Jump to content

Recommended Posts

Guest Syrant
Za izrazavanje na forumima me boli ona stvar.Zao mi je sto vi komunisti nemate privatan zivot pa su vam vazne tako nebitne stvari poput pravopisa na internet forumu..

 

Ja ne mrzim nikoga jer je moja ideologija za razliku od tvoje ideologija ljubavi.

 

Lepo je rekao Dragos Kalajic

 

Prirodno okruzenje komunista su fabrike..Tako i jeste.

 

Pa cim ti mozes da budes komunista i da velicas takvu glupost ocigledno ne kapiras neke stvari sto se i vidi iz tvog nacina pisanja..

 

Nazalost imas taj trip da sa svakim postom mislisdasi nekog zajebao :)

Syrant

A ti kao ne znas na koje ja gazde mislim.

Pa tek sam sad izvalio koliko ste bre vi glupi :)Mislim na gazde kao sto je bio vas copavi zagorac i ostale komunisticke glavonje koje su zivele lepo od narodne muke i od narodnih para.Nisam sigurno mislio da taj vid gazde o kome ti pises :)

 

Dakle to dasi glup smo apsolvirali.:)

 

Da srpski NS postoji i to odma tebe stavlja u ulogu neuke stoke posto to ne znas.

 

Videces 24 mart-a koliko smo jaci od vas :meshuggah:

 

U čemu ste jači?

Dovoljna su i dva murkana pa da vas sve razjebu ko govna, koliko ste jaki.

Zagorac beše možda ćopav, al imao je oba muda, a i više nego onaj vaš sa jednim, koji je u trenucima očaja grizao tepih, i kome je deda bio jevrejin.

 

NS postoji, znam. Baš ove godine idem u Novi Sad na exit...

 

Što se tiče 24.marta, idite, skupljajte se, jebite se...zabole me kurac...Ja jedino znam da se komunizam ne eksponira koliko nasilnički i upadljivo to radi nacional-socijalistički šljam, kojem su usta puna nekog patriotizma i lažnog morala, sve sami govornici, a ni jedan praktičar.

 

Drugo, Primavel je upravu totalno...dečko za razliku od vas ima mozak u glavi, a ne spolovilo.

Bolji biti ANTIFA, nego FA, pa da ga fafate celog života bagro pozerska.

:pivopije:

t-majica-tito-crvena.jpg

 

 

Korčagin - Moj Izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Sta da ti kazem mi imamo planove za buducnost jer postojimo i povezani smo sa nasim priljateljima sirom sveta.

 

Meni Adolf Hitler nije vodja.On je bio vodja nemackog naroda pre mnogo godina i ja danas sa njime nemam nikakve veze.

Odajem mu priznanje na tome sto je dao ime jednoj tako prostoj a tako efikasnoj stvari i sto je prvi tu stvar primenio na jednoj drzavi i za vrlo kratko vreme od nje napravio svetsku silu koja je bila na korak da osvoji ceo svet.

A to je mnogo vise od onoga sto je uradio vas Tito koji nas je unazadio za 100 godina.

 

 

 

 

Za razliku od vas mi se ne jebemo medjusobno.

Upadljivo?ne mislis valjda da su temelj NS ideje u Srbiji skinheads-i?Mnogo si naivan...:D

 

 

Mi nismo fasisti to je potpuno drugacija ideologija od nase.

Mada ti verovatno ne znas ni sta je fasizam.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za izrazavanje na forumima me boli ona stvar.Zao mi je sto vi komunisti nemate privatan zivot pa su vam vazne tako nebitne stvari poput pravopisa na internet forumu..

 

Ja ne mrzim nikoga jer je moja ideologija za razliku od tvoje ideologija ljubavi.

 

Lepo je rekao Dragos Kalajic

 

Prirodno okruzenje komunista su fabrike..Tako i jeste.

 

Koliko ja vidim ti si latentni komunista... ideologija ljubavi, mrzish kapitalizam (iako to nazivash komunizmom... Da, paranoidna budalo, nas boli dupe za tvoj pravopis. Da, paranoidna budalo, nikoga ne zanima tvoj nachin pisanja po forumu, vec sadrzaj pisanja. Da, paranoidna budalo, molba za poznavanjem opshte kulture se na to odnosila! ).

 

Pa u pravu si. Komunisti nikada nisu bezali od rada, niti ce. Rad usavrshava i pokrece choveka.

 

Pa cim ti mozes da budes komunista i da velicas takvu glupost ocigledno ne kapiras neke stvari sto se i vidi iz tvog nacina pisanja..

Shta ne kapiram? Nejasan si mi...

 

Nazalost imas taj trip da sa svakim postom mislisdasi nekog zajebao :)

Ma ok, kapiramo... projekcija. Jasno. :pivopije:

 

@ strahinja

 

... i taj dechji princip odbrambenog sistema smejanjem...

 

I josh jedno OK... jachajte, besnite, teorija zavere najbolje, mada ipak povrshinski, reshava problem ljudi zvani nesigurnost.

Sa Chedom i Kalajicem u belu Evropu!!!

 

Pozdravljam vas... Uchite i budite pametni.

 

Knjige, knjige... a ne zvona i praporce !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Sta da ti kazem mi imamo planove za buducnost jer postojimo i povezani smo sa nasim priljateljima sirom sveta.

 

Meni Adolf Hitler nije vodja.On je bio vodja nemackog naroda pre mnogo godina i ja danas sa njime nemam nikakve veze.

Odajem mu priznanje na tome sto je dao ime jednoj tako prostoj a tako efikasnoj stvari i sto je prvi tu stvar primenio na jednoj drzavi i za vrlo kratko vreme od nje napravio svetsku silu koja je bila na korak da osvoji ceo svet.

A to je mnogo vise od onoga sto je uradio vas Tito koji nas je unazadio za 100 godina.

Za razliku od vas mi se ne jebemo medjusobno.

Upadljivo?ne mislis valjda da su temelj NS ideje u Srbiji skinheads-i?Mnogo si naivan...:D

Mi nismo fasisti to je potpuno drugacija ideologija od nase.

Mada ti verovatno ne znas ni sta je fasizam.

 

 

Pa ako je po tebi Hitler stvorio nacional socijalizam, tu prostu i efikasnu stvar, e onda ti svaka čast.

Temelj nS, skinsi? Da zaista...ne bi im dao ni pertle da vezuju a ne da ih imenujem liderima ns-a u srbiji...

A što se tiče fašizma...prvo ti lepo nauči šta je to, taj Nacional Socijalizam pa onda meni trtomudi o fašizmu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Again @ Opium...

 

Svima je drago da chuju da i nacoshi ne znaju za granice...

 

I jedno konkretno i jednostavno pitanje za tebe... Shta ti mislish zashto je "Hitlerova NS borba" bila tako prosta i efikasna? I josh za kratko vreme ...

 

Nemoj se uvrediti shto ne bih s tobom detaljno o istoriji i kulturi... :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Again @ Opium...

 

Svima je drago da chuju da i nacoshi ne znaju za granice...

 

I jedno konkretno i jednostavno pitanje za tebe... Shta ti mislish zashto je "Hitlerova NS borba" bila tako prosta i efikasna? I josh za kratko vreme ...

 

Nemoj se uvrediti shto ne bih s tobom detaljno o istoriji i kulturi... :blush:

 

 

''En-a-dva-es...''...DEFINITIVNO NAJKONTROVEZNIJA OSOBA NA OVOJ TEMI :):):):)

 

Ništa ne razumem, ali u svakom slučaju...dobro si mu rekla... :rockdevil:

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Ali nisu mi jasni oni ljudi koji nose majice sssr-a,sfrj,tito...zar toliko mozga nemaju?

 

 

...:confused:...

 

A oni što nose majice sa Kasandrom i Dzejsonom Pristlijem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva izjava, oooo, kakva izjava...ne, sfrj je bila hrvatska, ne JEVREJSKA, tvorevina namenjena da unisti nebeski srBski narod...

 

ooooh pleeease...

 

nisam jugonostalgicar niti titoista, sta vise ne gotivim tileta, ali covece ovakva izjava je do te mere propagandna i naucno neosnovana da se granici sa cistom i zdravom zajebancijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i sad kakve veze ima sa skrewdriver-om sfrj? :) :) :) Neko je zeljan istorijsko-politichko-kulturnog teoretisanja... :(:huh:

 

A stvarno... posle ponoci je nikad bolji program na radiju b92. Toliko dobre muzike... evo i sad. Prebacite crticu na 92.5 ...

 

P.S. Ja sam zaista ozbiljna.

Edited by en-a-dva-es-o-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke ideje su toliko lose da se same pokazuju kao lose sale cim se pokusaju primeniti u stvarnosti.Lenjin je navodno pokusao da sprovede marksisticki princip ``od svakoga, prema njegovim mogucnostima; za svakoga prema njegovim potrebama``, kada je on preuzeo Rusiju od svog saplemenika Kerenskog.Ovaj marksisticki princip u Rusiji je trajao citavih sedam dana.Kada je video da marksisticka ideologija upropastava neke od najvecih fabrika Rusije, Lenjin je objavio:``Onaj ko ne radi , nece ni da jede``.Ovo je naravno sasvim suprotno marksizmu , ali je Lenjin sa tipicnom prepotentnoscu , svoju doktrinu prozvao ``marksizam-lenjinizam``.Anarhija je jos jedna glupa , vrlo losa ideja.Tuzna istina je da lose ideje nikad ne umiru.Uvek je tu nova generacija glupana koji se odusevljavaju time.Cilj anarhije je da eliminise sve oblike organizacije izvan pojedinca:eliminisati sve drustvene institucije.Logican cilj anarhije je eliminacija samog drustva.Ovo je pravi cilj marksizma, u kome je komunizam opisan kao rezultat ``izumiranja drzave``, ``vracanjem ka idealnom stanju anarhije``, bas kao sto je proklamovao onaj ludak Zan Zak Ruso.Neki moderni slobodnjaci privuceni anarhizmom , kao moljci plamenom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuzna istina je da lose ideje nikad ne umiru.Uvek je tu nova generacija glupana koji se odusevljavaju time.

 

veoma jebeno tacno. verovatno jedina pametna stvar koju si rekao ove nedelje.

 

 

Cilj anarhije je da eliminise sve oblike organizacije izvan pojedinca:eliminisati sve drustvene institucije.Logican cilj anarhije je eliminacija samog drustva.Ovo je pravi cilj marksizma, u kome je komunizam opisan kao rezultat ``izumiranja drzave``, ``vracanjem ka idealnom stanju anarhije``, bas kao sto je proklamovao onaj ludak Zan Zak Ruso.Neki moderni slobodnjaci privuceni anarhizmom , kao moljci plamenom...

 

cilj anarhije su nehijerarhijske i neautoritarne organizacije, a ne odumiranje organizacija, ne zamenjuj teze. a ti druze ako volis da ti neko naredjuje, ti samo navali...ili imas onaj krasni malogradjanski pristup problemu - ja cu biti taj koji naredjuje?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocito je da nisi mogao da razumes ili nisi zeleo da razumes tekst.U svakom slucaju, to je realnost-da komunizam, i uz to sve sto ide polako odumire, a i vi sa njima.I bolje tako...Bolje Vi sami da izumrete, nego da Vas mi...I ovako gde god ste probali sa anarhizmom nesto da uradite-propali ste, jedino gde se jos drzite su Severna Koreja, Kuba, i mozda jos neka zemlja treceg sveta.Prema tome vase vreme revolucionista, raznih Ce Gevara i ostalih bandita je zavrseno, jer sada i oni koju su do jucer bili komunisti se stide da to kazu.

Zar azliku od Vase ideologije, izumirujuce, rasni nacionalizam se tek budi i siri, svakog dana je sve vise pristalica sirom NASE BELE EVROPE, tako da kad citam ove Vase postove malo Vas i zalim, jer vise i sami ne znate sta cete. Ovo Vam je izgleda jedino mesto gde mozete reci da ste komunjare-anarhisti, jer Vas niko licno ne zna, inace u javnosti to i nesmete reci, jer ce vam se svi smejati.

Jadni ste, toliko da niste zasluzili da zivite...mozda ste jedino dobri za neke poslove, koji su nedostojni ljudi, ali Vi i niste ljudi-Vi ste sljam, bagra, stoka, koja se zalaze za ideologiju u kojoj ne bi radili, nego ziveli od tudjeg rada, gde bi ziveli kao paraziti, mada Vi to i jeste vec sad.Verovatno su Vas to naucili mame i tate, koji su bili na raznim direktorskim funkcijama, u vreme one titoisticke Jugoslavije, i koji su tada ziveli na racun srbskog naroda, koga su maksimalno izrabljivali...To su sada preneli Vama, i zato serete ovde, kad ste nekad nesto u zivotu uradili, ne bih se cudio da zivite od plate koju donese tata u porodici, ili zivite jos od onih para koje su pokradene od srbskog naroda, a koje su zavrsile u nekoj komunistickoj porodici tj. slamarici.Samo, prevarili ste se ako mislite da mozete kao Vasi da radite.Sa tim je zavrseno, vi ste pukli, i to je realnost.Jedino Vam preostaje da sami stavite pistolj na slepoocnicu i lepo zavrsite.

14/88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocito je da nisi mogao da razumes ili nisi zeleo da razumes tekst.U svakom slucaju, to je realnost-da komunizam, i uz to sve sto ide polako odumire, a i vi sa njima.I bolje tako...Bolje Vi sami da izumrete, nego da Vas mi...I ovako gde god ste probali sa anarhizmom nesto da uradite-propali ste, jedino gde se jos drzite su Severna Koreja, Kuba, i mozda jos neka zemlja treceg sveta.Prema tome vase vreme revolucionista, raznih Ce Gevara i ostalih bandita je zavrseno, jer sada i oni koju su do jucer bili komunisti se stide da to kazu.

Zar azliku od Vase ideologije, izumirujuce, rasni nacionalizam se tek budi i siri, svakog dana je sve vise pristalica sirom NASE BELE EVROPE, tako da kad citam ove Vase postove malo Vas i zalim, jer vise i sami ne znate sta cete. Ovo Vam je izgleda jedino mesto gde mozete reci da ste komunjare-anarhisti, jer Vas niko licno ne zna, inace u javnosti to i nesmete reci, jer ce vam se svi smejati.

Jadni ste, toliko da niste zasluzili da zivite...mozda ste jedino dobri za neke poslove, koji su nedostojni ljudi, ali Vi i niste ljudi-Vi ste sljam, bagra, stoka, koja se zalaze za ideologiju u kojoj ne bi radili, nego ziveli od tudjeg rada, gde bi ziveli kao paraziti, mada Vi to i jeste vec sad.Verovatno su Vas to naucili mame i tate, koji su bili na raznim direktorskim funkcijama, u vreme one titoisticke Jugoslavije, i koji su tada ziveli na racun srbskog naroda, koga su maksimalno izrabljivali...To su sada preneli Vama, i zato serete ovde, kad ste nekad nesto u zivotu uradili, ne bih se cudio da zivite od plate koju donese tata u porodici, ili zivite jos od onih para koje su pokradene od srbskog naroda, a koje su zavrsile u nekoj komunistickoj porodici tj. slamarici.Samo, prevarili ste se ako mislite da mozete kao Vasi da radite.Sa tim je zavrseno, vi ste pukli, i to je realnost.Jedino Vam preostaje da sami stavite pistolj na slepoocnicu i lepo zavrsite.

14/88

 

 

aaaa skupljaces ti svoje zube po ulici pizdurino rasisticka spomenes li jos jednom belu evropu mamu li ti jebem bezobraznu!

lepo kazu drugovi chesi, ne moze se sa vama razgovarati.

over and out.

 

 

 

do sledeceg spamovanja po ovakvom djubretu od tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocito je da te zabolela istina.Sta ces...Ne zelim da se spustam na tvoj nivo, ocito da sam mnogo superiorniji od tebe, zato ne zelim da psujem.Ne ide to tako psovkama, nego argumentima, ali izgleda da te bas pogodio predhodni tekst.

A sto se prolivanja krvi tice...hmmm...da, dobro mi ja poznat Vas metod i cuveni goli otok, namerno pisem malim slovima...Moguce je da su Vas tim metodama sa tog cuvenog ``otoka`` , naucili Vasi dedovi, kako treba postupati sa neprijateljem.

A da, zaboravio sam, nisam navikao da mi prete-nije fer, vec sam to iskusio, ali tada niste bili Vi, nego odredjene teroristicke organizacije, prema tome, malo sam nezgodan kad prete... :violent::violent::violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da vrlo me je zabolela istina da na ovoj usranoj planeti jos uvek postoje ljudi koji bi mi iz zivota oduzeli neke od najbitnijih ljudi samo zato sto nisu 'beli'. a te malogradjanstine oko psovki slobodno prodaj svom caletu.

 

smradovi se obicno uguse u sopstvenom smradu.

 

sudila je vama fasistickim i nacistickim gnjidama istorija, ali avaj izgleda da ce posao morati da se dovrsi na individualnom nivou.

znas, jedina istorijska razlika u ovom smislu izmedju tvoje i moje ideologije je sto se tvoja zapravo u praksi pokazala u punom svetlu, dok je ova 'moja' vec decenijama sakacena unutrasnjim sranjima i kolaboracionistickim, fasistickim i kapitalistickim akcijama...

 

 

ali samo gledaj, oni 'majmuni' iz juzne amerike su po svemu sudeci dosta lenji i ne radi im se uopste. a u neko dogledno vreme dok oni budu pravili feste u cast ukidanja drzave venecuele i dok se budu cascavali vinom sa bivsim predsednistvom, ti ces se leciti od nekakvih psihickih bolestina u padinjaku i nece ti biti jasno kako ceo zivot moze da bude toliko jebeno surov prema nekome. a da, imaces i vestacku vilicu za slucaj da se osilis pa slucajno pokazes muda i okacis svoju sliku negde.

 

 

PS: sev. korea nije komunisticka drzava, kao sto to nisu bile ni kina ni rusija.

 

 

 

uzdravlje, umetnici mozdanih impulsa...

 

 

smrt drzavi i kapitalizmu!

smrt fasizmu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primeval_JAH_Guardian, nemoj da se ljutis odma'. :(

Ajde Ljiljo, utesi covjeka.

 

@Syrant - ako ikad budem u prilici, castim te pivom.

 

Mozes mu se zahvaliti i na druge nacine...Vi pankerchici se specijalizovani za tu vrstu zahvalnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Primeval_JAH_Guardian, nemoj da se ljutis odma'. :(

Ajde Ljiljo, utesi covjeka.

Mozes mu se zahvaliti i na druge nacine...Vi pankerchici se specijalizovani za tu vrstu zahvalnice.

 

Skins, ja nisam panker nit' sam ikad, bio...To što volem s vremena na vreme da čujem stare Misfitse ili Dead Kennedyse je druga stvar.

Ti si koliko vodim najveća pankerčina ovde koliko vidim, ako uopšte i znaš šta znači punker :P

Al' u suštini, jedva čekam da vas vidim za te vaše ''martovske ide'', da se pokažete sa tim vašim fa-fanjem. :):)

 

Komunizam se oduvek zalagao na radu i jednakosti međ' staležima, što nije slučaj sa jebenim nac-socom koji jednu rasu i klasu stavlja iznad druge.

Drugo, evo vam jebenih radikala, glasajte za njih, pa ako ikad govnari pobede, uživajte u desanka šakić naciji, i povratku u '93, gde ćete u redovima od 5 ujutru čekati za litar ulja i mleka, pa ko dočeka biće sit par sati. A posle se spremite za mobilizaciju u testerisanje u prkno po Kosovu, Iraku i raznim drugim pizdarijama.

 

Dovoljno mi je bilo gledati one patologe koji su upali na tribinu u Novom Sadu, nac-socovi, koji su potom na suđenjima zvali mame i tate, oči pune suza, knedle u grlu...Sve neki fireri i fonovi, dok im za guzicu ne pripuca batina...a onda su se svi šalili, mangupi ih naterali...Principijalna momčad nema šta.

 

Ćelavi bez ruku za kosu se vuku :):):):)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva izjava, oooo, kakva izjava...ne, sfrj je bila hrvatska, ne JEVREJSKA, tvorevina namenjena da unisti nebeski srBski narod...

 

ooooh pleeease...

 

nisam jugonostalgicar niti titoista, sta vise ne gotivim tileta, ali covece ovakva izjava je do te mere propagandna i naucno neosnovana da se granici sa cistom i zdravom zajebancijom...

srpsaka nije sigurno...a obzirom da je Ćopa bio hrvat...ko će ga znati!

 

aaaa skupljaces ti svoje zube po ulici pizdurino rasisticka spomenes li jos jednom belu evropu mamu li ti jebem bezobraznu!

lepo kazu drugovi chesi, ne moze se sa vama razgovarati.

over and out.

do sledeceg spamovanja po ovakvom djubretu od tema.

brate zar je tebi toliko dosadno da ne znaš šta da radiš već dolaziš ovde da bi se svađao??

 

Drugo, evo vam jebenih radikala

kakvi bre radikali,to su obični klovnovi! A '93 je stvorio režim koji se kleo u Tita i komunizam! Čulo se tih dana u klupama skupštinskim : ''Slobodane,Slobodane ti si komunista,volimo te,volimo te ko Isusa Hrista! '' Jeb'o vas komunizam vaš

Edited by B.A.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
srpsaka nije sigurno...a obzirom da je Ćopa bio hrvat...ko će ga znati!

brate zar je tebi toliko dosadno da ne znaš šta da radiš već dolaziš ovde da bi se svađao??

kakvi bre radikali,to su obični klovnovi! A '93 je stvorio režim koji se kleo u Tita i komunizam! Čulo se tih dana u klupama skupštinskim : ''Slobodane,Slobodane ti si komunista,volimo te,volimo te ko Isusa Hrista! '' Jeb'o vas komunizam vaš

 

Ma, ti s' puk'o...

Mislio sam da si elokventniji, produhovljeniji momak... :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...