Jump to content

Recommended Posts

Skrewdriver 77' - 93' PAL DVD - tako se zove :)

Ali skoro da nema seedera :(((

 

Па јесте логично. Чекај јел то оно где су снимци са концерата помешани са Иановим интервјуима? Гледао сам то чудо. Има са почетка каријере кад је као панкер, све у кожњаку са нитнама,а после Грини показује како је остао без зуба у тучи са тедијима... Фина ствар.

 

 

 

Ja imam koncert u Dojclandu..jebem li ga koja je godina u pitanju. Snimak je slabiji.

 

Аха имам и ја тај концерт, али је снимак стварно лош. То је чини ми се из 93. Једини већ крш је снимак са првог Ер Еј Си фестивала. Једна камера и скоро се ништа не види.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па јесте логично. Чекај јел то оно где су снимци са концерата помешани са Иановим интервјуима? Гледао сам то чудо. Има са почетка каријере кад је као панкер, све у кожњаку са нитнама,а после Грини показује како је остао без зуба у тучи са тедијима... Фина ствар.

 

Nemam pojma, zasita, josh mi nije skinuo, a ako imash, daj rezhi da ne smara ovaj torrent jer ima neshto jadno seedera, skoro nema :(

 

 

 

Аха имам и ја тај концерт, али је снимак стварно лош. То је чини ми се из 93. Једини већ крш је снимак са првог Ер Еј Си фестивала. Једна камера и скоро се ништа не види.

 

Daj i to! xD

Edited by I Am As Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па јесте логично. Чекај јел то оно где су снимци са концерата помешани са Иановим интервјуима? Гледао сам то чудо. Има са почетка каријере кад је као панкер, све у кожњаку са нитнама,а после Грини показује како је остао без зуба у тучи са тедијима... Фина ствар.

 

Nemam pojma, zasita, josh mi nije skinuo, a ako imash, daj rezhi da ne smara ovaj torrent jer ima neshto jadno seedera, skoro nema :(

 

 

 

Аха имам и ја тај концерт, али је снимак стварно лош. То је чини ми се из 93. Једини већ крш је снимак са првог Ер Еј Си фестивала. Једна камера и скоро се ништа не види.

 

Daj i to! xD

 

Могу од недеље да ти срежем овај концерт у Швабији, а овај ДВД не могу, јер немам свој, само сам га гледао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могу од недеље да ти срежем овај концерт у Швабији, а овај ДВД не могу, јер немам свој, само сам га гледао.

 

Mozhe! Thanx za to! :pivopije: :pivopije:

Samo mi reci odakle si, kako bi mi to prosledio i kako da ti se oduzhim.

 

 

 

Evo neshto shto sam nashao na netu o njima:

 

Formed in 1977 as a UK underground Skinhead band. The music press didn't like their Skinhead appearance, so promotion became almost impossible. They broke up in 1979.

Ian Stuart re-formed the band in 1982, but now with a clear right-wing attitude, and changing 'nameless' Skins as band members. Skrewdriver became the musical arm of the British National Front.

In 1993 Ian died in a car accident. Some believe he was murdered by the government.

Edited by I Am As Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ian Stuart re-formed the band in 1982

 

Back with a bang! Mislim da su ovom pesmom oznacili svoj povratak, cak i tekst o tome govori, ako se ne varam...Inace, to mi je jedna od njihovih najboljih pesama, odlican ritam...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Аман више - ПРОМЕНИТЕ ЧОВЕКУ ИМЕ У НАСЛОВУ ТЕМЕ!

Заслужио је да му се бар име напише како ваља.

Иначе, 15 је година како је уб...

Настрадао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bi red da neko od modova prepravi ime, stvarno...

 

Inace, Ian je sa svojom ekipom cesto upadao na koncerte komunjara i ostalog sljama, evo jednog snimka...

 

 

Snimak je losiji ali se ipak vidi...imao sam ovo na jednoj video kaseti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi znaju da su Screwdriver poceli kao neki punk-rock ili Oi! bend...Kasnije su osnovali RAC...

 

Poceli su sao punk bend, taj prvi album je meni odlican, ima stvarno pesama koje razbijaju, Antisocial, mislim da je i I don't like you sa tog prvog albuma...

Zatim se bend raspao...a onda su se vratili, nikad jaci i bolji...povratak je naglasavala pesma Back with a bang...i stvarno su se vratili zestoko :D

Ian je svirao punk u pocetku ali mu se nikako nije svidjalo sto je punk otisao u levo, jer je uvek bio nacionalista, pa je osnovao R.A.C.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolji pank bend je anti-otpad iz pule oni imaju pesmu moga zivota "jeo govna"

 

tekst je "citav moj zivot ja sam jeo govna,to je moj zivot i ja sam sretan"

 

Znaci, volis govna?

Dobro, svako ima svoje...

A volis vise tvrda ili proliv?

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesti govna je metafora.svako to zna vrlo dobro ali ti sada naravno moras da se pravis seljacina

 

A koji je pa tebi kurac? Dodjes na temu o Skrudrajveru da bi rekao da je neki deseti bend do jaja, iako isti sa pricom nema blage veze. I onda jos stavljas neke nebulozne tekstove, kao tekstove tvog zivota. Dakle, mozes li mi objasniti koji je tebi kurac u zivotu? Previse si slusao Garavi sokak pa ti se to tako odrazava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesti govna je metafora.svako to zna vrlo dobro ali ti sada naravno moras da se pravis seljacina

 

Jedes ti mnogo govna...a sad idi slusaj te svoje smrdljivce iz Pule...i jedi govna...i dalje...

Tema je Skrewdriwer...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...