Jump to content

Recommended Posts

Tema je bend Skrewdriver, interesantno kako ovi pacenici stalno moraju leciti svoje komplekse i skretati sa teme, valjda nemaju nista da rade u zivotu niti ih iko primecuje pa eto pokusavaju da budu primeceni...a net im je jedini nacin...bas tuzno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo, Karadzic spasio srba od genocida, da ti i devojčica ''Demonical'' znate dovoljno srpsku istoriju, ona ne bi pitala ni za Karadzica ni za Mladica, niti smatrala da je dovoljno to što si rekao za genocid. ...

 

 

Sve sto sam rekla za Karadzica i Mladica rekla sam sa odredjenom dozom ironije...Posto ti je desna strana mozga ozbiljno ostecena pa ne pravis razliku izmedju obicnih izjava i onih obojenih ironijom...Molim te da mi vise ne trpas u usta nesto sto nisam rekla...Isto tako smatram da ako hocete da se raspravljate o politici da zaobidjete ovu temu...mislim da je vec dovoljno iskvarena kojekakvim idiotskim izjavama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svim skinjarama i onima sa sličnim psihopatološkim devijacijama srećan dan mladosti :pivopije:

All you need is love :red:

Btw., a šta ovaj (ku)RAC bend ima zanimljivo sem nakaradne ideološke žvake? Muziku možda? :)

Edited by SAMSA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je bend Skrewdriver, interesantno kako ovi pacenici stalno moraju leciti svoje komplekse i skretati sa teme, valjda nemaju nista da rade u zivotu niti ih iko primecuje pa eto pokusavaju da budu primeceni...a net im je jedini nacin...bas tuzno...

 

Shta si to upravo rekao o sebi... :):):)  Ne lechi komplekse, ne skreci sa teme. Prichaj o Skrudrajveru. Ne pokushavaj da budesh primecen na taj nachin. Prestani da lelemudish nad shtampanim majicama i tastaturom.

Opet, zashto ne prichash o Skrudrajveru?

 

Shvati vec jednom druze... da sam ja judeo-masonski ustasha, koji se zalaze za prava narkomana, kurvi, pedera i free kosova. Ja mogu sve. Ali zato, ti ne mozesh, ti morash biti primer... Drzi se, Nazzio.

Edited by en-a-dva-es-o-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže, bolji su od ovog smrdljivog glavonje sa tvog avatara

Lepo pajki, white pride :ph34r:

 

Цигојнер, цигојнер!!!

 

Ајде иди тамо у Суботицу да са оним излапелим вампирима славиш Титин рођендан. И ниси за боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tek sad vidim da ti nisi moj post praktično ni čitao, osim što si se vezao za jednu ili dve rečenicu istrgnute iz konteksta i na tome razvio filozofiju da ja nemam pojma. Kao što se govori iz mojeg posta, ja sam govorio o vremenu devedesetih i likovima poput Karadžića i Mladića, a ne o NS pokretu, koji za mene ima značaj, ko što za tebe ima značaj da li je Ivo Milazzo bio u Beogradu, ili šta je bilo na mestu gde je sada ''palata albanija''. Istina, priznajem da nemam pojma o NS pokretu,ali samo zato što me ne interesuje, ali nemoj da mi ubacujes u redove stvari koje nisam ni pominjao. Nisam čitao ta brda magazina i knjiga o NS, kao što ni ti nisi čitao istorijske knjige koje sam ja čitao, i čije bi se nabrajanje proteglo na sledećih pet stranica. Očigledno je da se ne razumemo, i ovom prilikom predlažem stop sa ovim, jer i previše je tema otišla u kurac, a ja oko petparačkih preklapanja nemam nameru da se raspravljam.

Dogovoreno?

 

Стварно нема потребе да глумиш неку мудрицу која је у фазону "брате, мене нико не разуме"! Јер, Боже мој, ти си прочитао гомилу књига, и одгледао све могуће документарце на тему деведесетих, Младића, Караџића и свега осталог, а ето сад не можеш да се расправљаш ту са неким ликом на форуму, јер тебе заправо нико не чита, а и она не може да схвати твоје високопарно писаније! Ма иди! Стварно би могао да се спустиш са тих невероватних висина, па да ако хоћеш о нечему да причаш, причаш као човек или ПРОДУЖИ ДАЉЕ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цигојнер, цигојнер!!!

 

Ајде иди тамо у Суботицу да са оним излапелим вампирима славиш Титин рођендан. И ниси за боље.

Come down Nazi boy :rolleyes:

Ja hteo da mladim patriotskim snagama čestitam praznik mladosti, a vi tako :no:

 

Nego, što ovi vaši (ku)RAC bendovi ne prave neku svirku, cenim da bi u prijatnoj atmosferi napunili SKC? :da::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Come down Nazi boy :rolleyes:

Ja hteo da mladim patriotskim snagama čestitam praznik mladosti, a vi tako :no:

 

Nego, što ovi vaši (ku)RAC bendovi ne prave neku svirku, cenim da bi u prijatnoj atmosferi napunili SKC? :da::)

 

Па не би било лошије него што је било за Експлојтед - сигурно. А и за Оиполои чујем да је било до јаја. "Револуционаре" отерала патрола обичних керова :mhihi:

 

А шта као, да ниси мислио да дођеш на свирку? Па зајебао си се, код нас се не игра козарачко коло. За тако нешто мораш у Суботицу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па не би било лошије него што је било за Експлојтед - сигурно. А и за Оиполои чујем да је било до јаја. "Револуционаре" отерала патрола обичних керова :mhihi:

 

А шта као, да ниси мислио да дођеш на свирку? Па зајебао си се, код нас се не игра козарачко коло. За тако нешто мораш у Суботицу.

Druže SrBine, don't mix frogs and grandmothers :) Nisu krivi ljudi od kojih većina veze nije imala ni sa kakvom ideologijom što su došli da gledaju Exploited, pukli keš, a neka budala uništila svirku. A to da ste u ljubavi sa Koštunicom i njegovom milicijom nije nikakva novost, uostalom Goranče vam je svima dao direktivu :mhihi:

 

Stara Jugoslavija, ma koliko bila komična sa sve diktatorom i crvenom buržoazijom, barem nije bila rezervat u koji su nas zatvorili pileći,a krvožedni SAO mozgovi

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja da ne mozes bez mene i da me stalno pratis...mozda na kraju i popustim pa ti pruzim to zadovoljstvo...vidis kako sam dobar :D

 

Oi va'avoi li... ha'omnam'? Ad me'ah ve'esrim shanah! Todah veShalom...  :rockdevil:   Reci, kako dobar jezik... :)

 

 

p.s. Rachmana Litzlon! :rolleyes:

Edited by en-a-dva-es-o-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam pustio Back with the bang...jedna od najboljih njihovih pesama...

Kao sto naslov kaze, simbolizuje povratak benda posle pauze...i tada krece novo razdoblje za bend...i krece novi pravac...Rock against communism ili R.A.C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže SrBine, don't mix frogs and grandmothers :) Nisu krivi ljudi od kojih većina veze nije imala ni sa kakvom ideologijom što su došli da gledaju Exploited, pukli keš, a neka budala uništila svirku. A to da ste u ljubavi sa Koštunicom i njegovom milicijom nije nikakva novost, uostalom Goranče vam je svima dao direktivu :mhihi:

 

Е цигане, цигане, ево расплакаћеш ме (мада то неће бити сузе од сузавца са Експојтеда) :mhihi:

 

Ма да, као си провалио заверу! Горан је звао Коштуницу да пошаље патролу да растера половњаке, јер су му урлали под прозором, и онда му се Воја реванширао, а два кера растерала црвене револуционаре. Ајде црвенкапице бежи, сад ће доћи велики зли наци ВУК :) :) :)

 

 

Stara Jugoslavija, ma koliko bila komična sa sve diktatorom i crvenom buržoazijom, barem nije bila rezervat u koji su nas zatvorili pileći,a krvožedni SAO mozgovi

 

Аха, јел те то комесар научио на партијском састанку :) :):) Е црвени, црвени, како сте ви један смешан свет...

 

Oi va'avoi li... ha'omnam'? Ad me'ah ve'esrim shanah! Todah veShalom...  :rockdevil:   Reci, kako dobar jezik... :)

 

 

p.s. Rachmana Litzlon! :rolleyes:

 

:) :) Аааааааа па ти си већи паћеник од оног црвеног цигана. Цитираш којештарије на језику који 100% не разумеш и који вероватно нико овде не разуме још се ложиш, као до јаја је :) :) :) Па ти си за медаљу! Да ми је знати шта ти је било на памети да то напишеш?

 

Још увек глава боли - ево дете андоли.

 

Ајде, попи лекић, па на пајкење, биће ти сутра боље (ако Бог да).

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) :) Daj, nemoj TI da se lozish... :)

 

Да ми је знати шта ти је било на памети да то напишеш?

 

Ko shvata, shvata...(a pritom ne mislim na prevod retardiranih fraza sa hebrejskog hahaha... ) pa josh povezi sa ovim gornjim smehom :) :) :)

Nishta komplikovano, samo treba malo smisla za humor... (shteta pa se i tu razlikujemo :( )

Bolje uneti malo vedrine, malo pobeci od ruzne glave celavog, zadriglog IJana...

 

A da znash da me boli glava...

Edited by en-a-dva-es-o-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) :) Daj, nemoj TI da se lozish... :)

 

Ko shvata, shvata...(a pritom ne mislim na prevod retardiranih fraza sa hebrejskog hahaha... ) pa josh povezi sa ovim gornjim smehom :) :) :)

Nishta komplikovano, samo treba malo smisla za humor... (shteta pa se i tu razlikujemo :( )

Bolje uneti malo vedrine, malo pobeci od ruzne glave celavog, zadriglog IJana...

 

Цццц, еј, ајде сконтај се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vlajko/Vladimir/Vlaja

 

Shiri dalje... :wub:

 

Еј, попи пивце смири живце!

Још си млада, живот је пред тобом, немој толико да се шириш, има да пукнеш ко жаба.

Edited by Svarog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto po komentarima određenih individua vidim da sam ja željan skretanja pažnje na sebe, evo da im ne osporim procenu izrečenog:

 

Znate li koja je razlika između psećeg i NS-ovskog govneta?

-Pseće govno, kad se sasuši postane belo,

a govno NS-ovca, kad se osuši, još je crnje nego što je bilo.

 

@Demonical

Nikom ja ništa ne guram usta. I previše lepo sam vaspitan za takve obscenosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto po komentarima određenih individua vidim da sam ja željan skretanja pažnje na sebe, evo da im ne osporim procenu izrečenog:

 

Znate li koja je razlika između psećeg i NS-ovskog govneta?

-Pseće govno, kad se sasuši postane belo,

a govno NS-ovca, kad se osuši, još je crnje nego što je bilo.

 

Ајде признај колико ти је дуго требало да смислиш овај "виц".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...