Skrewdriver! pusti ih došli su ovde da seru,nemaju pametnija posla nego da se raspravljaju ovde. Zainteresovan sam za SKREWDRIVER pošto mi se svidja muzika i vokal,a teme..kako koja ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Covek je mozda zainteresovan za rane radove Skrewdrivera..Zasto ga odmah napadas?

 

Ian je u samom startu bio nacionalista..On je na taj svoj nacionalizam i patriotizam nadogradio NS sto je potpuno prirodna stvar( ne i vama skojevcima :) ).

 

 

Ne napadam ja nikoga, iznosim svoje stavove, a ti bi moga da znas sta pises...

''NACIONALIZAM NADOGRADIO NACIONAL SOCIJALIZMOM'', nije ovca nego ovan...

 

A pošto se svi busate nacionalizmom i tim sranjima, da vas pitam, što onda nosite fajerke, martinke...patike...

Gro tih stvari prave indonežani, kinezi...

Što ne nosite opanke, gunjiće, šajkače...domaća proizvodnja, tad bih i shvatio vaše nacionalističko socijalističke porive, dok ovako pljujete kineze, jervreje, cigane, a nosite sve ono što proističe iz njihove manufakture....

 

Drugo, shvatio bih donekle, da neki skinsi napadnu Dzeja, Muharema Serbezovskog, Šabana Bajramovića, ali kad vidim da nekom jadnom ciganinu koji čisti ulice, šutiraju i prosipaju kante...mislim, baje...prosili ciganinu kantu.

 

 

Ali vratimo se na temu o Skrewdirveru, i striktno se držimo toga....I samo ću reći ovo, pokušajte da iskopajte video bootleg, intervju sa Ianom, gde o nacijama koje treba istrebiti i napraviti exodus spominje pored jevreja, i srbe i ruse...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto svi izjednačavaju nacionalizam sa nacizmom??? Svaki čovek mora biti bar malo nacionalista. Nisam čuo za taj intervju ali moguće je. Ipak ne verujem da bi se Stuartovi sledbenici iz Engleske i ostalih zapadnih zemalja oglušili o njegove reči,jer i kod nas postoji ogranak njegove organizacije Combat18. Ali svejedno meni se muzika izuzetno sviđa ali bih više voleo da imam neke pesme u kojima se ne glorifikuje Hitler i Nemačka. Nemojte me pogrešno shvatiti ni vi crveni niti nacional-socijalisti ali meni je glupo pevati o Hitleru. NS ne mora biti samo u službi nemačkog Trećeg rajha,po meni dosta stvari bi pomogle ovoj našoj napaćenoj državi. Jedino što zameram Stuartu je pesma Left to drown u kojoj 'oplakuje' Hrvate koji su napadnuti od strane crvenih,tj. Srba. To mu zaista nije trebalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Zašto svi izjednačavaju nacionalizam sa nacizmom??? Svaki čovek mora biti bar malo nacionalista. Nisam čuo za taj intervju ali moguće je. Ipak ne verujem da bi se Stuartovi sledbenici iz Engleske i ostalih zapadnih zemalja oglušili o njegove reči,jer i kod nas postoji ogranak njegove organizacije Combat18. Ali svejedno meni se muzika izuzetno sviđa ali bih više voleo da imam neke pesme u kojima se ne glorifikuje Hitler i Nemačka. Nemojte me pogrešno shvatiti ni vi crveni niti nacional-socijalisti ali meni je glupo pevati o Hitleru. NS ne mora biti samo u službi nemačkog Trećeg rajha,po meni dosta stvari bi pomogle ovoj našoj napaćenoj državi. Jedino što zameram Stuartu je pesma Left to drown u kojoj 'oplakuje' Hrvate koji su napadnuti od strane crvenih,tj. Srba. To mu zaista nije trebalo...

 

A šta za pesme ''Adolf Hitler'', ''Snowfell'', da je Stuart živ, misliš da ne bi pljuvao Srbiju i vreme bombardovanja...?

 

Ta naša organizacija...kad su 96 slali neka pisma ogranku iz švabije, da ovde zavode red nad nižim rasama, dobili su odgovor, da bi od srbije napravili novi aprthejd...

 

i koliko je Stuart bio glup, šta je koji kurac pevao u ''Strikeforce'' i ''Stand by your own''o africi, to bi bilo kao sad da neki srbi počnu da pevaju o tome kako treba preuzeti britaniju kako ona pripada srbima i ta sranja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta sa tim pesmama??? Pažljivije pročitaj ono što sam napisao pa ćeš videti da sam napisao da pesme u kojima veliča Adolf Hitlera i Nemačku ne volim! A da je bio živ 99 siguran sam da bi pevao protv nato-a . To zua novi aparthejd ,opet kažem možda je istina,ali opšte je poznato da većina Nemaca ne voli Srbe još od Habzburgovaca pa me ne čudi što je neka budala tako rekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
A šta sa tim pesmama??? Pažljivije pročitaj ono što sam napisao pa ćeš videti da sam napisao da pesme u kojima veliča Adolf Hitlera i Nemačku ne volim! A da je bio živ 99 siguran sam da bi pevao protv nato-a . To zua novi aparthejd ,opet kažem možda je istina,ali opšte je poznato da većina Nemaca ne voli Srbe još od Habzburgovaca pa me ne čudi što je neka budala tako rekla.

 

 

Te dve pesme sam pomenuo u kontekstu oko onoga sto si pomenuo za hrvatsku...Ovo nema ništa stobom,naravnom, ali upravo govorim ovim domacim kvazi nacistima koliko je paorski zalagati se i kunuti u nesto sto te od iskona pokusava da razjebe...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

borili bi smo se rame u rame s nemcima i bagrom za svetsku dominaciju a onda bi bili jeftina radna snaga u slucau "nase" pobede. to cetnici nikada nisu umeli da razumeju, a radnicki pokret je ovde ionako pukao zbog autoritarnosti pojedinaca i tu smo gde smo.

 

 

a vas ako zanima bilo kakva prica o casti, po meni je casnije makar na silu se braniti od fasizma i pomagati drugovima i drugaricama u nevolji iako nam mozda hitler nije direktno pretio (to je onaj dokument gde kaze da nemci nece ni da kroce kod nas), nego se sakriti u rupu i cvonjati dok sranje ne prodje. no to je vec druga prica, poenta je da ko s djavolom tikve sadi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Pa šta me onda stalno podjebavaš? Nikad se i neće znati šta bi bilo da mi 'pametni' Srbi nismo izašli 27. marta da skandiramo ''Bolje rat nego pakt''...

 

Ne podjebavam ja nikoga, govorim uopšteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Četnici(barem oni pravi Dražini) nikad nisu bili uz Nemce. To što si čitao o četnicima u komunističkim knjigama(ipak si ti malo starija generacija :rolleyes: ) i gledao u otpisanima nema veze sa mozgom. A vidim kako su danas završili Hrvati,Bugari,Madjari pa i sami Nemci! Ako ništa barem Hitler za odmazdu ne bi stvorio NDH i ustaše ne bi pobile toliko Srba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam Ljiljana, znam :cool:

 

naravno, slike, dokumenti, stvarnost...a jevreji su ubijali nemce i srbe u gasnim komorama.

"jer ako su lagali mene i ja lazem vas..."

 

Bilo je zrtava i to stoji. Niko ne osporava. Cinjenica je da je revizionizam zabranjena tema u svetu. Zasto? Zato!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Znam Ljiljana, znam :cool:

Bilo je zrtava i to stoji. Niko ne osporava. Cinjenica je da je revizionizam zabranjena tema u svetu. Zasto? Zato!

 

Na to ''zašto?'' bi trebao da imas normalan odgovor, kad si vec pomeno revionizam, a ne samo ''zato''.

 

To je isto kao kad bi nekog pitao ''zašto su jeli govna?'' a on ti kaže: ''zato''

 

Ako ne znaš zašto je činjenica što je revionizam zabranjen, onda nemoj to ni da pominjes. Drugo, pominjemo Dražu Mihajlovića, recite vi meni dečaci i devočice nacionalisti dični, gde su Dražini četnici izvojevali ijednu bitku za vreme drugog svetskog rata?

Pričati o četnicima u pozitivnom kontekstu u vreme prvog svetskog rata je jedno, a za ''gibaničare'' iz drugog svetskog rata, pominjati ih je isto kao i hvaliti se javno da si homoseksualac.

Takođe, da bi ste pljuvali po komunizmu, morali bi prvo da naučite o istom, a ne da zujite na njega ko muve na govna. Isto važi i za nacionalizam, fašizam, socijalizam...

 

I, premda ste bili mali, ali zar vladavina i diktatura Slobodana Miloševića nije bila na pragu nacionalsocijalističke strukture, koja nas je sjebala 50 puta više nego što je Tito uspeo da napravi dugovanja i kredite za celu svoju vladavinu.

 

Hoćete nacional socijalizam, idite na Kosovo, bunite i borite se protiv njegove nezavisnosti, BUDITE SRBI!

Borite se za srpsko...a ne samo da pričate o Jan Stjuartu da se borio za pravu stvar...Za šta se izborio? Da 90% svog života bude socijalni slučaj...strašno...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Na zalost mnogi ljudi ovde ne kapiraju neke stvari.

 

Nacional Socijalizam je ideologija koju mogu da preuzmu svi narodi pa cak i druge rase.

Tako na primer u japanu postoji NS partija a u Americi postoji NS partija crnih musliamna.

Te komunisticke gluposti da bi smo mi bili nekakva jeftina rada snaga dasu nemci pobedili su gluposti.Nacional Socijalizma je ideologija i pre svega zivotna filozofija za razliku od komunizma koji zeli da nas sve strpa u fabrike da radimo za gazde ,NS tezi ka tome da stvori normlaan i prirodan svet u kome bi smo ziveli.

Srpski NS su radili na tome da NS prilaogde srpskim obicajima i srpskoj tradiciji i kakve sad to veze ima sa Hitlerom?

 

Problem vas komunista je sto zivite u proslosti zato ce te u proslosti i da ostanete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...