Jump to content

Recommended Posts

Pa kad toliko postujete tudje misljenje i sve zasto onda tucete sve koji nisu koa vi?

Tucemo bijeli sljam i narkomane kao sto si ti. Tebe ne treba da interesuje sta mi radimo!!! A ako nas ne volis sta ces ti uopste na ovom forumu!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tucemo bijeli sljam i narkomane kao sto si ti. Tebe ne treba da interesuje sta mi radimo!!! A ako nas ne volis sta ces ti uopste na ovom forumu!?

Izvini zasto sam ja sljam i narkoman? A?

A sto se tice sta cu ja na ovom forumu bolje se priupitaj sta ces ti jer ti ovo nije nikakav sugavi nazy forum vec METAL forum. A na ovoj temi sam jer se borim protiv ljudi kao sto ste vi!

Sto se tice toga sta mene treba i ne treba da interesuje to znam bolje od tebe. Da ste normalni ljudi onda me i nebi zanimalo ali kad niste. Kako da me ne zanima zasto urnisete ljude naokolo jer su "gori" od vas. Zbog cega mislis da ste vi iznad svih i da vi znate sta je najbolje za sve? Svi ste mi toliko pametni i mudri i fini i sve da svi zajedno imate jedva zavrsenu srednju skolu. Isao sam u gimnaziju i za te 4 godine video sam samo jednog nazy-stu da je isao u nju i jos gomilu "narkomana i sljama" kako ih vi nazivate. Sada idem na fax i jedine skinse koje sam uspeo da vidim na njemu su bili oni pravi skinsi (antinazy), a nazy-ste jos nisam video. Vi pricate o nekom sljamu i sl. Pa pogledaj koliko puta panduri privode vas a koliko neke druge. Za sve ove godine sam samo tri puta zaustavljen na ulici da bi me legitimisali (dva puta pred izbore 2000. i jednom prosle godine na stanici u bgd-u posle svirke DK dok sam cekao bus) i posle toga uz "hvala" i "dovodjenja" sam se rastajao od pandura. A kako se vi rastajete? Obicno tako sto vas puste iz stanice jer ste prethodno privedeni.

I vi se nekome usudjujete da kazete da je sljam i sl. pa vi ste sljam! Za sve krivite druge i za sve su vam krivi Romi, Jevreji i PUNKeri. Oni su vam krivi sto ste izbacivani iz skole, oni su vam krivi jer nista niste uspeli da uradite u zivotu. Umesto da sednes i sam da se zapitas zasto nista nisi uradio i da vidis da si ti sam kriv za to onda ti oni nebi bili krivi. Da imate daleko vise obrazovanja nego sto ga imate videli bi ste da ste za svaku glupost u svom zivotu najvise vi krivi i niko sem vas. Sta vam smeta sto je neko zut, zelen ili crn. Bas me briga za to. Mrzite ljude zbog nekih stvari na sta oni nisu nikako mogli da uticu. Bas me zanima da li bi se ubio da si se rodio kao crnac ili kao kinez ili rom ili jevrej? A je li bi i onda mislio isto? Ajde objasni mi zasto su ti ljudi "nizi" od vas? Ili bolje mi objasni zasto smo svi mi koji ne milsimo kao vi svi sljam, narkomani i sl.? Ajde?

Zasto vam je bio kriv onaj mali ciga od 12 godina sto ste ga ubili '98.?

Tu ste se nesto zalozili protiv legalizacije marihuane jer unistava mladez. Jeste unistava je, ali vas nisam nesto video da se borite protiv alkoholizma i protiv pusenja. Isti taj alkohol unistava ljude samo sproije i daleko gore od narkotika ali protiv njega nesto ne dizete glas? Zasto? Zato sto ga i vi konzumirate i to nenormalno puno (da ne napisem ali sve sive celije ste utopili u njemu)! I zato sto vam odgovara zato se ne borite! Vi se borite samo protiv onoga sto vam smeta i sl. i to se borite na onaj najprljavi i najprimitivniji nacin! Ne umete nista pametno da kazete i onda idete pesnicama i motkama na druge i to naravo radite kad ste u vecini i kad ocenite da imate sanse da ih namlatite a ukoliko ste u manjini i vidite da bi dobili lepe batine ako bilo sta pisnete onda se povucete u misije rupe i cutite. Tu izigravate neke "cistace sveta", tako da kazem, pa onda uzmite i ocistite nas od fundamentalnih muslimana i vas i uradicete pravu stvar i ovaj svet ce onda biti ociscen od sljama i svih neandertalaca koji bi mogli njime da setaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sieg heil arijevska braco

 

Sieg heil Hess...

 

meni je stvarno zao sto nisam mogao ranije da odgovorim...Tako nesto je zaista bilo neizvodljivo jer sam bio banovan,i ko zna da li bih i sada ovo pisao da nije bilo Miodraga..Zato mu se ovoga puta zahvaljujem!

 

Smucila mi se vasa demokratija...Svi ste vi tolerantni dok vas ne zaboli guzica..Onda postajete zlocinci..zasto ne odgovorite istom merom..Majku mu,ovo je forum,borba reci..pokusajte da ratujete recima,a ne glupim smicalicama...Najvece kukavice se sluze podlim spravama..

 

Iako nisam skinheads poslednjim postom gospodina demokrate Galoa sam se nasao uvredjenim..Ja sam NS,a ne skins,ali u velikoj meri podrzavam rad ovog pokreta..da krenemo...

 

Hess te je bez razloga napao..Mislim da je pogresio,ali ja necu da ulazim u to..To je njegov stav i ja sa tim necu da imam nikakve veze...

 

Ko si ti da odredjuejs ko ce biti na ovom forumu a ko ne?Da ga nisi svorio mozda,da ti ga cale nije ostavio u nasledstvu?Sugavi nazy???Stvar tvog misljenja..Ja mislim da je danasnji metal smrdljiv jer ga slusaju svakava govna slicna tebi..Izvini,ovo nikada ne bih rekao da nisi prvi poceo da vredjas..ja nisam hriscanin pa da na kamen odgovaram hlebom...Prvi si poceo!!!

 

Kazes da si protiv nas?A kako se to boris?Uvredama?

 

Ja licno smatram da sam bolji od nekog narkomana i ostalog sljama...zar ti ne mislis to za sebe?Nemoj mi samo reci da branis narkomaniju i ostale gadosti koje unistavaju covecanstvo..Ako ti je takav stav,onda nemamo o cemu da pricamo...Ja sam ponosan na NS jer tu necu naci nekog ko se drogira i ko moze da naudi sebi,svojoj rasi i svom narodu.Zasto su gori od "nas"?Zato sto smo mi svesni,sto razmisljamo za bolju buducnos nase rase i drzave,sto zelimo normalnu porodicu,normalne potomke..jel ima u tome nesto lose?

 

Govoris o skolskoj spremi?Jel to neko tvoje istrazivanje?Neka tvoja sprovedena anketa?Ja tvrdim da medju skinsima i NS ima puno obrazovanih ljhudi..Naravno, u svakom zitu imas kukolja...Ima tu puno nalozenih ljudi koji u svemu tome traze neku slavu..Ja sam protiv takvih!Veruj mi,voleo bih da takvi nikad ne kroce na tlo ove zemlje...

 

Kada bi mogao da biras..Ciju bi ideju izabrao?Da budes protiv narkomana ili da ih zastitis?Da li si se nekada pitao sta bi bilo da zivis sa tim zlom,da ti je recimo brat ili sestra narkoman i da to sranje odnese jos jedan zivot...Da li bi se tako poneo i napadao?Da li bi bio ovde da pljujes po nekome, i da vredjas?Nisam siguran da bi postupio tako..No, idemo dalje..Zivot tece i bez tebe..i bez mene...

 

Po tebi su pravi skinsi anti-nazi?Uh,neka ti je na cast..Tvoja stvar..tvoj izbor...

 

Tebi je bitno koga panduri privode?A da li si se nekad pitao zasto panduri ne privode one pracve..one koji su zaista zasluzili taj tretman?Pa, toliko je kriminala u ovoj zemlji,i oni su nasli da privode skinse..Wow, pravi podvig nase drzave i policije..Neka privode...Veruj mi, da sam mogao ja bih isto uradio prema onim kretenima iz DK...Pevac je najvece jevrejsko govno..Njegova zemlja je Izrael i neka ode tamo i peva svoje jadne i bedne pesmice..Ovo je nasa zemlja i mi cemo da pravimo dozvole ko ce da peva a ko me..I jos nesto..Nemoj da me obelezavas!!!Tebi svaka cast na tvom postenju..To tebi ide u prilog,a ne meni..Ja bih voleo da je vise takvih ljudi...

 

Vidi ovako..meni ne smeta sto je neko zutm,crn..meni smeta sto se taj neko mesa sa mojom rasom,sto mi truje krv...Neka zive,svako ima pravoi da zivi..Zna se koja je njihova zemlja..Hvala lepo,molim lepo..Neka odu tamo i zive kao svoj na svome..Ako uspeju,neka im je sa srecom..Ako ne uspeju,to znaci da nisu spremni da zive i bore se za opstanak.Ceo zivot predstavlja jedan opstanak...Najbitniji su prirodni zakoni..Jedi da ne budes pojeden!Ako nisi spreman da se boris ne treba da postojis!!!!

 

Mislis da se crnsi ne bore za sebe?zar treba da ti navodim gomilu primera jevrejske mrznje prema belcima?To i ptice na grani znaju...I nije mi jasno dokle cete da padate na te fore kako su belciti koji ugnjetavaju ostale narode..Zar vi stvarno mislite da su jevreji ti koji su celu istoriju proziveli u patnji???Ajd da se smejemo zajedno...Beli covek se sam izborio za svoj status..On od nikoga to nije ukrao..Za svoje mesto je prolio mnogo krvi..Gotovo svi genijalci su bili bele krvi..zar ti to nije dovoljno?Beli covek nikada nije bio parazit,vec je uspeo zahvaljujuci svojoj nadmocnosti da od nicega napravi nesto...Uostalom, mislim da si pametan momak i da to i sam uvidjas..Nemam ja sta tu da ti pricam i prepricavam...

 

Molio bih te da procitas svoj post..U njemu ces videti da iz svake recenice isplivava neistina i vredjanje..meni su modernatori rekli da se javim ako mme neko vredja i da ce na taj nacin problem biti resen..Ne, ja nisam pickica koja ce da kuka..Ja nisam kao neki koji su slicne stvari radili..ja se borim recima!!!!

 

Oces da kazes da sam ja ubio to cigance??Iako sam rekao na pocetku da nisam skins vec NS osecam se prozvanim...Mislis da mi je zao tog izmeta???Veruj mi Srbija je puna takvih govana.>da li si se nekad zapitao koliko je neduznih Srba poginulo na Kosovu, u Hrvatskoj, BiH?Jel te tad zabopello kao sto je zabolelo za to cigance?Jel si tada ustao i rekao:"Dosta!"?Bilo bi mi drago da jesi,ali ne verujem u to...Video si io sam...Toliko su sela zapalili, ubili toliko deca,a nasi zale spaljivanje dzamija..Sta imas da kazes povodom toga???Ajd sad brate Srbine, da te vidim...Ajd mi sad propagairaj tolerantnost i demokratiju druze gospodine..da je tvoja sestra ili majka zakukala ne bi tako pricao...

 

Da te nesto obavestim..NS i NS orijentisani skinsi ne piju!!!!cisto da znas..Ono sto vidis ispred dragstora, to je djubre,a ne WP pokret...Upravoi zbog takvih si i stvorio takvo misljenje,upravo zbog takvih vredjas, upravo zbog takvih se ja osecam prozvanim, upravo od takvih cu ja uvek,ali uvek da branim NS i prave(NS)skinse....

 

Hvala na svemu

 

Srbija Srbima

Zivela pobeda

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sieg Hail Simargal!

Posto vidim da si ti otvorio ovo temu cestitam ti i zelim da bude vise stranica nego na Deucalion-u! icon_biggrin.gif

 

A ti Galoa si mnogo drzak,nasao si da nam seres i izigravas nekog demokratu na forumu SKREWDRIVER-a.Pa jesi li ti normalan covjece???Boli te sto se zalazemo protiv droge?! Pa da kad si neko narkomansko djubre.Mi smo ovdje da pricamo o IAN-u STUART-u i bendu a ti prvi pocinjes da nas vrijedjas.

Pa normalno da nas svi mrzite,zato sto smo mi ljudi koji brane cast ove zemlje,ne dopustamo da nam djubrad unistavaju i oduzimaju ono sto je nase.

Evo vidis, ti dolazis na ovaj forum i pricas sve i svasta za nas,normalno je da i ja tebe mrzim ako ti mrzis mene.

Ista stvar je i sa ciganima,jevrejima,pankerima....

Ne poznajes nacional-socializam a da ga poznajes shvatio bi mnoge stvari.

Nemoj pricati protiv neceg sto ne poznajes!

Tebi je izgleda cilj da nas nerviras posto to na ulici vjerovatno nebi smio da radis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

GALOA! ...Koji god da gledam film bijelac je vazda negativan lik,za sve su krivi bijelci.

U svijetu 8% stanovnistva su bijelci a svi ostali zele da nas uniste.ZASTO?

Zato sto je bijeli covjek najproduktivniji od svih,mentalno i borbeno najaci.

Jevreji su napravili program rasnog mijesanja,al nigdje ne vidjesmo da se oni mijesaju,cilj im je da bijeli covjek nestane,da se mijesa sa zutima,crnima.Zele nas unistiti jer se mi vjekovima cuvamo njih,kad uniste nas cijeli svijet ce biti njihov.

Zamislite crnca naucnika,pogledajte Afriku sve sam pijesak nigdje nikakvog napretka i sad ja treba to smece da pustim ovdje da ojadi i ovo moje?!

I sta sad ja tebe trebam da pustim da unistavas svoju bracu,da se zalazes za rasno jedinstvo i homoseksualnost jel? Radije cu te ubiti.

E tu ti lezi odgovor zasto postojimo mi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je tema o bendu!Tema za ovo je negde drugde.I stvarno bi svet trebao da se ocisti od muslimana i jevreja.Hitler je bio u pravu!Bio covek mnogo pametan.Inace,znam dosta skinsa koji se drogiraju!!! orangelistening.gif

iskuliracu

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Iako nisam skinheads poslednjim postom gospodina demokrate Galoa sam se nasao uvredjenim.."

 

Ako sam te uvredio ja ti se izvinjavam na istim jer ni nije cilj bilo koga da vredjam. Ja samo iznosim svoje misljenje. Ako te ne mrzi zamolio bih te da me iscitiras tamo gde sam vas izvredjao. Jer sam bas nesto i nevidim uglavnom sam vam napisao stvari koje su opste poznate za vas. Naravno postoje i izuzetci ali broj izuzetaka kod vas je uzasno mali. Pa sam se onda usudio da vas sve strpam u jedan skup.

 

"Majku mu,ovo je forum,borba reci.."

 

U pravu si.

 

"Ko si ti da odredjuejs ko ce biti na ovom forumu a ko ne?Da ga nisi svorio mozda,da ti ga cale nije ostavio u nasledstvu?Sugavi nazy???Stvar tvog misljenja..Ja mislim da je danasnji metal smrdljiv jer ga slusaju svakava govna slicna tebi..Izvini,ovo nikada ne bih rekao da nisi prvi poceo da vredjas..ja nisam hriscanin pa da na kamen odgovaram hlebom...Prvi si poceo!!!"

 

Nisam niko i ne odredjujem ko ce biti na ovom forumu, ali ipak spadam medju one koji imaju poduzi staz na njemu.

Sto se tice metala tu si u pravu. Ima svakakvih ljudi koji ga slusaju, inace to nije slucaj samo sa metalom to je slucaj sa svom muzikom. Pozera ima i medju vama. Pre ili kasnije ces ih videti.

 

"Kazes da si protiv nas?A kako se to boris?Uvredama?"

 

Recima.

 

"Nemoj mi samo reci da branis narkomaniju i ostale gadosti koje unistavaju covecanstvo..Ako ti je takav stav,onda nemamo o cemu da pricamo...Ja sam ponosan na NS jer tu necu naci nekog ko se drogira i ko moze da naudi sebi,svojoj rasi i svom narodu."

 

Narkomaniju, konzumiranje alkohola i duvan niko ne odobravam. To znaju svi moji prijatelji. Pa onda oni koji puse kad mi dodju fino izadju na balkon pa tamo popuse pa se vrnu, alkoholicari se pomirili da kod mene kap alkohola nece osetiti. Tako da toliko o tome.

Sto se tice toga gde ces naci narkomane i gde neces nemoj toliko da si siguran. Znam za neke nazy-ste koji se rade. Ti nisi kao i ja ali tamo neki jesu. Tako da nemoj toliko da si siguran u to.

A sto se tice toga ko moze da naudi i ko ne moze, sta mislis za alkoholicare? Da li oni unistavaju samo sebe ili i svoje porodice?

 

"Zato sto smo mi svesni,sto razmisljamo za bolju buducnos nase rase i drzave,sto zelimo normalnu porodicu,normalne potomke..jel ima u tome nesto lose?"

 

Tu nema nista lose dok sa tim zeljama i ambicijama nekrenes da drugima nanosis zlo. Jedino ukoliko si u samodbrani je OK nauditi nekom.

 

"Govoris o skolskoj spremi?Jel to neko tvoje istrazivanje?Neka tvoja sprovedena anketa?Ja tvrdim da medju skinsima i NS ima puno obrazovanih ljhudi..Naravno, u svakom zitu imas kukolja...Ima tu puno nalozenih ljudi koji u svemu tome traze neku slavu..Ja sam protiv takvih!Veruj mi,voleo bih da takvi nikad ne kroce na tlo ove zemlje..."

 

Jeste. Posmatrao sam naokolo i sam sam dosao do tog zakljucka. Bilo kako bilo moras priznati da je manje od 5% nazysta sa nekom vecom skolskom spremom.

 

"Kada bi mogao da biras..Ciju bi ideju izabrao?Da budes protiv narkomana ili da ih zastitis?Da li si se nekada pitao sta bi bilo da zivis sa tim zlom,da ti je recimo brat ili sestra narkoman i da to sranje odnese jos jedan zivot...Da li bi se tako poneo i napadao?Da li bi bio ovde da pljujes po nekome, i da vredjas?Nisam siguran da bi postupio tako..No, idemo dalje..Zivot tece i bez tebe..i bez mene..."

 

Sto se tice narkotika i sl. gore sam napisao sta mislim o tome.

 

"Po tebi su pravi skinsi anti-nazi?Uh,neka ti je na cast..Tvoja stvar..tvoj izbor..."

 

Obavezno me podseti da ti sledeci put dam neke web adrese o nekim bendovima gde ces pronaci neke stvari vezane za skinse koje nisi ni pretpostavljao da bi ikad mogle da postoje.

 

"Tebi je bitno koga panduri privode?A da li si se nekad pitao zasto panduri ne privode one pracve..one koji su zaista zasluzili taj tretman?Pa, toliko je kriminala u ovoj zemlji,i oni su nasli da privode skinse..Wow, pravi podvig nase drzave i policije..Neka privode...Veruj mi, da sam mogao ja bih isto uradio prema onim kretenima iz DK...Pevac je najvece jevrejsko govno..Njegova zemlja je Izrael i neka ode tamo i peva svoje jadne i bedne pesmice..Ovo je nasa zemlja i mi cemo da pravimo dozvole ko ce da peva a ko me..I jos nesto..Nemoj da me obelezavas!!!Tebi svaka cast na tvom postenju..To tebi ide u prilog,a ne meni..Ja bih voleo da je vise takvih ljudi..."

 

Da bitno mi je. Necu valjda da dopustim da mi u kuci ulaze likovi koji provode vise vremena u zatvoru nego na slobodi. Ovo kad sam napisao mislim na one sto idi pa lemaju druge, kradu, prave nerede i sl. Ajde reci mi i sam kao bi se osecao da ti u kucu uleti tako neko?

Sto se tice policije u ovoj zemlji istina je da uzasno slabo rade svoj posao. Ali ne moze se poreci, ni kad su neke druge policije u pitanju, da nazy-ste malo cesce privode.

I ja bih voleo da zivim u drzavi u kojoj nece biti potrebe za policojom.

A sto se tice dozvola ko ce pevati, a ko ne, nemoj da zaboravis da postoji jos neki koji se tu nesto pitaju i da niste vi jedini.

 

"Ako ne uspeju,to znaci da nisu spremni da zive i bore se za opstanak.Ceo zivot predstavlja jedan opstanak...Najbitniji su prirodni zakoni..Jedi da ne budes pojeden!Ako nisi spreman da se boris ne treba da postojis!!!!"

 

Samo jedno pitanje. Jesi li ikad bio bolestan?

 

"Mislis da se crnsi ne bore za sebe?zar treba da ti navodim gomilu primera jevrejske mrznje prema belcima?To i ptice na grani znaju...I nije mi jasno dokle cete da padate na te fore kako su belciti koji ugnjetavaju ostale narode..Zar vi stvarno mislite da su jevreji ti koji su celu istoriju proziveli u patnji???Ajd da se smejemo zajedno...Beli covek se sam izborio za svoj

status..On od nikoga to nije ukrao..Za svoje mesto je prolio mnogo krvi..Gotovo svi genijalci su bili bele krvi..zar ti to nije dovoljno?Beli covek nikada nije bio parazit,vec je uspeo zahvaljujuci svojoj nadmocnosti da od nicega napravi nesto...Uostalom, mislim da si pametan momak i da to i sam uvidjas..Nemam ja sta tu da ti pricam i prepricavam..."

 

Ja bih pre rekao da se crnci bore da bi pokazali da nisi stanovnici drugog reda nego da su kao i svi ostali.

"Gotovo svi genijalci su bili bele krvi.." ovo stvarno jeste za smejanje. Arapi i zuti su isto puno toga uradili i to ne mozes poricati.

 

"Molio bih te da procitas svoj post..U njemu ces videti da iz svake recenice isplivava neistina i vredjanje..meni su modernatori rekli da se javim ako mme neko vredja i da ce na taj nacin problem biti resen..Ne, ja nisam pickica koja ce da kuka..Ja nisam kao neki koji su slicne stvari radili..ja se borim recima!!!!"

 

Gore sam ti napisoa za te uvrede. A sto se tice mog posta znam ga napamet, jer sam ga ja pisao.

 

"Oces da kazes da sam ja ubio to cigance??Iako sam rekao na pocetku da nisam skins vec NS osecam se prozvanim...Mislis da mi je zao tog izmeta???Veruj mi Srbija je puna takvih govana.>da li si se nekad zapitao koliko je neduznih Srba poginulo na Kosovu, u Hrvatskoj, BiH?Jel te tad zabopello kao sto je zabolelo za to cigance?Jel si tada ustao i rekao:"Dosta!"?Bilo bi mi drago da jesi,ali ne verujem u to...Video si io sam...Toliko su sela zapalili, ubili toliko deca,a nasi zale spaljivanje dzamija..Sta imas da kazes povodom toga???Ajd sad brate Srbine, da te vidim...Ajd mi sad propagairaj tolerantnost i demokratiju druze gospodine..da je tvoja sestra ili majka zakukala ne bi tako pricao..."

 

Ti ga nisi ubio, ali nazy-sti jesu.

Sto se tice dzamija ovako stvari stoje. Kao objekta iz XVI veka mi ga je zao ali kao mesta odakle potice jedna od najgorih i najuzasnijih religija mi nije nimalo zao.

A sto se tice Srba koji su izgunuli, veruj mi ni mi nismo ostali duzni. I mi smo klali i ubijali njih, smao je pitanje ko je vise, a ko manje. Moja majka je iz Bratunca tako da mi nemoras pisati nista o tuzi i patnji. A sto se tice bola on je isti za sve LJUDE KOJI NEVINI GINU! Bilo koje da su boje ili nacije. Svi su mi isti (naravno rodbina mi je najpreca, ali ovo govorim uopsteno), zato za sebe i kazem da nemam nacionalnost. Svakog coveka mi je zao koji je poginuo od ruke drugog. Mi nismo stvorili nijedan zivot pa da bi mogli da ga i oduzmemo. I tad mi je zao, kad to neko radi.

 

"Da te nesto obavestim..NS i NS orijentisani skinsi ne piju!!!!cisto da znas..Ono sto vidis ispred dragstora, to je djubre,a ne WP pokret...Upravoi zbog takvih si i stvorio takvo misljenje,upravo zbog takvih vredjas, upravo zbog takvih se ja osecam prozvanim, upravo od takvih cu ja uvek,ali uvek da branim NS i prave(NS)skinse...."

 

Nije dragstor jedino mesto gde ih vidim. Vidim ih i po malo "boljim" mestima.

 

Toliko do mene za sada.

Edited by galoa

Share this post


Link to post
Share on other sites

GALOA! ...Koji god da gledam film bijelac je vazda negativan lik,za sve su krivi bijelci.

U svijetu 8% stanovnistva su bijelci a svi ostali zele da nas uniste.ZASTO?

Zato sto je bijeli covjek najproduktivniji od svih,mentalno i borbeno najaci.

Jevreji su napravili program rasnog mijesanja,al nigdje ne vidjesmo da se oni mijesaju,cilj im je da bijeli covjek nestane,da se mijesa sa zutima,crnima.Zele nas unistiti jer se mi vjekovima cuvamo njih,kad uniste nas cijeli svijet ce biti njihov.

Zamislite crnca naucnika,pogledajte Afriku sve sam pijesak nigdje nikakvog napretka i sad ja treba to smece da pustim ovdje da ojadi i ovo moje?!

I sta sad ja tebe trebam da pustim da unistavas svoju bracu,da se zalazes za rasno jedinstvo i homoseksualnost jel? Radije cu te ubiti.

E tu ti lezi odgovor zasto postojimo mi!

Sledeci put kad te neko bude pitao da li rh+ ili - dobro razmisli jer ti je to upravo otkrio jedan crnac pred pocetak WWII.

Imas ti naucnika na svim kontinentima i u svim bojama i u opste nije boja koze bitna da li ces biti naucnik ili ne.

A sto se tice homoseksualaca, bole me uvo za njih. Oni ne diraju mene, necu ni ja njih. To je njihov izbor sta ce da budu i da li ce se paliti na zene ili muskarce. Ja znam da su me celog zivota privlacile zene i da ce me celog zivota samo one i privlaciti. A za ostale dok me ne diraju bas me briga.

A u ostalom i anicki Grci si bili sve sami homoseksulaci.

Sto se tice filmova. . . Zavisi koje gledas. Odgledaj recimo "How High" ili "Don't Be A Menace" pa ces moci da vidis i same crnce kako se sprdaju na svoj racun.

Dalje.

 

"Pa normalno da nas svi mrzite,zato sto smo mi ljudi koji brane cast ove zemlje,ne dopustamo da nam djubrad unistavaju i oduzimaju ono sto je nase."

 

Bas me zanima kako branis cast svoje zemlje. Da nisi mozda pokusao da pronadjes potreban i dovoljan uslov da bi neki graf bio hamiltonov a da on radi u polinomnom vremenu ili da mozda nisi pokusao da pronadjes lek protiv raka ili side? Da nisi mozda kojim slucajem pokusao da pronadjes nacin da izracunas Sterlingove brojeve I vrste ne koristeci rekurentne relacije vec koristeci neke sume ili pak cistu formulu? Ili se mozda bavis nekom drugom naukom pa si resio tamo neki roblem? A?

 

 

"A ti Galoa si mnogo drzak,nasao si da nam seres i izigravas nekog demokratu na forumu SKREWDRIVER-a.Pa jesi li ti normalan covjece???Boli te sto se zalazemo protiv droge?! Pa da kad si neko narkomansko djubre.Mi smo ovdje da pricamo o IAN-u STUART-u i bendu a ti prvi pocinjes da nas vrijedjas."

 

Sta smatras pod normalnim? Neki kazu da je normalno ono sto prihvati vise od 50% populacije. Nesto nevidim da je 50% ove nase ili neke svetske populacije prihvatilo nazy.

Sto se tice narkotika ja sam ovo napisao

"Tu ste se nesto zalozili protiv legalizacije marihuane jer unistava mladez. Jeste unistava je, ali vas nisam nesto video da se borite protiv alkoholizma i protiv pusenja. Isti taj alkohol unistava ljude samo sproije i daleko gore od narkotika ali protiv njega nesto ne dizete glas?"

i zamolio bih te da mi podvuces tamo gde sam napisao da sam narkoman jer me zivo zanima. Znas nije dobro po mene da budem narkoman, a da ne znam da jesam.

E da ako te ne mrzi napisi zasto su vam krivi svi drugi? Kakve su to nepravde koje smo vam mi "zlobnici" naneli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo txt-a sto sam obecao. Napisao ga je jedan lik pre par godina i sta da kazem sem da sve lepo pise. . . Inace llika koji je ovo napisao mozete da nadjete na serbian cafeu na punk diskusiji.

Ja sam ovaj txt dobio od drugarice jos pre 1,5 god. a kako je ona dosla do njeg ane znam, pp da je i njoj neko poslao.

 

 

Davne '54. na Jamaici se nesto cudno desavalo. Nastankom Reggea-a dolazi

do prvih njegovih obozavalaca

Skinheadsa, ali tada se oni nisu tako nazivali, bili su obrijani, u

cizmama sa metalnim zavrsetkom

(Bruksom) koji im je bio simbol da pripadaju radnickoj klasi. Slusali su

Reggae, uzivali pivo i marihuanu,

a san im je bio da naprave svoj pravac i svoju muziku. Tu dolazi do nove

muzike, poznate kao SKA, koji se

kasnije razvijao, tako da danas imamo tri vrste SKA muzike. Ovaj SKA

(jamaicanski) cemo zvati First wave SKA

i najpoznatije grupe su bile (jesu):Desmond Dekker, Ethiopians, Jamaicans,

Lee Perry & the Upsetters, Pioneers,

Slickers, Termites, U-Roy, Wailing Rudeboys... Ovu muziku su jos nazivali

Rocksteady.

Bitno je napomenuti da su se svi skinheadsi delili tada u dve grupe Rude

Boys i Bootboys i svi su bili crnci

sto je i logicno jer su bili Jamaicani.

E sada, zbog velike seobe, imigracije Jamaicana u Evropu, a

narocito u njihovu govorno pralalenu drzavu Engelsku,

I Veliku Britaniju uopste, dolazi do pojave prvih Skinheadsa u Evropi.

Zbog svoje boje koze i svojih klasnih

obelezja (Crnci i uglavnom fizicki radnici) pokret nije bio infiltriran

belcima (Britancima) sve do sredine 60-tih

E bas tih godina dolazi do infitriranja belaca u pokret, isto tako

radnika, ljubitelja piva, ponekad i tuce jel,

i stvara se prvi Skinhead pokret u Britaniji, pored Rude Boysa, i

Bootboysa, koje sam vec spomenuo ranije, dolaze

Modsi (narocito hard modsi koji su nastali paralelno sa skinheadsima, iako

nisu znali jedan za druge jer su

nastali na dva razlicita kontinenta, hard modsi su malo zesca verzija

modsa, i siromasnija, uglavnom pripadnici radnicke

klase). Tih godine pojam Skinheads je uveliko uvazen, i tu pocinje sa

svojim brilijantnim radom svetska mega

legenda Judge Dread. Judge Derad je bio belac, obozavatelj reggae-a i SKA.

On pocinje sa pevanjem negde sredinom 60.tih

peva o Skinheadizmu, martinjanju, pivu, zenskama, i sve protura kao veliku

salu. U pocetku je radio kao izbacivac u

Reggae pubovimA da bi po prodaji oko milion svojih albuma prestao to da

radi. Covek je preodao ogroman broj albuma

iako je najcrnje cenzurisan, i blokiran zbog izjave da je ministarica

unutrasnjih poslova u Britaniji krava.

Umro je na bini u 50. godini zivota. On je covek koji je uveo pravac

muzike Skinheads reggae u pokret, sem njega poznati

su bili u tom periodu: Lauer Aitken, Joe the Boss, Inner Mind, Hot Rod

Allstars,... A do grupa koje danas sviraju u

Engleskoj najpoznatiji su Busters Allstars, i u Francuskoj: 8.6 Crew,

Explorers i Partisans.

Medjutim ni Jamaika ne zaostaje za Skinhead reggae pa se stvaraju nove

grupe kao: Althia & Donna, I-Roy, John Holt,

Mighty Diamonds, Viceroys... vredi i napomenuti da se Jamaica zadrzala no

ovim promenama, i klanovima Skinheadsa

te da kod njih nije nista novo prihvaceno od sredine 60tih

Taman kada bi trebalo da dodje do smene generacija kod prvih

Skinheada u Evropi (belih i crnih) dolazi i do

smene u muzici. Pojavljuju se Second Wave SKA, koji je malo energicniji od

onog prvog i dolazi vec uveliko do punka

kojeg skinheadi narocito bele populacije prihvataju (bele pisem malim

slovom da mi ne daj Boze neko ne skrene da

sam rasista, kada kazem belo i srno mislim na bioloske podele, a ne na

vredjane, ili velicanje jednih od rasa).

Od proto punk pevaca od kojeg je sve pocelo Iggy Popa i posle prvih

zvanicnih Ramonesa dolazi do pojave punka i u Britaniji,

najbrojnijoj zemlji Skinheadsa. Punkeri (koji su uz skinheadse stvarno

neizbezna tema) prihvataju od skinheadsa odecu, a ovi

od njih muziku (sta mislite sto punkosi nose cizme sa metalnim bruksom).

Punk je uveliko dosao u Britaniju, prihvataju ga i

punksi i Skinheadsi i taj punk mozemo nazvati '77 punk, evo i par mojih

omiljenih i najpoznatijih grupa koje sviraju 77 Punk

u Britaniji: Sham 69, 999, Adicts, Menace, Exploited, UK Subs, Lurkers,

Sex Pistols (da li njih igde mozemo zaobici????),

Slaughter and the Dogs, Toy Dolls ( Najinteresantniji vokal), Vice Squad

(prvi zenski vokal u Punku) i naravno legende od

kojih je pocelo meni sve sveto CLASH. Clash su osnovali Joe Strummer i

Jones. Joe je kasnije za zivota pri infiltriranju

Nacionalnog fronta (nacista) u pokret ('82, no, kasnije o tome) bio

najveci borac protiv razisma, moj idol do groba koji

nas je napustio pre dva meseca u 50-toj godini zivota, dobivsi srcani

napad. Posle Clasha bio je veoma muzicki aktivan a imao je

i svoj solo band. JOE STRUMMER (1952-2002) RIP, GONE BUT NEVER FORGOTEN.

Ok posle ovih tuznih recenica i suza u mojim ocima,

ja bih da nastavim sa nabrajanjem najboljih '77 punk bendova van Velike

Britanije pa idemo ovako USA, gde je i sam pocetak

punka bio: Dead Kennedys, Descendents, Heartbreakers, Husker Du, New York

Dolls, Ramones, Talking Heads, Voidoids i Misfits.

Sa punkom, zajedno se i siri Skinhead pokret, tako da Skinhead punk

bendovi nastaju sirom evrope, Evo mojih najomiljenijih

evropskih '77 punk bendova: Stiff Little Fingers( Upravo mi oni sviraju

dok pisem ovaj tekst), Bommtown Rats i Undretones

iz Irske, Metal Urban i Stinky Toys, Charge 69, Rats, Subkids,... iz

Francuske, Artless, Die Arzte, Kassierer i Slime iz

Nemacke itd...

No da malo manimo '77 punk i da se vratimo na drugu muziku u ovom

prediodu sto je Second Wave SKA. Posto je doslo do

smene generacija, i mesanja izmedju crnaca i belaca, crni skinheadsi

nestaju iz pokreta, dolazi do potunog infiltriranja crnaca

u Evropljane i nove, malo agresivnije muzike 2nd Wave SKA ili 2 tone SKA,

on je malo brzi i veseliji od First Wave SKA, nastao

je u Britaniji sredinom sedamdesetih godina paralelno sa punkom i

prihvacen je od Skinheadsa (Vecinom belih, u manjem broju

crnih jer su se oni zadrzali na korenima ove muzike tj First wave Ska),

Second Wave SKA, dobija na gitari i nekim instrumen-

tima koji se nisu koristili ranije i zvuci malo brze, poceo je da se

razvija u Britaniji a posle i po celoj Evropi, evo nekih

po meni najomiljenijih i najpoznatijih sastava. Britanija: Bad Manners

(najomiljeniji medju skinheadsima, ovo je jedini 2nd

Wave SKA bend prihvacen i od crnih Skinheadsa), Coventry Automatics,

English Beat, Loafers, Potato 5, Selecter, Specials,

Trojans, G-Man (moji poznanici)

http://www.geocities.com/theoneandonlygmen/ i naravno najpoznatiji Madness

(Pevac ovog benda

je bio nacista, kasnije, pa ne bih jako da ga pominjem, mozete saznati o

njemu i sami). Nemacka: Bluekilla (ja sam posetio

njihov koncert, nije da se hvalim, ali icon_smile.gif ), No Sports, Skaos.Francuska:

Machtoc, Rude Boy System, Skarface. USA i najpoznatiji

The Specials (bend je pomesan sa Crncima i Belcima)

E sada smo dosli do glavnog dela, kraj sedamdesetih i pocetak

osamdesetih. Pocetak Streetpunka ili kako ga neki nazivaju

Oi! ili '82 Punk. To je muzika koja je napravila Skinheads pokret

poznatim. Posto je punk tada uveliko bio trend, trebalo se

napraviti nesto novo a slicno kao '77 punk, napravljen je Streetpunk. Prva

grupa je bila Sham 69 koju je napravio Jimmy Pursey

a brzo mu se pridruzio Dave Parsons. Grupa je nastala '78 godine, i

postala je jako popularna, pevali su o klasnim problemima

i svakodnevnom zivotu imali su 7 hit singlova i 3 top ten na britanskoj

listi iako su bili cenzurisani od stampe zbog svojih

fanova koji su bili agresivni (malo). Pursey je pokusao sa Steve Jones i

Paul Cook-om is ex Sex Pistolsa da napravi Sham

Pistols, medjutim ova super punk grupa nije uspela, pa je Sham 69 izdao

jos jedan album sa izvanrednim pesmama. Toliko je bio

kritikovan od stampe i sistema da ja morao da kaze zbogom najpoznatijoj

Streetpunk grupi leta (Gospodnjeg) 1980. Ali,

Zahvaljujuci ovom coveku Streetpunk je pustio svoje korene jer je

producirao prve grupe kao Cockney Rejects,The Chords i

Angelic Upstarts. Svaka od ovih grupa je razvila neki novi pokret i novu

politiku, samim tim i nove podvrste Skinheadsa.

Cockney rejects, band is East End-a koji je poceo da svira krajem

sedamdesteih, zajedno sa legendama punka Cock SParrer

http://www.cocksparrer.com/ (odavde pocinjem sa propagandom i linkovima

jer ipak ako ja ovo pisem zbog vas, mozete i vi

nesto da uradite za mene, posetite sledece politicke partije i bendove

koji kroz muziku govore o svemu sto se desava kod nas

i u svetu, znaci pravim EPP za pokret). Za vreme ovih bendova pojavljuju

se Working Class Skinheadsi, Skinhneadsi koji se

bore za klasnu ravnopravnost. Svi oni su iz radnicke klase i ostali

poznati bendovi u tom periodu su bili: 4 Skins, Barbed

Wire, Blitz, Business (ovaj bend je najzasluzniji za razvoj Working Class

Skinheadsa, oni su uvek pljuvali protivnike

radnicke klase, uvek su imali sta da kazu i o cemu da kazu gledao sam ih

jednom uzivo i bio sam odusevljen sa koncertom,

mozda su malo poceli da sviraju za pare. Evo i sajta ovog benda

http://www.oithebusiness.surf3.net/ ), Combat 84 (ovaj bend

ja malo agresivno orijentisan, zbog toga su zabranjeni 1982, a sastali su

se ponovo 1998. Imaju moto Whatever happens to my

country i drze se Working Class korena http://www.combat84.com/ ),

Condemned 84 (Za ovaj bend ne dajem link jer su poceli

kao tipican Working Class band a posle su presli cak i u nacizam, da li su

clanovi B&H ne znam, ali NF- sigurno jesu, o ovim

terminima vise kasnije) pa da nastavim dalje sa britanskim bendovima i

ideologijom, Cockney Rejects (poklonici fubala i

Working Class-a jedni od osnivaca Oi!-a bend koji ne biste smeli

propustiti), Crack (potpuno apoliticni bend), Last Resort

Bend koji je podrzavao radnicku klasu, ali je bio dosta agrsivan pa je

proganjan od stampe i vlasti), Peter And The Test

Tube Babies (jako dobar band, ne smete ga propustiti, apolitican

http://www.njhindl.demon.co.uk/peter/index.htm ),... U

Nemackoj su najpoznatiji bili: Stromper 98, Bohse Onklez (Bend je

patriotski orijentisan, i veliki su ljubimci nacista, mada

se bend ne izjasnjava tako), Boilers, Oi Meln, Oxymoron (bend koji je

danas najpopularniji od bendova nastalih devedesetih),

Dolly D,... Frnacuska: AOC, Skinkorps, Braiwash, Kromen,...

E sada; postoje i bendovi koji su nesto ukapirali i shvatili su

da ceo taj sistem borbe za ravnopravnost i bolji polozaj radnicke klase,

pa su se orijentisali vise ulevo, (e bas ovog

opredeljena sam i ja). Oni su prouzrokovali RASH (Red And Anarchy

Skinheads) koji je nastao ipak kasnije pod kontra uticajem

nacista. Najpoznatije grupe od ove ideoligije su: Red Alert (

http://www.redalert1.co.uk i na nihovom koncertu sam bio, ovo

su moji idoli i po muzici i po opredeljenju), Red London (

http://www.redlondon.org.uk/ ), Los Fastidios (svirali su u Novom

Sadu pre nekoliko meseci), Red Union ( http://www.redunion.tk bend iz

Novog Sada od mog dugogodisnjeg prijatelja Daska) i

Naravno najpoznatiji, vec pomenuti Angelic Upstarts (

http://www.angelicupstarts.co.uk ). Oni su se od samog pocetka

zalagali za socijalizam i bolji polozaj radnika, sto je dovelo do pojave

Red Skins-a i vec pomenutog RASH-a a danas i do

pokreta koji sam i ja oraganizovao: ANARCHOSYNDICALISM, to je jedna velika

medjunarodna organizacija koja se bori

za Anarhosindikat, za bolji polozaj radnicke klase, ovo je potpuno druga

tema, i ako zelite vise o tome da saznate pogledajte

sajt http://www.anarchosyndicalism.org ili srpsku sekciju na nedovrsenom

sajtu http://www.inicijativa.org . Toplo vam prepo-

rucujem da pogledate sve sajtove iz zadnjeg paragrafa, da shvatite ko smo

mi, i zasta se borimo. (moj izraelski sajt o

anarhosindikatu je jos u pripremi). Saljem ga svima cim bude zavrsen. Da

napomenem da se mi borimo protiv Kapitalizma i

drzavnog uredjenja, ali vas molim da pogledajte sajt

http://www.anarchosyndicalism.org i da utrosite vreme na citanje nasih

ideja, kao sto sam ja utrosio na pisanje ovog clanka za Vas.

A sada malo o neprijatelju. Jedan poznat Oi! (Streetpunk, '82 punk

ako ste zaboravili) bend zvao se Skrewdriver.

nastali su '77 i svirali su protesne pesme o radnickoj klasi i ostalim

autoritetnim institucijama. Frontman benda se zvao

Ian Stuart i svirao je od '77. do '79. '79. godine se bend raspao, a Ian

Donaldson, koji je kasnije promenio ime u Stuart je

postao clan Nacionalnog Fronta (NF) i zeleo je da obnovi svoju grupu

(Skrewdriver) ali ovog puta u ultra desno orijentisan

bend. Poznato je da je tada britanski NF bio nacisticko orijentisan pa je

Ian kao njegov clan sa svojim reoformljenim bendom

Skrewdriver vec'82 napravio pesmu White Power i vec '83 podigao svoju

desnu ruku i uzviknuo: "Tomorrow belongs to me". Do '87

Ian je svirao uz podrsku NF-a, cak je pravio i besplatne koncerte u korist

tzv. "Bele Borbe". Vec do tog vremena Ian je regru-

tovao veliki broj naci Skinheadsa, a vrhunac je bio, kada je Ian shvatio

da nije sav novac koji je zaradjen od njegovih kon-

cerata otisao na "Belu Borbu". 1987 Ian je istupio iz Nacional Fronta, a

vec '88 je napravio najvece zlo, sopstvenu organizaci-

ju, Blood & Honour (krv i cast). Ideologija ove parapoliticke, ultra desno

orijentisane "partije" je bila belo jedinstvo,

(sto podrazumeva ujedinjenje svih Arijevaca, a po njima su i Sloveni

Arijevci), unistenje takozvanog ZOG-a (Zionist oqupatet

govermant ili Cionisticki okupirana Vlada) ciji je program unistenje bele

rase, i licno bogacenje Jevreja. Sem ZOG-a oni imaju

i novu religiju, veruju u Valhallu: Odina, Konana, itd (izvinjavam se sto

ovako povrsno napisao o njihovoj religiji, ali stvarno

nisam trosio vreme na citanju gluposti), znaci nijedan B&H (Blood &

Honour) Skinhead NE MOZE DA BUDE HRISCANIN, oni su stavise

antihriscani jer smatraju da je Isus Hrist bio Jevrej. NPR. kada sam

razgovarao sa jednim poznatim nacistom iz Beograda, nisam

mu dao svoje politicko misljenje niti indetitet, covek me je pitao da li

verujem u Boga. Moj odgovor je bio da (ovo je odraz

mog kucnog vaspitanja, neka mi atheisti ne zamere)A on me je pitao: "Onog

jevrejskog Boga?" . Elem da se vratimo na Ian Stuarta,

on je jednom prilikom za neki radio izjavio sledece: "I ain't no two face-

red scum Zionist neo nazi bustard, I am nazi, I admire

everything that Adolf Hitler did exept one thing- to loose." (ja nisam

nikakav dvolicno-crveno govno-cionisticki neo nacista, ja

sam nacista i slazem se sa svime sto je Adolf Hitler uradio sem sa jednom

stvari- da izgubi). Ian Stuart je napokon umro 24.

septembra 1992. u saobracajnoj nesreci kada je volan od njegovih kola

ostao vozacu u rukama, poginuo je sa svojim prijateljem

Bo-om. Mnogi Nacisti smatraju da je ubijen. Pre svoje smrti napravio je

B&H i prosirio ga po celoj Evropi (sem Albanije, Turske

i Hrvatske koja ne smatra da su Srbi Arijevci i ne zeli belo jednistvo sa

Srbima i ne zeli da se odrekne Hriscanstva te bojkotuje

B&H organizaciju.) i u Juznoafrickoj Republici. B&H je danas jako jak i u

Srbiji je veoma razprostranjen.

A sada malo o Hammerskinsima. Oni su isto ultra desno orijentisani

i zastupljeni su pretezno tamo gde B&H nije. Znaci

Amerika i za zivo cudo Svajcarska. Sada Hammerskinsi su uslavnom u ultra

desnim partijama u USA kao KKK, D.O.C, Legija Bele

Pristojnosti, itd. Podrzavaju skoro istu ideologiju kao i B&H Skinheadsi,

ime su dobili po spotu od Pink Floyda the Wall koji

su pretumacili po svojoj ideologiji. Treba napomenuti da se i sam KKK i

njegov vodja David Duke okrenuo ka ideologiji

Iana Stuarta jer je video da od stare KKK ideoligije nema 'leba (bar ne

beloga) pa je jednom prilikom izjavio sledece:

"We must secure the existence of our people and a future for white

children" (mi smo duzni da zastitimo pravo postojanje

nasih ljudi i buducnost za nasu belu decu, ovaj prevod sam preveo da bi

sadrzao broj reci isto kao i u originalu, jer nacisti

koriste broj 14 za indetifikaciju, koriste i broj 88 sto su inicijali

Adolfa Hitlera na Nemackom). A sada malo o njihovoj

muzici. Prvi bend je bio Skrewdriver, i do neke '88. godine je svirao

Streetpunk sa nacistickim tekstovima, medjutim

Ian Stuart je osnovao novi pravac R.A.C. (Rock Against Communism- Rok

protiv komunizma) koji podrzava sve muzicke pravce,

od punka sa nacistickim tekstovima do metala sa istom tematikom.

Najpoznatiji bendovi su: Skrewdriver, No Remorse,

Bound For Glory, Midtown Bootboys, svi ovi bendovi su razlicitih muzickih

pravaca, ali sa RAC tekstovima.

Od domacih bendova najpoznatiji su: Real Aggression iz Kikinde, Trijumf

Volje iz Beograda, Battle flag iz Nisa, Razor 88

iz Beograda itd, Ako vidite neke od ovih bendova ili oznaka (14\88)

klonite ih se, moj savet. Jos nasi prevode Blood &

Honour kao Krv i cast, tako da znate o cemu se radi. Za ovaj pokret ne

dajem linkove jer ne zelim da ih reklamiram, znajuci

da je Srbija nacionalisticka drzava i ne zelim da se neko uvuce u ova

sranja samo zbog mog clanka, jer nacisti znaju da

isperu mlad mozak.

Elem da se mi vratimo na antifasisticu i apoliticku scenu, krajem

osamdesetih nastaju u britaniji RASH o kojima sam

vec pisao i u USA SHARP (skinheads against racial prejudice ili skinheadsi

protiv rasistickih razlika, jebem li slab mi je

Srpski vec), oni se bore protiv nacista i zele da vrate Crnce u pokret.

jedini Crni Skinheadsi, pored Rude boysa i Bootboysa

su u SHARP organizaciji. SHARP se zalaze za duh '69 (vec treba da znate

sta se desavalo tih godina ako ste pazljivo citali

ovaj clanak). Oni slusaju i podrzavaju sve od gore navedene muzike sem

RAC. Ako zelite da se vise upustite u ovaj pokret adresa

je http://oisweb.tripod.com/oidiary.htm i

http://www.io.com/~qsb/words/faq/skin.html

Da se vratimo na muziku, sredininom osamdesetih se pjavljuje

Psychobilly, koji je mesavina Rockabilly-a iz ranih

pedesetih i sezdesetih i punka. Ova muzika je potpuno apoliticna,

prihvacena je od skinheadsa (isto apoliticnih), svira se

na kontrabasu umesto bas gitare, a najpoznatije grupe su: Batmobile, Mad

Sin, Tiger Army (USA),... Oni pevaju o paklu,

djavolu i NLO-ima vise cete saznati o ovome ako na

http://www.wreckingpit.com/

Pored Psychobilly-a u ovom periodu je nastao i Emo, mesavina punka

i metala, ali ja ovu muziku bas i ne gotivim.

Treba pomenuti da mi je omiljena metal grupa Motorhead, kao i svih

Skinheadsa i Punkera. Oni se bore protiv religije (svake

vrste, pa cak i satanizma, ali to vec nije tema ovog clanka). Da i jos

Third Wave SKA ili kako ga nazivaju SKA-punk.

Muzika je nastala krajem osamdesetih, mnogo je zesci od 1st i 2nd wave

SKA, sa primesama punka, takodje nisam ljubitelj

ove muzike, sem najpoznatijeg benda The Mighty Mighty Bosstones

http://bosstones.com (isto crno-beli bend kao i Specials)

Bendovi u Yu. Nasa scena je bila veoma cudna. Kao prvo u staroj Yu

su svirali mnogi punk bendovi kao sto su Kud

Idijoti, Pankrti,... Ali nasa drzava se smanjila, pa sa samim tim i scena,

pa da krenem po gradovima i da opisem malo svaki

bend. Poceo bih od Novog Sada, najpoznatiji bendovi su svakako Generacija

Bez Buducnosti (GBB), Ritam Nereda, Love Hunters,

I naravno Atheist Rap. Zbog pozerstva i paljenja na nacizam mnogi od ovih

bendova su imali nacisticke poruke u pesmama koje

se slabo primecuju, ali su prisutne, Npr. Ritam Nereda (

http://www.automatik-records.co.yu/ritamne...a-site/Main.htm )

u cijoj se pesmi na drugom (Nikog Nema) albumu na pesmi Skinheads cuje

nacisticki usklik "White Power" i na 5 albumu (Zvuci Bola)

u pesmi Da Idemo se cuje "Seig heil". GBB su na prva tri izdanja imali

nacisticke pesme tipa: "Krst U Plamenu" (Znak od KKK pre nego

sto krecu u "borbu" protiv Crnaca, i na sva prva tri izdanja se pojavljuje

pesma "Da Je Jug Pobedio". Zadnje izdanje nema veze

sa fazimom, ali ni sa punkom bas, Provokacija ciji se prvi album zove "For

White Clean Land" posle su se ispravili

te sa drugim albumom su napravili cisti punk album, napred momci. Pure

Impact je na prvom demou imao jednu nacisticku pesmu,

ali licno poznajem sve iz benda i tvrdim da nemaju veze sa nacizmom. To je

sve bio odraz ne znanja i neobavestenosti koja

je bila uzrok dezinformisanja o nacizmu, danas nijedan od ovih bendova

nema veze sa nacizmom. Treabo bih da pomenem i

legende YU punk Kud Idijote ( http://www.inet.hr/~zvlahek/ ), i legende

Streetpunka zi Novog Sada 2 Minuta Mrznje i Vrisak

Generacije ( http://www.geocities.com/screamofge ), te i ostale bendove

nastale posle krajem osamdesetih i posle. Sledeci

bendovi nemaju ama bas nikakve veze sa nacizmom, niti su imali: Love

Hunters (ovaj bend cak i nije punk band, ali svi

Skinheadsi i punkosi su oduvek pratili ovaj bend

http://www.lovehunters.co.yu/ ), Atheist Rap (pogledajte slike na

http://mental.inet.co.yu/111/odjave/otpork...999/atheist.htm ),

Zbogom Brus Li ( http://jovan.chat.ru ), te

ostale manje bendove kao Direkcija, Korozija i Blitzkrieg (moji omiljeni)

ili HC bendove Mitesers i Bone Breakers.

Teba pomenuti i jedan novi malo levo orijentisani bend od Daska legende

Red Union, savrsen band, i strava muzika, dosad

dva izdanja (EP i LPCD) adresa benda je http://redunion.tk/ . Dosta o

Novom Sadu, Idemo malo u

Beograd: Najpznatiji su svakako Direktori (intervju

http://www.balkanmedia.com/m2/doc/1741-1.shtml ) i Zivotinje,

oba benda su desnicarsko orijentisani. Novi bend malo previse deskicarski

su Cokule, za njih ne bih da dam link, postojali

su i pozersko-nacisticki bend Diverzanti, ali najupecatljiviji su old

school HC bendovi Unison, Vox Populi, Mob Law,

Austerity,... Od Streetpunk bendova koji su danas aktivni izabrao sam:

B.O.L. ( http://b-o-l.cjb.net/), i Poslednja

Sansa ( http://www.poslednjasansa.cjb.net )

Dalje Srbija, u Smederevskoj Palanci imamo savrsen bend Six Pack (

http://www.geocities.com/SunsetStrip/Lobby/7838)

koji ceka da izda svoj 4. album. U kraljevu postoje Totalni promasaj,

Hocu?Necu!, Smudos i Punished. Bila bi grehota ne

pomenuti najkomercionalniji punk bend u Jugoslaviji Goblini ( procitajte

intervju http://www.balkanmedia.com/m2/doc/1766-1.shtml )

Takodje ne bih smeo da zaboravim legende Yu punka pred vec pomenutog

Vriska Generacije, i 2 Minuta Mrznje tu su i

Trula Koalicija i KBO! ( http://www.listen.to/kbo ), a mogli i da

pogledate svetsku mega budalu iz Hrvatske Satana Panonskog

( http://vinkovci.gkvk.hr/Zabava/satan/ http://www.neueurform.20m.com )

Fanzini. To su magazini koji izlaze u malom broju, i uglavnom su

muzickog redje politickog sadrzaja, bave se uglavnom

punk muzikom. Ja trenutno bas i nemam vremena da ih citam pa cu vam

navesti samo moje omiljene i najpoznatije: "Beograde Dobro

Jutro", "Tri Drugara" , "S.C.A.B." (koji mozete naci i na netu

http://www.scabzine.com ), Ispod Zemlje

( http://www.ispodzemlje.com/). Od stranih najpoznatiji su bili Pure

Impact (koji je prestao da izlazi, ali sada radi

kao muzicka kuca koja izdaje Skinheads muziku svake ideologije), Pissed

and Proud ( http://hem.passagen.se/pissedandproud/?noframe )

Sve linkove mozete naci iz tone ovih koje sam postavio, ako ste

vise zainteresovani. Ko je jako zainteresovan moze da

mi pisete na adrese [email protected] , [email protected] ili

ICQ broj 171193506, ili pak na mIRC catu

( http://www.serbiancafe.ws ) na kanalima #Srpski-punkeri ili #punk , ili

cak na broj +97255590047 (moze i SMS). Ako zelite jos

neke linkove, dodatne informacije, informacije o koncertima, mp3 od bilo

kog benda ili pak spotove, budite slobodni da mi se javite.

Poslacu vam sve sto trazite. Naravno besplatno.

E sada malo EPP. Februar One Way System (legendarni Streetpunk

band iz Engleske)u BG (Dom omladine) predgrupe: B.O.L,

Minimum, Vox Populi, cena karte 400 din u pretprodaji u Biletarnici "Doma

Omladine" i u TBC. Na dan koncerta 450 din (pocetak u 20h)

a 5. marta sviraju jedan od 10 najpoznatijih punk bendova na svetu iz USA

Dead Kennedys u Domu Omladine. Za sada detalji

nepoznati, ali ako mi se javite tokom par dana i to ce da se sredi. Ako

ste zainteresovani za sve ovo, ili

samo za deo od ovoga navedenog gore, trebali bi da odete na ove koncerte,

jer je to prilika jednom u zivotu videti

ovako velike grupe. Drugi EPP, socijala records vam nudi za cenu od 5 DM

narezane diskove (znamo da je nisko i da

je to najgora piraterija, ali momci od tih para finansiraju fanzin

S.C.A.B. ( http://www.scabzine.com ) i mole

vas da ako ste boljeg novcanog stanja kupujete originale, lista im je

poveca, a moze se nabaviti sve sto zelite

u 5 dm je uracunata i postarina, pakovanje i omot diska (ala Bugarska)

adresa je [email protected] .

I na kraju da se izvinim svima koji su bolje obavesteni od mene o

svemu ovome, i da napomenem jos jednom da

je ovo samo u najkracim crtama napisano i za najneobavestenije ljude o

nasem pokretu, politici, muzici i borbi.

Ne mogu trenutno da palim petrolejske bombe i da vodim revolucije (hahaha)

ali mogu da govorim istinu, delim trojke

i svo svoje slobodno vreme iskoristim za objasnjenje istine.

Pozdrav. Keep The Fight. Vas Trajer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh Galoa, mnogo ti los ovaj esej!

 

Prvo, nije mi jasno zbog cega levicari imaju toliku potrebu da dokazu da skinheads pokret nikada nije imao veze sa nacionalizmom, rasizmom, fasizmom ili nacional-socijalizmom? Zapravo potpuno je nelogicno tvrditi da se od jednog nigger-lover pokreta preko noci pojavio izrazito NS pokret. Kako to da su dezurni camugoljubci najedanput poceli da propovedaju White Power, pogotovo u Engleskoj koja em sto ima svoju tradiciju rasizma tipa Radijard Kipling (da, da onaj baja sto je napisao Knjigu o dzungli), em sto engleska radnicka klasa nikada nije volela obojene imigrante...

 

Drugo, ovde covek moze da naidje i na neku cinjenicu (pogde koju), ali totalno van konteksta ili na onako brutalne debilizme tipa da de Dejvid Djuk autor cuvenih 14 reci. Koja to muka tera nekog da pise o NS pokretu, B&H, HammerSkins-ima... kada o tome nema blage veze? Ovaj pisac se u NS/skinheads pokret razume ko Marica u kriv kurac. Ako ga vec nesto o tome zanima neka malo istrazuje i nauci nesto o tome, a ne da prosipa gluposti okolo, kako mu se digne. Mislim 88 su inicijali Adolfa Hitlera?!?! Mozda bi i bili da se Hitler zvao Hans ili Hranislav.

 

Trece, ovde ispada da je i pank pokret od kada je stvoren bio cisto levicarski, e pa sutra malo!!! Mislim da se ne lazemo ni prvi pankeri su bili radnicka klasa kao i skinsi, s tim sto radnicka klasa ne znaci automatski i levicarska proseravanja o anarhiji. I nacional-socijalizam i fasizam imaju jku socijalnu/klasnu komponentu. Tako je i prvi pank bio patriotski/nacionalisticki, anti-imigracioni/rasni i anti-kapitalisticki pokret, sto ga cini mnogo blizim NS/fasistickoj nego anarhistickoj ideologiji. Cak su i Sex Pistols koketirali sa fasismom, kao i Exploited. Neki od ovde pomenutih bendova se na silu guraju u levicarsko-anoreksicni kontekst kao Combat 84 ili Business koji su u psmi Suburban Rebels lepo porucili svima onima koji masu crvenim zastavama i seru o levicarskim anti-patriotskim sranjima da im se napasu muda ko zec kelerabe. Angelic Upstarts imaju pesmu England, a mislim i da je Green Fields of France njihova, a ako to nije nacionalizam ja ne znam sta je. Ovu drugu je obradio i sam Ijan Stjuat Donaldson, koji koliko ja znam, nikada nije menjao prezime. 4 skins su isto bili nacionalisti, a gitarista im je svirao i u Skrewdriver-u...

 

Posle mnogo godina, precutkivanja i laganja, ponovo se vratio izvorni White Power Punk www.forwardarea.8k.com ovo je link pa da i ja malo bacim koju reklamu. Mislim da tamo ima tekstova o WP panku, izvornom panku i njihovoj vezi sa NS/rasizmom. Ipak spomenuo bi jos jedan bend Ovaltinees koji su nastali jos '79. pod imenom White Youth, tako da sranje o tome kako se "mrski nacizam uvukao medju pitome skinse i pankere" tek '82-82. pada u vodu.

 

moj izraelski sajt o

anarhosindikatu je jos u pripremi

 

A sto ne kazes odmah da u ovom grmu lezi nosati zec? Znaci opet veza Jamajka-Engleska-Srbija preko Tel Aviva i Haife. Jebo ti zivot kada religijozni Jevrejin anarhista objasnjava ko su i sta su skinsi.

 

PS Ovo je tolika kuknjava sa propagiranjem anarhizma da je to nenormalno. A bre, ovi levicari su gori od Jehovinih svedoka i mormona zajedno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...